Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czek z nav - Norwegia

2 Posty

(MagdalenaMasternak)
Wiking
Witam, mam pytanie. Pobieram zasilek dla bezrobotnych, dostalam czek, ktory mial date waznosci do 30 czerwca, czy pieniadze zostana mi wyplacone? Orientuje sie ktos?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
czesio forever
(czesio forever)
Wiking
zadzwoń do Multinor!!!
są świetni,pomogą szybko i profesjonalnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
MagdalenaMasternak napisał:
Witam, mam pytanie. Pobieram zasilek dla bezrobotnych, dostalam czek, ktory mial date waznosci do 30 czerwca, czy pieniadze zostana mi wyplacone? Orientuje sie ktos?

...do 30 czerwca...
...wiec jest ciagle wazny...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
MagdalenaMasternak napisał:
Witam, mam pytanie. Pobieram zasilek dla bezrobotnych, dostalam czek, ktory mial date waznosci do 30 czerwca, czy pieniadze zostana mi wyplacone? Orientuje sie ktos?

Wedlug mojego kalendarza dzis jest 27 czerwca
U Ciebie juz lipiec ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
MagdalenaMasternak napisał:
Witam, mam pytanie. Pobieram zasilek dla bezrobotnych, dostalam czek, ktory mial date waznosci do 30 czerwca, czy pieniadze zostana mi wyplacone? Orientuje sie ktos?

W celu realizacji czeku należy zgłosić się do najbliższego oddziału banku lub poczty.

Więcej informacji: www.multinor.no/
Zgłoś wpis
2 Posty

(MagdalenaMasternak)
Wiking
Mialam na mysli 30 maj☺
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
ohohoho czek na dagpenger przyszedl poczta jak byles w polsce oh i przegapiles !!!!!!!!
Musisz isc do NAV powiedziec ze byles na wakacjach i dadza ci od reki nowy moze nawet gotowke jak trafisz na fajnego konsultanta.
Pedz czympredzej bo czas usieka a NAV nie placi odsetek od czekow ...
*-*-*-*-*
Dobrze ze poczta nie informuja o tym ze znalezli prace bo bylo by pozamiatane dalej bylbys bezrobotny ... Musisz czesciej sprawdzac poczte najlepiej codziennie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok