Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Mahomet był MORDERCĄ I PEDOFILEM - Norwegia

Czytali temat:
sM M damian wójcik Jan Maryjan Mariola G Agata Dymna krzysztof kowal Agnieszka MN Dorota Hansen slovian slovian boj fra oszlo Nikolai Stefani ja ja Katarzyna Kica (568 niezalogowanych)
94 Posty
slovian slovian
(slovian)
Początkujący
Miriam Shaded dzięki swojej publicznej walce z falą uchodźców z Syrii i islamem szybko zyskała popularność w mediach. Początkowo pojawiała się głównie jako szefowa Fundacji Estera, która sprowadza do kraju uchodźców-chrześcijan. Teraz jest o niej głośno za sprawą kontrowersyjnych wywiadów, których udziela w trakcie kampanii wyborczej. Miriam walczy o miejsce w parlamencie z listy partii Janusza Korwin-Mikkego. Zdążyła już zażądać zakazania islamu i zrównania go z komunizmem i nazizmem oraz nazwać Baracka Obamę "muzułmaninem, sunnitą". Teraz idzie o krok dalej - postanowiła dokonać analizy islamu, w tym odnieść się do postaci Mahometa.

Celem islamu jest szerzenie tej wiary poprzez walkę, poprzez dżihad - powiedziała w rozmowie z nami. Są 163 wersety w Koranie mówiące o dżihadzie. Mahomet był mordercą, zabił sporo Żydów. Był też pedofilem, wziął sobie 6-latkę za żonę. Cieszył się, że z nią współżyje po trzech latach. Mahomet mówił o nienawiści. Niestety wzorem do naśladowania dla muzułmanów jest Mahomet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
94 Posty
slovian slovian
(slovian)
Początkujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Bogowie i prorocy wielu religii uwielbiaja otaczanie sie mlodymi dziewczetami, a nawet zmuszaja je do plodzenia dziewiczych dzieci.
Wiekszosc bogow / bostw uwielbia krew, w tym dziewicza. Zreszta nie trzeba zaslaniac sie bogiem, aby snuc swoje wlasne marzenia i o krwi, i o dziewicach.

No i jakze latwo jest zabijac w imie swojego boga. Bez wzgledu na jego imie.

Ja sie ciesze, iz bog uparzyl mnie na ateiste.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
HotLips napisał:
.

Ja sie ciesze, iz bog uparzyl mnie na ateiste.


Wiem, ze to zart, ale jak to brzmi? Jeszcze jeden z drugim duren nie pojmie i wywiedzie z tego jakis "wniosek"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
94 Posty
slovian slovian
(slovian)
Początkujący
taa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
slovian napisał:
taa



Dobrze koleś prawi,tylko zasób słów trochę "ciosany siekierą" ...
to co on mówi,to ja sama już dawno wiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok