Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kosmetyki ekologiczne - Norwegia

Czytali temat:
4 Posty
Nadia79
(Nadia79)
Wiking
Czesc dziewczyny,

Ostatnio zaczelam sie interesowac ekologicznymi kosmetykami, bo mam wrazliwa skore i ciezko mi cos dobrac. Czy mozecie mi polecic jakies kosmetyki ekologiczne, najlepiej zeby byly dostepne w Norwegii. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marti 11111
(Marti 11111)
Wiking
Śmietana jak Ty wspierasz te pszczoły tak pytam z ciekawości
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Nadia79
(Nadia79)
Wiking
Czytalam o kosmetykach z wosku, podobno sa rewelacyjne Testowalam ostatnio probke Egiptian Magic i byla swietna !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Nadia79
(Nadia79)
Wiking
Nadia79 napisał:
Czesc dziewczyny,

Ostatnio zaczelam sie interesowac ekologicznymi kosmetykami, bo mam wrazliwa skore i ciezko mi cos dobrac. Czy mozecie mi polecic jakies kosmetyki ekologiczne, najlepiej zeby byly dostepne w Norwegii. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Julia Stanczyk
(juliszka)
Wiking
Wypróbuj olej z kokosa, najlepszy virgin tłoczony na zimno. Nadaje się do wszystkiego, do demakijażu, jako olejek do ciała i twarzy, na suchą skórę itd zresztą poszukaj w necie, dużo informacji o oleju z kokosa znajdziesz. Ja zaczęłam używać i jestem zachwycona, na dokładkę pięknie pachnie kokosem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Nadia79
(Nadia79)
Wiking
Dziekuje slicznie za odpowiedz Julia, duzo jest tego w internecie...moze masz jakas ulubiona marke? Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Julia Stanczyk
(juliszka)
Wiking
Niestety nie polecę ci żadnej marki, ponieważ sama dopiero zaczęłam używać tego oleju. Swój kupiłam w szwecji gdy byłam na zakupach. Szukaj ekologicznego i virgin, na moim pisze "kallpresad virgin" czyli tłoczony na zimno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Calaike xxx
(calaike)
Wiking
Najlepiej postawić na czysty nierafinowany olej kokosowy Pracuje w branży SPA kilka lat i jesli chcesz jakies informacje daj znac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
149 Postów
Kacper102
(Kacper102)
Stały Bywalec
Slyszalem o naturalnym bialku ,ktore ma moc zyciodajna ale do tego potrzeba zaangazowania emocji. W rozny pokladach myslowychce lub korzeni swiadomosci z tymi rozwiazaniami emocjonalnymi jest roznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
IzaArk
(IzaArk)
Wiking
calaike napisał:
Najlepiej postawić na czysty nierafinowany olej kokosowy Pracuje w branży SPA kilka lat i jesli chcesz jakies informacje daj znac

Nie wiem czy mi odpisałaś, czy komuś wyżej, ale jeżeli chodzi o mój przypadek to potrzebuję produktu do oczyszczenia skóry głowy. Olej kokosowy może natłuścić (będzie mieć pośredni efekt nawilżający), ale nie spowoduje usunięcia zrogowaciałego naskórka, tak jak robi to właśnie serum oczyszczające z Bionigree...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok