Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
chart napisał:
To chyba już koniec dyskusji ,o ile mi wolno podsumuje .W całym temacie zabrakło mi wypowiedzi .Słuchaj co ty piszesz ja mieszkam i pracuje w Norwegi już wiele lat .Mam super relacje z Norwegami traktują mnie jak równego sobie .Odwiedzamy się, jestem tutaj bo czuję się że jestem w tej społeczności .To daje mi do myślenia ,a wam pozdrawiam dobranoc .

A nie przyszlo Ci do glowy \"filozofie\", ze 99% normalnie funkcjonujacych w norweskim srodowisku Polakow ma (za przeproszeniem ) w dupie takie chore dysputy na forum MN ?
Moze to Ci da do myslenia, w co jednak watpie po przeczytaniu Twoich chorych wizji na temat Polakow w Norwegii.

--------
.... dala glos ciemna wulgarna masa przepojona jadem pro-pisowskim, dla ktorej zaczepienie sie w zimnej Norwegii stalo sie pokraczna nobilitacja w oparach smrodu srodkow dezynfekcyjnych do mycia norweskich klopow. Dla niej kazda glebsza dyskusja nad sensem lepienia sie do plynacego statku Norge jest... chora, bo ona nie ma pojecia ci oznacza zdrowa mysl. Pusta jej czaszka utapirowana przez Litwinke (taniej) nie zawiera substancji, ktora by katalizowala jakokolwiek mysl poza trafieniem tipsa w paznokiec. Wybacz wiec, Chart, tej babie z przyslowiowego Radomia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Josephvol.2 napisał:
chart napisał:
To chyba już koniec dyskusji ,o ile mi wolno podsumuje .W całym temacie zabrakło mi wypowiedzi .Słuchaj co ty piszesz ja mieszkam i pracuje w Norwegi już wiele lat .Mam super relacje z Norwegami traktują mnie jak równego sobie .Odwiedzamy się, jestem tutaj bo czuję się że jestem w tej społeczności .To daje mi do myślenia ,a wam pozdrawiam dobranoc .

I myślisz że tak osoba przesiadywałby na MN, poważnie?

-----
Jos, dla Ciebie rzucenie komentarza na MN wymaga... przesiadywania na portalu???
To, az tak straszny wysilek myslowy i czasochlonny?? Wspolczuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
cysiek4 napisał:
Nicas napisał:
Ja wole wzorem do nasladowania Powiedziec Kazdemu ,ze jestesmy Ludzmi
zbiorowisko Ludzi w ktorym bardza trudno znaleźć czlowieka

-----
Cysiek pisze... madrze! Jak wiec tu zyc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
chart napisał:
To chyba już koniec dyskusji ,o ile mi wolno podsumuje .W całym temacie zabrakło mi wypowiedzi .Słuchaj co ty piszesz ja mieszkam i pracuje w Norwegi już wiele lat .Mam super relacje z Norwegami traktują mnie jak równego sobie .Odwiedzamy się, jestem tutaj bo czuję się że jestem w tej społeczności .To daje mi do myślenia ,a wam pozdrawiam dobranoc .
------
Ciekawa obserwacja, ale nieco mylna. Nie brakuje Polakow, ktorzy dobrze funkcjonuja w warunkach norweskich. Naleza do nich zwlaszcza ci, ktorzy w PL czesto byli na out, cie i to nie z wlasnej winy. NIGDY jednak nie zaadaptuja sie do otoczenia na 100%, my i Norwegowie roznimy sie miedzy soba zbyt mocno.Ale nie oznacza to konfliktu, wrecz odwrotnie - korzystna forme symbiozy. Oni wykorzystuja nas, my ich. Z przewaga MY.
I bardzo dobrze...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
Gabriel- napisał:
Josephvol.2 napisał:
Nicas napisał:
zeby bylo jasne do samoonanizmu

Weź \\\"intelektualisto\\\" napisz co to ten samoonanizm, ja za głupi widać jestem i nie wiem o chuj ci chodzi, Google też zbaraniało..
Właśnie ten twój wpis to ten samoonanizm, nawet w wyszjkiwarkę wszedłeś by tylko komuś dowalić.
Dzielisz włos na dziesięć części ponieważ na cztery to dla ciebie za mało. To jest właśnie ta internetowa czynność. Samoówielbienie z dowalenia innym według twojego urojonego schemaciku.


ty gabriel forumowa szmato sie nie mundruj bos zlodziej damski bokser i kapus
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
HeartB napisał:
cysiek4 napisał:
Nicas napisał:
Ja wole wzorem do nasladowania Powiedziec Kazdemu ,ze jestesmy Ludzmi
zbiorowisko Ludzi w ktorym bardza trudno znaleźć czlowieka

-----
Cysiek pisze... madrze! Jak wiec tu zyc?

no patrz zdemaskowales mnie a tyle lat sie ukrywalem
musze sie poprawic ,obiecuje ze to sie wiecej nie powtorzy ,at taka chwila zapomnienia ni sie zdarzyla
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
cysiek4 napisał:
HeartB napisał:
cysiek4 napisał:
Nicas napisał:
Ja wole wzorem do nasladowania Powiedziec Kazdemu ,ze jestesmy Ludzmi
zbiorowisko Ludzi w ktorym bardza trudno znaleźć czlowieka

-----
Cysiek pisze... madrze! Jak wiec tu zyc?

no patrz zdemaskowales mnie a tyle lat sie ukrywalem
musze sie poprawic ,obiecuje ze to sie wiecej nie powtorzy ,at taka chwila zapomnienia ni sie zdarzyla

, - - - - -
Cysiek, Bracie, nie rob mi takich rzeczy wiecej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
oddzielam wirtualna osobowosc od zycia prywatnego.
juz cie wiecej nie bede dokuczal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok