Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Krowa napisał:
Uff.........kopyta mi opadaja na taka argumentacje. Wyszukiwanie \"dowodow\" i interpretacja tego \"co Norweg mysli\", dla potwierdzenia wlasnej tezy godna .........hm...........Green Peace
Gdyby Borat pojechał do Kazachstanu to jego życie było by w wielkim zagrożeniu .A gdy się robi z Polaków debili to ,,Polacy nic się nie stało ,,Przysłowia modrością narodów ,,Tłumaczyć jak chłop krowie na rowie ,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(Krowa)
Stały Bywalec
Ten film nie robi z Polakow debili tylko pokazuje Polakow ktorzy sa debilami. Byloby to oczywiscie bardzo nie na miejscu gdyby teza o nieomylnym poslannictwie narodu, jak i teza ze wsrod Polakow nie ma debili, bylaby prawdziwa. Nie jest !
No ale wytlumaczyles mi. Zgadzam sie. Jestesmy najbardziej gnebiona grupa narodowosciowa w N. Silence finee
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Tak jak w temacie gdyby nawet udało się ci racicami mnie zglebić ,To nie licz na to że w nagrodę zostaniesz w tym kraju .To potomkowie Wikingów , a ci niewolników składali w ofierze .Ale możesz zawsze pomachać ogonkiem swoim panom .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
co ty chlopie jakis nieszczesliwy z zycia jestes czy co,moze jakis norweg cie zgwalcil i dlatego tak piszesz?
kazdy kto ma prace moze tu mieszkac ,nie jeden by chcial tu zyc,widac nawet po postach w ktorych pytaja o prace
albo sie komus podoba albo nie a jak tobie sie nie podoba to sie zawijaj do siebie a nie tu dyrdymaly piszesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
obibok napisał:
co ty chlopie jakis nieszczesliwy z zycia jestes czy co,moze jakis norweg cie zgwalcil i dlatego tak piszesz?
kazdy kto ma prace moze tu mieszkac ,nie jeden by chcial tu zyc,widac nawet po postach w ktorych pytaja o prace
albo sie komus podoba albo nie a jak tobie sie nie podoba to sie zawijaj do siebie a nie tu dyrdymaly piszesz

.Rozumiem tych którzy chcą przyjechać tutaj , życie to walka i mają racje .Trzeba próbować i oby im się udało ,można trafić na całkiem przyjemnych norwegów i się dobrze z nimi pracuje .Ale jak napisałem TRAFIĆ .Jest tutaj kryzys i powoli zaczynamy zawadzać ,co każdy chyba widzi .Sorki też chyba się troszeczkę rozpędziłam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
176 Postów
Greg Greg
(Greg1979)
Stały Bywalec
czesio2009 napisał:
HeartB napisał:
Krowo, Norwegia nie jest do zycia. Norwegia jest do zarabiania pieniedzy i do bywania w niej. Do zycia jest Polska... najlepiej za norweskie pieniadze. I na tym polega nasz handicap nad Fjordanami - my mamy gdzie wrocic. A Oni musza tam byc.

ostatnimi czasy walczyłem o swoje prawa w firmie i kolega norek z pracy zapytał mnie czy sie nie boję że wylecę...odpowiedziałem że kazdy koniec jest początkiem czegoś nowego,spakuje walizkę wrzucę klucz pod wycieraczkę i wyjadę...a on na to:no tak,ty możesz a ja? kredyt na dom ,samochód,dwójka dzieci ...norweska żona...muszę tu być
ostatnio poprawił mu się humor...żona odeszła ale kredyty i dzieci zostały



Bardzo dobrze podsumowane... Wedlug mnie na dzien dzisiejszy wiazac sie z Norwegia na stale, brac kredyty, itd jest bardzo ryzykowne. Wystarczy, ze krach na rynku ropy potrwa dluzej i poziom zycia w Norwegii zacznie spadac z kazdym miesiacem....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
ostatnimi czasy walczyłem o swoje prawa w firmie i kolega norek z pracy zapytał mnie czy sie nie boję że wylecę...odpowiedziałem że kazdy koniec jest początkiem czegoś nowego,spakuje walizkę wrzucę klucz pod wycieraczkę i wyjadę...a on na to:no tak,ty możesz a ja? kredyt na dom ,samochód,dwójka dzieci ...norweska żona...muszę tu być
ostatnio poprawił mu się humor...żona odeszła ale kredyty i dzieci zostały
Radzę Panu o daleko posuniętą ostrożność ,Bo jak ja próbowałem walczyć o swoje prawa to wyszło inaczej .Przyszedł nowy szef i na początku poinformował mnie grzecznie że 100 ,,Polaków,, czeka na zewnątrz na moje miejsce .Jak próbowałem zachować godność to Menadżer wspomógł mnie napisaniem wypowiedzenia w moim imieniu I nawet aby było prościej wręczył mi już podpisane przez niego .W inspekcji pracy pani była zdziwiona że to ja powinienem to napisać , oczywiście wypowiedzenie przy owocnej pomocy złożyłem potem .A te podpisane bez mego podpisu mam na pamiątkę może się przydać .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
100 polaków powiadasz?
u mnie jest odwrotnie...pytają raczej czy nie znam kogoś o podobnych kwalifikacjach bo potrzebują.
pewnie powtórzę oczywistą rzecz:język obcy otwiera drzwi do możliwości tego kraju...i otwiera też oczy
Nie było Polaka na moje miejsce, zastąpił mnie Norweg .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
chart napisał:

Nie było Polaka na moje miejsce, zastąpił mnie Norweg .

Po ilu dniach firma zbankrutowala?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Odpowiem słynnym cytatem ,,Cmentarze są pełne ludzi , nie do zastąpienia ,, takie jest życie każdego można zastąpić .Firma działa tak jak działała .Reszta ma przykład że nie wolno walczyć o swoje prawa bo będzie pa pa . I wszystko kręci się dalej .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok