Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Oświetlenie - Norwegia

Czytali temat:
Maciej Zalewski VIOLA72 KEJA Paweł P Rafał Gajewski GRZEGORZ SOBÓR Kasia K boj fra oszlo NorwegianSeba (1167 niezalogowanych)
1 Post
Maciej Zalewski
(Sensei1102)
Wiking
Witam, czy ktoś z Forumowiczów podpowie gdzie w Oslo i okolicach najlepiej udać się po oświetlenie? Ew. inne godne polecenia sklepy z wyposażeniem wnętrz? Ale głównie zależy mi na oświetleniu: lampy, kinkiety, paski LED, downlighty itp. itd.
Dodam tylko, że chodzi raczej o samodzielne sklepy/showroomy, a nie o wielkopowierzchniowe markety.
Będę bardzo wdzięczny za każdą podpowiedź Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Ja kupowalam ostatnio przez internett:
www.lampegiganten.no/

Kompletnie bezproblemowo i duzy wybor. Zmienilam nawet zamowienie (telefonicznie).
W sklepach jest raczej denny wybor.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
NorwegianSeba
(NorwegianSeba)
Wiking
Ja też polecam kupić przez neta - ja sam sprowadzałem je nawet bezpośrednio z polski. Głównie ze względu na czas realizacji - nawet biorąc pod uwagę czas na wysyłkę polska->norwegia, wyszło mi szybciej niż jak tu na miejscu mieli mi zamówić. Fakt, że zamawiałem oprawy polskiego producenta, więc chociaż niektóre sklepy norweskie miały je w ofercie to zawsze na zamówienie. Zamawiałem na www.gitmarket.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok