Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

kolagen - Norwegia

6 Postów
Paweł xxx
(Milcolm)
Wiking
czy ktoś zna lub kupował jakieś tabletki na stawy z kolagenem w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Edyta T.
(ColwayInternational)
Wiking
Czesc,

Czy twoje zapytanie jest nadal aktualne ?
Jesli tak, moze moglabym cos dobrego doradzic.

Pozdrawiam,

Edyta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Kolagen nigdy nie trafi do stawów drogą przez żołądek. Powie Ci to każdy dobry lekarz. Jedyne skuteczne środki są z MSM. Miałem problem ze stawami przez długi czas. Mogę doradzić jak nie wydać worka pieniędzy a sobie pomóc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Edyta T.
(ColwayInternational)
Wiking
Spidi napisał:
Kolagen nigdy nie trafi do stawów drogą przez żołądek. Powie Ci to każdy dobry lekarz. Jedyne skuteczne środki są z MSM. Miałem problem ze stawami przez długi czas. Mogę doradzić jak nie wydać worka pieniędzy a sobie pomóc.



Witam,

Przy wielu niezaleznych opini Lekarzy sa skuteczne sposoby. Biochemia w Polsce jest na bardzo wysokim poziomie.

Sprawdzonym lekiem z apteki bedzie "Artresan Optima", ktory wspiera organizm w produkcji kolagenu.

Drugim, sa kapsolki z kolagenem "Colvita", pozyskany z rybiego kolagenu.

Jako trzecia opcje polecam czysty, naturalny kolagen z Colway. ( Tak, kolagen ten mozna stosowac na skore, jaki i stosowac tzw. "do ustnie" - jest to najszybszy i najefektywniejszy sposob, np. na zgage.


Pozdrawiam,

Edyta
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Ja polecam lekturę o MSM i witaminie C w dużych dawkach. Bo to dopiero mi pomogło. Żadne drogie preparaty z kolagenem nie przyniosły żadnego efektu w tym Artresan i Colaflex. Co ciekawe MSM jest zabroniony jako suplement diety w Polsce, ale w Norwegii już nie... W Polsce można kupić go jako preparat dla koni
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Edyta T.
(ColwayInternational)
Wiking
Suplementacja jest podstawa, jak najbardziej. Witamina C lewoskretna, E, D, K, A. ( Malo kto wie, ze wit. K jest potrzebna w suplementacji, gdyz zwieksza przyswajalnosc i jest tzw. przewodnikiem w naszym organizmmie.

Sama suplementacja, to malo. W takich przypadkach polecam suplementy: ColDeKa i Colvita. A takze Kolagen Naturalny do wcierania na skore.

Suplementy te dodatkowo zawieraja Liofilizowany Kolagen. Jest unikalnym w skali światowej suplementem diety o bardzo szerokim spektrum oddziaływania. Na rynku jest wiele preperatow, ale z firmy Colway nie maja sobie rownych, pod wzgledem odpowiednich proporcji, zawatrosci i efektywnosci dzialania.

Jakie przyniesie Ci efekty:
- Poprawia wzrok,
- Przyniesie ci ulgę w nerwobólach i przewlekłym zapaleniu kości, goi zaczątki odleżyn.
- Przyśpiesza spalanie kwasu mlekowego w mięśniach.
- Poprawi ci krążenie żylne i tętnicze.
- Przyśpiesza rehabilitację po złamaniach.
- Koi bóle kostne, stawowe, artretyczne, reumatyczne.
- Łagodzi objawowo bóle kręgosłupa i korzonkowe.
- Działa łagodząco i przeciwzapalnie


197,00 zł, czyli okolo 6,5 zl dziennie za zdrowie. Czy jest to wysoka cena za tak wspanialy produkt? Pozwole pozostawic to ocenie indywidualnej.


Dziekuje za polecenie, z chcecia poczytam na ten temat.

Pozdrawiam

Edyta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Jeszcze raz napiszę: kolagen nie jest przyswajany przez organizm człowieka! Potwierdzają to wszystkie niezależne badania! Organizm sam musi go wyprodukować! My możemy tylko mu w tym pomóc odpowiednią dietą i suplementacją. Nie wciskajcie ludziom kitu, bo ja już to przerobiłem na własnej skórze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Thug Life - cudo byle nie za dużo soli. Jeszcze jakby to było na mące ze starych gatunków zbóż a nie modyfikowanych z glutenem którego nie trawimy i powoduje alergie. Ja bym popił zsiadłym mlekiem z szczypiorkiem i natką pietruszki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Tak na marginesie to czosnek zawiera MSM do tego browar można bo zawiera sporo witaminy C
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Kolano, bark, ścięgno uda... wszystko się zregenerowało w miesiąc. Sam nie wierzyłem. Normalnie już ćwiczę i nie oszczędzam się. Stare kontuzje przestały dokuczać. I na prawdę do diety włączyłem tylko MSM i Wit C. Oczywiście w odpowiednich dawkach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok