Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Lekarz w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
SŁAWOMIR JAMROŻY czesio. oj tam nazwisko... Tomy Nik MultiNOR Konsultant Kasia K wujeek Moderator MojaNorwegia Titus91 marus1231 ma Tomasz323 sebmed1 Aleksandra. (794 niezalogowanych)
5 Postów
Tomasz323
(Tomasz323)
Wiking
Witam,

Jestem w Norwegii od miesiąca i nie mam ubezpieczenia zdrowotnego. W polsce też go nie mam bo ostatni miesiąc przed wyjazdem przestałem pracować i nie przysługuje mi. Ponieważ pilnie potrzebowałem podejść do lekarza przyjęli mnie i kazali zapłacić tylko 150 koron. Zrobili ksero mojego dowodu osobistego i tyle. Nie sądze żeby to sie skończyło na tych 150 koronach. Przyjdzie mi jakaś fakturka na 2000 koron? Ktos zna temat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(czarnulka40)
Wiking
zalezy co ci robili
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Tomasz323
(Tomasz323)
Wiking
Miałem angine ale lekarz mnie zbadał i powiedział że nie ma sensu dawać antybiotyku i tyle.
Zalecił leki z apteki. Wiec to była konsultacja tylko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Tomasz323
(Tomasz323)
Wiking
Chodzi o sam mechanizm w takim przypadku. Czy oni kontaktują sie z nfz w polsce i jak widzą że gość nie ma ubezpieczenia to do domu wysyłają fakture? HMmmmmmmmmmm
Skomplikowane to
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(czarnulka40)
Wiking
to nic nie zapłacisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(czarnulka40)
Wiking
wysyłaja do domu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Tomasz323
(Tomasz323)
Wiking
Mam nadzieje Dzieki za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok