Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
chart napisał:
.M:oja ciężka praca ,za godną płace . Ciekawe stwierdzenie. Możesz rozwinąć tą myśl?, znaczy jaka to jest ta twoja ciężka praca i jakie powinno być za tą pracę, godne wynagrodzenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
176 Postów
Greg Greg
(Greg1979)
Stały Bywalec
HeartB napisał:
Krowo, Norwegia nie jest do zycia. Norwegia jest do zarabiania pieniedzy i do bywania w niej. Do zycia jest Polska... najlepiej za norweskie pieniadze. I na tym polega nasz handicap nad Fjordanami - my mamy gdzie wrocic. A Oni musza tam byc.

Dobrze powiedziane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Krowa napisał:
No i dogadali sie Brat z chatrem. Jeden o pieniadzach i drugi o wyzszosci swoich wartosci. I co macie z zycia? Co z wyborem? Czy w N nie mozna byc Polakiem i zyc normalnie? Czy zawsze trzeba niesc ze soba balast idiotycznych tradycji, ktore nie maja zadnego znaczenia na codzienne zycie?
Inaczej. Swoja wlasna nieudolnosc pokrywa sie odniesieniem do tradycji. Nie wazne jest co Twoi ojcowie robili. Wazne jest co robisz Ty !!!!!!!. Rozumiem to o pieniadzach. A co z zyciem? Ze zwykla codziennoscia? Zastanawiam sie jak dlugo mozna zyc w zawzietosci i nienawisci do otoczenia i funkcjonowac w srodowisku ktore uwaza sie za beznadziejnie idiotyczne, Masochizm??????Tja, zboczenie jak kazde inne

Świat jest ta­ki jak go sa­mi so­bie namalujemy... I każdy ma prawo do tego ile osób tyle poglądów i tyle racji .Zostaje tylko zachowanie szacunku dla odmiennego zdania bo kto inny widzi inaczej. Kto ma racje nie wiem , bo z racją jest jak z du@ą, każdy ma swoją jak mawiał Marszałek .A że piszesz nie o tym co napisałem tylko o mnie . To ci odpowiem że robienie łaski norwegom nie jest złe. O ile się to robi z pasji , a nie bo czuć ją koronami .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
napisał:
chart napisał:
.M:oja ciężka praca ,za godną płace . Ciekawe stwierdzenie. Możesz rozwinąć tą myśl?, znaczy jaka to jest ta twoja ciężka praca i jakie powinno być za tą pracę, godne wynagrodzenie.
Panie Gabrielu cytowanie czegoś wyrwanego z kontekstu jest łagodnie mówiąc nietaktem .Proszę o zacytowanie całości to wyjaśnię .To tak jak napisać Kto powiedział że Gabriel to troll i świnia ,to nie prawda to porządny człowiek i super kolega .A w następnym poście wstawiamy tylko.
Gabriel to trolli świnia .
Mam nadzieje że się rozumiemy też kiedyś głupio kogoś napadłem, stało się każdy ma zły dzień pozdrawiam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
obibok napisał:
nastepny filozof
i co w zwiazku z tym ?
tak jest w kazdym kraju . czy polak bedzie traktowal chinczyka albo turka jak swojego ? raczej nie
w norwegii jest podobnie , a jak ktos narzeka i steka ze norwedzy tacy sa to niech zobaczy jak w polsce sie traktuje inne narodowosci

Kiedy się uważnie spojrzy na nagonkę na Polaków w Norwegi to .Machanie ogonkiem nic nie pomorze ,zostaje tylko zachować godność .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(Krowa)
Stały Bywalec
Nagonka na Polakow w Norwegi?????? Skad wy to macie z ta nagonka? Jaka, ze tak powiem , kur.a nagonka????? Czy to wynik tradycyjnej misji cierpienia? 80-cio tysieczna grupa ma prace a oni nazywaja to nagonka " Wyprojektowana" nagonka to tylko wymysl Towarzystw Grzybkowo-Ogorkowej Melancholi. Marxistowsko pisowska dialektyka.: jak nie mamy wroga to sobie go stworzymy i bedzie na kogo zwalic wine za moja nieudolnosc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Krowa napisał:
Nagonka na Polakow w Norwegi?????? Skad wy to macie z ta nagonka? Jaka, ze tak powiem , kur.a nagonka????? Czy to wynik tradycyjnej misji cierpienia? 80-cio tysieczna grupa ma prace a oni nazywaja to nagonka \" Wyprojektowana\" nagonka to tylko wymysl Towarzystw Grzybkowo-Ogorkowej Melancholi. Marxistowsko pisowska dialektyka.: jak nie mamy wroga to sobie go stworzymy i bedzie na kogo zwalic wine za moja nieudolnosc.
----
Co Ty, Krowa mac , wiesz... One nie tylko naganiajo na naszych, ale ich jeszcze okradajo z ich cieszkej krwawicy jakimis podatkami czy cus takiego. Ostatnio taki jeden tak to opisal....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Krówka czytałaś dwa posty wyżej jest coś dla ciebie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
,, Walka o byt ,, Wspaniały film za kupę milionów ,promujący Polaków . Po obejrzeniu go przeciętny norweg który czerpie wiedze z tv , ma bardzo pochlebne zdanie o nas .Wczoraj w radio leciała reklama po Polsku i Norwesku mam nadzieje że jest znana tobie .A teraz zauważ co rozumie Norweg z tej reklamy i jak to widzi .Przykłady można mnożyć ,ale po co ja widzę ty nie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(Krowa)
Stały Bywalec
Uff.........kopyta mi opadaja na taka argumentacje. Wyszukiwanie "dowodow" i interpretacja tego "co Norweg mysli", dla potwierdzenia wlasnej tezy godna .........hm...........Green Peace
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok