Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Josephvol.2 napisał:
HotLips napisał:
DariuszWysocki napisał:
zówarzylem slowo ladnie napisane bul ,,,to od redbul ? czy od ból chcialbym miec siłe zeby przeczytac te 2 dniowe wypociny ale mam BUL GŁOWY

Uff, bul glowy to uciazliwa przypadlosc, chociaz nie tak niebezpieczna jak czesto tutaj wystepujacy bul muzgu.


Fantomowy jak jusz....


Myslisz, ze cierpiacy na ta przypadlosc wiedza dlaczego na nia zapadaja?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
defenderr napisał:
[b].

na klamstwach daleko nie pojedziesz piesku
widac nie odruznisz bana od usuniercia konta ,a i z policzeniem kilku miesiecy tez masz problem -typowa agenezja móżgu
idz leczyc swoje frustracje gdzie indziej na mnie takie wypociny kogos z ACM nie robia najmniejszego wrazenia[/quote]

Nie lubiem sie wtrancac do rozmow, ale ja tylko sie krutko zapytam:
cycek, czy wydaje sie tobie, rze ty odruzniasz to co rozumiesz od tego co nie rozumiesz i nigdy nie pojmniesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
czy wydaje sie tobie, rze ty odruzniasz to co rozumiesz od tego co nie rozumiesz i nigdy nie pojmniesz?

no np ty- to juz wogule ludzkie pojecie przechodzi
nie rozumiem ze mozna byc tak durnym
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty

(HanslubMosze)
Stały Bywalec
defenderr napisał:
HanslubMosze napisał:
defenderr napisał:
tylko taki ograniczony i niedorosniety cwok jak ty ujawnia swoje poglady na jakims zjebanym portalu spolecznosciowym
a moje przekonania i moje zdanie znaja tylko przyjaciele i znajomi a ty niezaliczasz sie nawet do znajomych mojego psa


swirek a dlaczego usunoles wczesniejsze konta
bo ci udowodnilem zes jelop i tyle


Rozumiem, ze to co zamieszczasz nie odzwierciedla twoich pogladow, nie jest misja w walce z lewakami? Coraz bardziej sie zapetlasz probujac wyplynac na powierzchnie gowna w ktorym toniesz. A wyimaginowanych przyjaciol mozna leczyc srodkami farmakologicznymi.
Zadziwiajace, ze menda, ktora zlikwidowala juz ze 30 kont ma czelnosc robic z tego zarzut innym.
JA likwiduje konta z nudow- ty gdy zostaniesz skompromitowany lub czesciej gdy sam sie skompromitujesz.

Napisz ladacznico lub zacytuj choc jedna rzecz jaka udowodnilas? Jak dotad to wciaz nie widze pozwu w twoim slynnym postepowaniu adhezyjnym wobec gabrysia. Odszkodowanie mialo go zrujnowac a od roku tylko dopisujesz do jego postow, ze to zlodziej i damski bokser.
Jestes rasowa wsza z szeroka geba.


na klamstwach daleko nie pojedziesz piesku
widac nie odruznisz bana od usuniercia konta ,a i z policzeniem kilku miesiecy tez masz problem -typowa agenezja móżgu
idz leczyc swoje frustracje gdzie indziej na mnie takie wypociny kogos z ACM nie robia najmniejszego wrazenia


Opieraj sie na faktach nie na urojeniach. Myslenie zyczeniowe uwiarygadnia polucje ale nie zarzuty, tu potrzebne sa przyklady..
To co i kiedy mi udowodnilews - naturalnie oprocz wlasnego CJD co skutkuje ogolnym otepieniem.

PS Zmien nick na defekator - bardziej naturalne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
defenderr napisał:

no np ty- to juz wogule ludzkie pojecie przechodzi
nie rozumiem ze mozna byc tak durnym


cycek, ja przechodze nie ludzkie pojecie, ale twoje.
ty bowiem nie masz zadnego pojecia o pojeciu, a jeszcze mniej o ludzkosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Krzysiek p
(Krzysiek p)
Wiking
Jak to sie stalo ze taka madra dziewczynka sprzedaje dupe skalniakowi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
stara mądrość twierdzi
aby małżeństwo było w miarę szczęśliwe, to muszą się spotkać dwie przeciwności
czyli mądry z głupim na ten przykład
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
HanslubMosze napisał:
defenderr napisał:
HanslubMosze napisał:
defenderr napisał:
tylko taki ograniczony i niedorosniety cwok jak ty ujawnia swoje poglady na jakims zjebanym portalu spolecznosciowym
a moje przekonania i moje zdanie znaja tylko przyjaciele i znajomi a ty niezaliczasz sie nawet do znajomych mojego psa


swirek a dlaczego usunoles wczesniejsze konta
bo ci udowodnilem zes jelop i tyle


Rozumiem, ze to co zamieszczasz nie odzwierciedla twoich pogladow, nie jest misja w walce z lewakami? Coraz bardziej sie zapetlasz probujac wyplynac na powierzchnie gowna w ktorym toniesz. A wyimaginowanych przyjaciol mozna leczyc srodkami farmakologicznymi.
Zadziwiajace, ze menda, ktora zlikwidowala juz ze 30 kont ma czelnosc robic z tego zarzut innym.
JA likwiduje konta z nudow- ty gdy zostaniesz skompromitowany lub czesciej gdy sam sie skompromitujesz.

Napisz ladacznico lub zacytuj choc jedna rzecz jaka udowodnilas? Jak dotad to wciaz nie widze pozwu w twoim slynnym postepowaniu adhezyjnym wobec gabrysia. Odszkodowanie mialo go zrujnowac a od roku tylko dopisujesz do jego postow, ze to zlodziej i damski bokser.
Jestes rasowa wsza z szeroka geba.


na klamstwach daleko nie pojedziesz piesku
widac nie odruznisz bana od usuniercia konta ,a i z policzeniem kilku miesiecy tez masz problem -typowa agenezja móżgu
idz leczyc swoje frustracje gdzie indziej na mnie takie wypociny kogos z ACM nie robia najmniejszego wrazenia


Opieraj sie na faktach nie na urojeniach. Myslenie zyczeniowe uwiarygadnia polucje ale nie zarzuty, tu potrzebne sa przyklady..
To co i kiedy mi udowodnilews - naturalnie oprocz wlasnego CJD co skutkuje ogolnym otepieniem.

PS Zmien nick na defekator - bardziej naturalne.


i znowu dales popis wlasnej indolencji popisales sie wlasna glupota
uzywasz slow o ktorysz znaczeniu nie masz pojecie

no chyba ze masz i sam uwazasz sie za buraka ktorego wydzieliny nalezy oczyszczac

portalwiedzy.onet.pl/115081,,,,defekator,haslo.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Edmund Janniger odwołany ze stanowiska doradcy szefa MON
Dzisiaj, 9 grudnia (11:14)
Edmund Janniger nie jest już doradcą ministra Antoniego Macierewicza, szefa Ministerstwa Obrony Narodowej - podało TVN24, zaznaczając, że informację potwierdził rzecznik MON, Bartłomiej Misiewicz.


Czytaj więcej na fakty.interia.pl/polska/news-edmund-jann...;utm_campaign=chrome
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok