Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

pluskwy, gdzie kupic srodki chemiczne - Norwegia

12 Posty
Granulak
(Granulak)
Wiking
hej, mam pluskwy w pokoju. czy ktos by mi podpowiedzial w jakim sklepie mozna kupic jakies srodki owadobojcze? albo gdzie szukac firmy co przeprowadza dezynsekcje? i ile to moze mniej wiecej kosztowac? mieszkam w Ski, okolice Oslo. Dziekuje z gory za odpowiedz i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Przemek Anonymous
(Przemek_Anonymous)
Wiking
lepiej stamtad uciekaj i to jak najszybciej, raz mialem nieprzyjemnosc odkryc to gowno w pokoju w Londynie, nie wygrasz domowymi sposobami...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Granulak
(Granulak)
Wiking
dziekuje za dobra rade ale nie o to pytalam. czy sa w norwegi sklepy w ktorych sprzedaja srodki chemiczne? udalo mi sie tylko na muchy i mrowki cos znalesc w Europrisie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
wykombinuj więcej czasu i wyłap wszystkie i potop w szklance wody
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
wykombinuj więcej czasu i wyłap wszystkie i potop w szklance wody
-------
Prezydent 1000 lecia mial w Palacu pomieszczenie, gdzie nie bylo zadnych zainstalowanych pluskiew i mozna bylo swobodnie rozmawiac i przesluchiwac np. agenta brytyjskiego JKM.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
Granulak napisał:
hej, mam pluskwy w pokoju. czy ktos by mi podpowiedzial w jakim sklepie mozna kupic jakies srodki owadobojcze? albo gdzie szukac firmy co przeprowadza dezynsekcje? i ile to moze mniej wiecej kosztowac? mieszkam w Ski, okolice Oslo. Dziekuje z gory za odpowiedz i pozdrawiam
Takie miłe zwierzaczki, a ty je chcesz tak niecnie potraktować.


Tu masz stronę po norwesku, poczytaj i może znajdziesz jakiś sposób na unicestwienie tej zarazy.
www.fhi.no/eway/default.aspx?pid=239&...9118::1:6592:2:::0:0
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Granulak
(Granulak)
Wiking
mile, nie mile- ale czemu mnie tak gryza i swedzi przeokropnie. z tym wylapywaniem to dobry pomysl - tylko ze zadna menda mi sie nie chce pokazac na oczy. wydaje mi sie ze pod podloga siedza - takie duze szpary sa miedzy deskami. Firmy poszukam, dziekuje za podpowiedz, tylko szkoda ze norweskiego ni w zab, a w internetach na to po angielsku nie poszukam. ech... czyli ze nie ma gdzie w Norwegi jakiegos Brosa albo Raida nabyc na te paskudztwa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Granulak
(Granulak)
Wiking
To nie pchły, a brudna nie jestem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Pogryziona rano... Hm.. Kurde moze to somsiad cie odwiedza a Ty masz mocny sen?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
mile, nie mile- ale czemu mnie tak gryza i swedzi przeokropnie. z tym wylapywaniem to dobry pomysl - tylko ze zadna menda mi sie nie chce pokazac na oczy. wydaje mi sie ze pod podloga siedza - takie duze szpary sa miedzy deskami.


...to jakiś żart lub prowokacja...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok