Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

ubezpieczenie - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... Oryginalne wa Tomasz Nowak MultiNOR Konsultant Kasia K darek laskow jacek sk Slaw xxx Monikka1 Przemek1234 madlen07 jolka1919 (591 niezalogowanych)
3 Posty
madlen07
(madlen07)
Wiking
Witam. Wybieram się do Polski samochodem i potrzebuję zielonej karty tylko nie wiem jak zamówić. Mógłby ktoś pomóc? Samochód ubezpieczony w DNB.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
Podejdź do najbliższej placówki banku i ci wypiszą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
madlen07
(madlen07)
Wiking
Właśnie zawsze tak zamawiałam i tym razem powiedzieli że muszę zadzwonić. Może idzie jakoś przez internet? Jeszcze jutro do nich podjadę może coś się uda załatwić. Czy jest możliwość, żeby wystawili od ręki? W poniedziałek mam prom i martwię się czy dostanę do tego czasu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
Tomasz Nowak
(Tomek9)
Początkujący
Pojdz do ubezpieczyciela i powiedz ze potrzebujesz grøn kort,powinni dac od reki na poczekaniu,mozesz przez neta ale czekasz pewnie dlugo,ja rowniez jechalem do Polski autem,jestem ubezpieczony w Gjensidige i wlasnie poszedlem osobiscie,na poczekaniu wypisali i dostalem,musisz pamietac ze zielona karta jest wazna 3 miesiace
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
madlen07
(madlen07)
Wiking
Właśnie zawsze zamawiałam i wysyłali mi z Oslo w ciągu 2-3 dni bo niby na miejscu nie mogą wypisać. A jeśli nie zdąży dojść to co muszę żeby mieć jakieś potwierdzenie że samochód ubezpieczony?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Robert .
(BilXtra)
Stały Bywalec
Ja przez ostatnie lata jeździłem bez zielonej karty i nie miałem problemów podczas kontroli. Oczywiście dobrze jak jest. U mnie w Sparebank zamówiłem właśnie przez neta i przyszła po paru dniach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok