Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Mandaty - Norwegia

Czytali temat:
144 Posty

(wpak4)
Stały Bywalec
Ciesze sie że Park-Service w Oslo zatrudnia debili którzy nie potrafią dobrze spisać numerów rejestracyjnych i nie znają sie na markach samochodów
Mercedes Sprinter a Volvo.
A z drugiej strony pierwszy raz mi sie zdarzyło by jakiś kretyn nie zauważył, otwartej windy ze stertą mebli i kartonów w trakcie przeprowadzki.

Tępić brudasów

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
wpak4 napisał:
Ciesze sie że Park-Service w Oslo zatrudnia debili którzy nie potrafią dobrze spisać numerów rejestracyjnych i nie znają sie na markach samochodów
Mercedes Sprinter a Volvo.
A z drugiej strony pierwszy raz mi sie zdarzyło by jakiś kretyn nie zauważył, otwartej windy ze stertą mebli i kartonów w trakcie przeprowadzki.

Tępić brudasów


Jest taka opcja, że ktoś tobie podrzucił ten mandacik, o ile faktycznie, te numery rejestracyjne nie są z twojego auta.
Kontroler jedynie wpisuje nr rejestracyjny i nic więcej, resztę wypisuje i drukuje komputer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
144 Posty

(wpak4)
Stały Bywalec
no ladna lamigłówka by znaleźć... bo sie nie zgadza jedna cyfra z 5 cyfr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
wpak4 napisał:
no ladna lamigłówka by znaleźć... bo sie nie zgadza jedna cyfra z 5 cyfr.
Widzę, że nie zrozumiałeś tego co napisałem.
Twoje szczęście jest takie, że gość walnął się o jedną cyfrę, dlatego właśnie wyświetliło się volvo a nie mercedes. Widocznie śpieszyło mu się i nie wpisywał dokładnie.
Tu masz dane właśnie na taki numer.

VOLVO V70
Registreringsnummer - AS 20492
Understellsnummer - YV1SW720211036873
Registreringsår - 2000
Sist EU-godkjent - 08.05.2015
Neste frist for godkjent EU-kontroll - 29.02.2016
Więcej można sprawdzić tutaj:
www.vegvesen.no/Kjoretoy/Eie+og+vedlikeh...eringsnummer=as20492
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
wpak4 napisał:
Ciesze sie że Park-Service w Oslo zatrudnia debili którzy nie potrafią dobrze spisać numerów rejestracyjnych i nie znają sie na markach samochodów
Mercedes Sprinter a Volvo.
A z drugiej strony pierwszy raz mi sie zdarzyło by jakiś kretyn nie zauważył, otwartej windy ze stertą mebli i kartonów w trakcie przeprowadzki.

Tępić brudasów



Zanim wezmiemy sie za tepienie brudasow ktorzy nie umieja odroznic Mercedesa Sprintera od Volvo, to moze pomyslmy nad przyslowiem "chcesz zmieniac swiat, to zacznij od siebie".

Znalazles za wycieraczka swojego Sprintera (tak przynajmniej z twojego postu wynika) mandat i tak Cie to podniecilo, ze az na forum o tym piszesz i mandaciarzy od glupkow wyzywasz...

Misiu miodasny, pojazd mechaniczny o numerze rejestracyjnym AS 20492 to samochod osobowy Volvo V70, w kolorze gra, z 2000 roku, sprowadzony do Norwegii w 2009, a na obecnego wlasciciela zarejestrowany od 17.02.2012... Wszystkie te i wiele innych informacji o pojezdzie mozna pozyskac w okolo 10 sekund wpisujac numer rejestracyjny w formularz Kjøretøyopplysninger (dostepne bez ograniczen w necie)...

Ale oczywiscie nie, cos sie zadzialo, to znaczy ze jakis debil ciapaty winien...

No i kto tu na debila wyszedl...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
144 Posty

(wpak4)
Stały Bywalec
WoW to tak można?? Nie żartuj..., i powiedz mi jak teraz dojdą która jest przestawiona?
Nie rozumiem cie tylko w kwestii jak dojdą która cyfra przestawiona, i czy tylko jedna a i może literka. Niemożliwe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
144 Posty

(wpak4)
Stały Bywalec
WujekJanek napisał:
wpak4 napisał:
Ciesze sie że Park-Service w Oslo zatrudnia debili którzy nie potrafią dobrze spisać numerów rejestracyjnych i nie znają sie na markach samochodów
Mercedes Sprinter a Volvo.
A z drugiej strony pierwszy raz mi sie zdarzyło by jakiś kretyn nie zauważył, otwartej windy ze stertą mebli i kartonów w trakcie przeprowadzki.

Tępić brudasów



Zanim wezmiemy sie za tepienie brudasow ktorzy nie umieja odroznic Mercedesa Sprintera od Volvo, to moze pomyslmy nad przyslowiem "chcesz zmieniac swiat, to zacznij od siebie".

Znalazles za wycieraczka swojego Sprintera (tak przynajmniej z twojego postu wynika) mandat i tak Cie to podniecilo, ze az na forum o tym piszesz i mandaciarzy od glupkow wyzywasz...

Misiu miodasny, pojazd mechaniczny o numerze rejestracyjnym AS 20492 to samochod osobowy Volvo V70, w kolorze gra, z 2000 roku, sprowadzony do Norwegii w 2009, a na obecnego wlasciciela zarejestrowany od 17.02.2012... Wszystkie te i wiele innych informacji o pojezdzie mozna pozyskac w okolo 10 sekund wpisujac numer rejestracyjny w formularz Kjøretøyopplysninger (dostepne bez ograniczen w necie)...

Ale oczywiscie nie, cos sie zadzialo, to znaczy ze jakis debil ciapaty winien...

No i kto tu na debila wyszedl...


I czym tu sie wykazałeś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
wpak4 napisał:
WujekJanek napisał:
wpak4 napisał:
Ciesze sie że Park-Service w Oslo zatrudnia debili którzy nie potrafią dobrze spisać numerów rejestracyjnych i nie znają sie na markach samochodów
Mercedes Sprinter a Volvo.
A z drugiej strony pierwszy raz mi sie zdarzyło by jakiś kretyn nie zauważył, otwartej windy ze stertą mebli i kartonów w trakcie przeprowadzki.

Tępić brudasów



Zanim wezmiemy sie za tepienie brudasow ktorzy nie umieja odroznic Mercedesa Sprintera od Volvo, to moze pomyslmy nad przyslowiem "chcesz zmieniac swiat, to zacznij od siebie".

Znalazles za wycieraczka swojego Sprintera (tak przynajmniej z twojego postu wynika) mandat i tak Cie to podniecilo, ze az na forum o tym piszesz i mandaciarzy od glupkow wyzywasz...

Misiu miodasny, pojazd mechaniczny o numerze rejestracyjnym AS 20492 to samochod osobowy Volvo V70, w kolorze gra, z 2000 roku, sprowadzony do Norwegii w 2009, a na obecnego wlasciciela zarejestrowany od 17.02.2012... Wszystkie te i wiele innych informacji o pojezdzie mozna pozyskac w okolo 10 sekund wpisujac numer rejestracyjny w formularz Kjøretøyopplysninger (dostepne bez ograniczen w necie)...

Ale oczywiscie nie, cos sie zadzialo, to znaczy ze jakis debil ciapaty winien...

No i kto tu na debila wyszedl...


I czym tu sie wykazałeś?


Czym JA sie wykazalem?
Chlopie, przeciez to nie ja nagrzalem sie do czerwonosci tym, ze ktos dla jaj wsadzil mi za wycieraczke znaleziony na chodniku mandat...
I to nie ja z tego powodu az oddzielny watek na forum zakladam...
I to nie ja z tego powodu pracownikow Park-Service od debili publicznie wyzywam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
wpak4 napisał:
WoW to tak można?? Nie żartuj..., i powiedz mi jak teraz dojdą która jest przestawiona?
Nie rozumiem cie tylko w kwestii jak dojdą która cyfra przestawiona, i czy tylko jedna a i może literka. Niemożliwe
Nie dojdą ponieważ to nie ich problem, to właściciel nieszczęsnego volvo, będzie musiał udowodnić iż nie jest wielbłądem i tego dnia nie był w tym konkretnym miejscu. Ma dużą możliwość o ile nadal mieszka w okolicy Ørsta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
144 Posty

(wpak4)
Stały Bywalec
Janku, właśnie twój mózg się nagrzał do czerwoności pisząc te bzdury

Myślałem ze wam też tak się mylą,
ale widocznie nie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok