Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Nav - Norwegia

Czytali temat:
halina manka XXX moja sprawa Wojciech Sadowski Rafal_ R6 czarny skorpion Tomasz Nowak MultiNOR Konsultant Kasia K Ewa Adam boj fra oszlo jaroslaw1 HeartB Moderator MojaNorwegia (762 niezalogowanych)
15 Postów
czarny skorpion
(czarny79)
Wiking
Witam. W tym roku byłem na chorobowym pierwsze dwa tyg zapłaciła mi firma później płacił Nav. Czy teraz idąc w tym samym roku na chorobowe będzie tak samo ze firma płaci pierwsze dwa tyg. Pytam ponieważ powiedziano mi ze pracodawca płaci tylko pierwsze 16 dni chorobowego w roku. Czy to tak jest czy to następny mit . z gory dziękuje za pewna ODP.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
anna js
(annajs)
Początkujący
czarny79 napisał:
Witam. W tym roku byłem na chorobowym pierwsze dwa tyg zapłaciła mi firma później płacił Nav. Czy teraz idąc w tym samym roku na chorobowe będzie tak samo ze firma płaci pierwsze dwa tyg. Pytam ponieważ powiedziano mi ze pracodawca płaci tylko pierwsze 16 dni chorobowego w roku. Czy to tak jest czy to następny mit . z gory dziękuje za pewna ODP.


Nastepny mit
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
kolejne opowiesci z krypty .... gdzie ci doradcy sie rodza ...

Pracodawca placi pierwsze 16 dni za kazdym razem jak przerwiesz chorobowe na 1 dzien i znowu walniesz na miesiac to pracodawca placi od nowa 16 dni i tak do oporu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok