Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
tolek3412
(tolek3412)
Wiking
Czy ja mam pecha wysyłajac około 150 aplikacji i od miesiąca nic?Czy norwegia sie konczy bo rynek jest nasycony?porażka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
tolek3412 napisał:
Czy ja mam pecha wysyłajac około 150 aplikacji i od miesiąca nic?Czy norwegia sie konczy bo rynek jest nasycony?porażka.

Nie, po prostu ludzie mają dobry filtr przeciwko spamowi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a w czym jesteś aplikant?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
tolek3412 napisał:
Czy ja mam pecha wysyłajac około 150 aplikacji i od miesiąca nic?Czy norwegia sie konczy bo rynek jest nasycony?porażka.

1. Tak jak napisal Joseph, ludzie maja dobry filtr przeciwspamowy, gdyz patrz punkt 2.
2. a)CV napisanego w innym jezyku niz norweski nikt nawet nie bedzie bral do reki, to jest spam i trafia do kosza.
b)CV napisane nawet po norwesku ale nie zgodne z norweskimi zasadami pisania CV nikt nawet nie bedzie bral do reki, to jest spam i trafia do kosza.
3. Rozsylac CV to sobie mozesz, ale po agencjach, nie do pracodawcy. CV przyslane przez jakiegos Polaka mlodego stazem w Norwegii, bez norweskiego doswiadczenia, nie poparte NORWESKIMI referencjami nikt nawet nie bedzie bral do reki, to jest spam i trafia do kosza.
4.Nalezy sie osobiscie spotkac z Norwegiem, lub z nim porozmawiac przez telefon, lub poprosic znajomego Norwega zeby z nim porozmawial i Cie zarekomendowal, inaczej takiego CV nikt nawet nie bedzie bral do reki, to jest spam i trafia do kosza.
5.Ja wiem, ze w internecie pisza rozne rzeczy... Albo ze Ciebie w szkole uczyli jakichs pierdol... Ale jesli chcesz sie trzymac tego czego uczyli Cie w szkole, lub tego, co pisza w Internecie, to poszukaj sobie pracy w internecie lub na swojej uczelni, a temat Norwegii odpusc.
Jesli chcesz pracowac w Norwegii patrz punkty od 1 do 4.

Powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok