Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zasilek dla bezrobotnych - Norwegia

4 Posty
Sylwester Mirek
(Kalwin)
Wiking
Mam problem, mąż złożył wniosek o zasilek dla bezrobotnych w marcu teraz mu przyszlo że jest wstrzymany a ma ważny number personalny a pracowal legalnie przez osiem lat do lutego tego roku.Byl zameldowany pod adresem pracodawcy, czy to nie jest przypadkiem powód że go wymeldowal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Kalwin napisał:
Mam problem, mąż złożył wniosek o zasilek dla bezrobotnych w marcu teraz mu przyszlo że jest wstrzymany a ma ważny number personalny a pracowal legalnie przez osiem lat do lutego tego roku.Byl zameldowany pod adresem pracodawcy, czy to nie jest przypadkiem powód że go wymeldowal

Na decyzji o wstrzymaniu zasiłku dla bezrobotnych powinna znajdować się ta informacja. Pracodawca, ani nikt inny niż Pani mąż nie ma prawa go wymeldować. Być może Pani mąż nie dopełnił czynności związanych z regularnym wypełnianiem kart meldunkowych lub był poza granicami kraju podczas trwania zasiłku dla bezrobotnych bez informowania NAV o tym wyjeździe?
Zgłoś wpis
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Kalwin napisał:
Mam problem, mąż złożył wniosek o zasilek dla bezrobotnych w marcu teraz mu przyszlo że jest wstrzymany a ma ważny number personalny a pracowal legalnie przez osiem lat do lutego tego roku.Byl zameldowany pod adresem pracodawcy, czy to nie jest przypadkiem powód że go wymeldowal


...number personaln będzie zawsze ważny..to primo...
...secundo...co znaczy był zmeldowny?czy teraz nie jest?...
...bo to może być przyczyną...np. nie odpowiedzenie na pismo NAV?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
Natali B
(Natali666)
Początkujący
jak zostal wymeldowany powinien byl zglosic w Navie zmiane adresu do korespondencji.. prawdopodobnie dostal jakies wezwanie na spotkanie, na ktore sie nie stawil lub tak jak ktos tu wczesniej pisal nie wysylal regularnie meldekort albo przebywal w tym czasie poza granicami kraju bez informowania o tym Navu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok