Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Pieskie życie Polaków . - Norwegia

102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Jak zwykło się mawiać ,,człowiek człowiekowi wilkiem ,,Ale ja widzę w naszej społeczności w Norwegi raczej pieskie zachowanie .Zaraz wytłumaczę Wiktor Suworow w Akwarium opisuje jak do stada dzikich psów chcą się przyłączyć dwa psy .Stado czeka psy wyglądały jak spokrewnione ,nagle jeden z nich rzuca się na swego towarzysza i po krótkiej walce go zagryza .Potem całe stado rzuca się na tego który przeżył i go rozszarpuje . Widzę jak Polacy aby podchlebić się Norwegom drugiego by zniszczyli ,spoko i na nich przyjdzie kolej, Norwedzy nie wcielą go do stada .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(Krowa)
Stały Bywalec
No niby racja A na ile Ty wpusciles Norwegow do Twojego stada? Na ile dales sie poznac? Innymi slowy.........hvor mye har du bedt på deg selv?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Po wielu latach pobytu w Norwegi ,pracy prawie tylko z norwegami ,słuchania ich i obserwacji powiem tyle. O ile ktoś twierdzi że ma przyjaciela Norwega to zapytał ,co on z tego ma albo czy dobrze mu łaskę robi .To jest inna kultura do której , z naszymi wartościami i wychowaniem nie pasujemy .Dla nich jesteśmy mniej, niż obywatel ze wschodu dla Polaka .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
nastepny filozof
i co w zwiazku z tym ?
tak jest w kazdym kraju . czy polak bedzie traktowal chinczyka albo turka jak swojego ? raczej nie
w norwegii jest podobnie , a jak ktos narzeka i steka ze norwedzy tacy sa to niech zobaczy jak w polsce sie traktuje inne narodowosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Jeżeli chodzi o filozofie to Platon. Nie można uczynić niewolnikiem człowieka wolnego, gdyż człowiek wolny pozostaje wolny nawet w więzieniu. Ale wole myśl ze niewolnik to stan umysłu .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
W Norwegii jestem po korony. I czy bedzie mi je wyplacal bardzo inteligentny renifer czy niedorozwiniety Norweg jest to mi doskonale obojetne. Nie musze w tym kontekscie chartcic Plutonem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
HeartB napisał:
W Norwegii jestem po korony. I czy bedzie mi je wyplacal bardzo inteligentny renifer czy niedorozwiniety Norweg jest to mi doskonale obojetne. Nie musze w tym kontekscie chartcic Plutonem.


dokladnie tak samo mysle , jesli placa mi za moja prace to to co tam sobie mysla zbytnio mnie nie interesuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Wlasciwie pozycjonowac Polaka i Norwega i na odwrot moxe tylko ktos kto zna Norwegie kilkadziesiat lat. Norwegia, na tle zmieniajacej sie Polski, dziadzieje w oczach. Norwegowie psieja galopem - nauczyli sie klamac, osxukiwac, eksploatowac. Ich swiadome zakompleksienie byciem wiocha Europy rozladowuje sie w w quasirasizmie bedacym de facto zdeformowanym nacjonalizmem, ktory juz bardziej smieszy niz denerwuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Też kocham korony dlatego tu jestem ,ale nie na tyle aby ktoś orał mi rów ,bo to jest k@restwo .Moja ciężka praca ,za godną płace .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
HeartB napisał:
Wlasciwie pozycjonowac Polaka i Norwega i na odwrot moxe tylko ktos kto zna Norwegie kilkadziesiat lat. Norwegia, na tle zmieniajacej sie Polski, dziadzieje w oczach. Norwegowie psieja galopem - nauczyli sie klamac, osxukiwac, eksploatowac. Ich swiadome zakompleksienie byciem wiocha Europy rozladowuje sie w w quasirasizmie bedacym de facto zdeformowanym nacjonalizmem, ktory juz bardziej smieszy niz denerwuje. I tu Pan ma w pełni słuszność pozdrawiam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok