Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.
72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
jechal ze szwecji do norwegii motor na szwedzkich blachach 90% starego harleya, zatrzymali bo mieli "wątpliwości"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Andrzej sk
(Endii)
Wiking
CO TO ZA JAJA KOMENTARZ GDZIE INDZIEJ DODANY , A ZNALALAZŁ SIĘ GDZIE INDZIEJ, CZY TO CELOWE DZIAŁANIE????????????????????????????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
DamianPora napisał:
jechal ze szwecji do norwegii motor na szwedzkich blachach 90% starego harleya, zatrzymali bo mieli "wątpliwości"
a pozostałe 10 % to z czego było
z junaka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
stare motocykle mają to do siebie że czasem czegoś brakuje i trzeba szukać po świecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
może zatrzymali dlatego, że polską mowę usłyszeli
to u germańców typowe
zobacz
"Na początku pobytu za granicą odczułem to, że jestem Polakiem. Szedłem z żoną do sklepu i jak klienci czy sprzedawcy słyszeli polską mowę, to od razu podnosili wzrok. Raz zdarzyło się tak, że ktoś chodził za nami po sklepie i patrzył, czy czegoś nie ukradniemy. Dopiero gdy okazywało się, że jestem piłkarzem FC Nuernberg, to dawano mi spokój. Teraz postrzeganie Polaków w Niemczech trochę się zmienia, m.in. dzięki Piszczkowi, Lewandowskiemu i Błaszczykowskiemu, który się wypromowali. Kiedyś traktowano nas jednak inaczej niż resztę. Zresztą uważam, że w Niemczech nadal panuje stereotyp Polaka-złodzieja. Czy słusznie? Cóż, z czegoś to się bierze. Widocznie nasz naród zasłużył, żeby traktowano nas w ten sposób. Tak jak powiedziałem, to zmienia się na lepsze, ale negatywny stereotyp Polaka - zwłaszcza u starszych ludzi - obowiązuje.

Jesteśmy takim narodem, że jak komuś się powodzi, to najlepiej go zgnoić, podstawić mu nogę.
eurosport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/o-st...uszyl-w-swiat/qe7g0b
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
nie będę hiena i podzielę się dobrą radą
którą kiedyś zawsze mi udzielali starsi handlowcy na linii do NRD, cze Węgier
nigdy w publicznym miejscu nie mów po polsku bo zostaniesz źle potraktowany
na siłę rosyjski, angielski
żeby nikt cię nie wziął za Polaka

Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Kim Kolwiek
(uncio84)
Nowicjusz
Jak coś to znalazłem, pod koniec tygodnia będę mógł powiedzieć coś więcej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
hej, jak nikogo nie znalazles odnosnie transportu motocykla, to jestem w stanie to zorganizowac w 48 tyg. odezwij sie jak jestes zainteresowany. 40322403. pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok