Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Gdzie kupić "På vei" - Norwegia

35 Postów
Robek 10
(Robek10)
Nowicjusz
Witam. Czy może ktoś odsprzedać książkę i ćwiczenie "På vei" lub podpowiedzieć gdzie mogę to kupić? Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Robek10 napisał:
Witam. Czy może ktoś odsprzedać książkę i ćwiczenie "På vei" lub podpowiedzieć gdzie mogę to kupić? Pozdrawiam.

Leki kupuje sie w aptece, buty w obuwniczym, to książki pewnie w księgarni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Robek 10
(Robek10)
Nowicjusz
A ja jestem alfa i omega i znam adresy wszystkich księgarni bo nie mam co robić tylko pisać beznadziejne komentarze. Masz dobry tok rozumowania bo pewnie bym nie pomyślał gdzie można kupić książkę - super podpowiedź jeżeli to jest twój maksymalny przejaw inteligencji. A gdzie można poczytać durne wpisy oczywiście naaaaaaa forum. Brawo!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
KATARZYNA B.
(kasiab77)
Wiking
Witam,moja koleżanka chętnie sprzeda nowe książki,używane tylko na jednej lekcji.Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

()
Wyjadacz
Robek10 napisał:
A ja jestem alfa i omega i znam adresy wszystkich księgarni bo nie mam co robić tylko pisać beznadziejne komentarze. Masz dobry tok rozumowania bo pewnie bym nie pomyślał gdzie można kupić książkę - super podpowiedź jeżeli to jest twój maksymalny przejaw inteligencji. A gdzie można poczytać durne wpisy oczywiście naaaaaaa forum. Brawo!
Dlaczego się bezproduktywnie podniecasz?.
Zadałeś prośbę o podpowiedź, gdzie można kupić to i taką informację otrzymałeś.
W norwegi większość księgarni to -ARK- wchodzisz i prosisz o zestaw taki jaki jest tobie akurat potrzebny, jeżeli jest akurat to zostanie sprzedany, jeżeli niema to sprzedawca zamówi i poda dokładną datę kiedy trzeba przyjść po odbiór.
Można też zamówić przez net z dostawą do domu.
Tu masz już zakładkę z tym tytułem, oraz poniżej podobne tytuły do nauki:
www.ark.no/ark/boker/Ellingsen-Elisabeth...g=BOOKS#.VeS9xvntmko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Robek 10
(Robek10)
Nowicjusz
Witam i dziękuję bardzo za informacje a szczególnie za link do zamówienia. Bardzo mi to pomorze i zapewne skorzystam z tej formy zakupu. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Mi szczerze mowiac bardzo ten watek pomogl. W zyciu bym nie wpadl, ze ksiazke mozna kupic w ksiegarni. Raczej w Maxbo, w obowniczym, albo w Kiwi bym szukal...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Robek10 napisał:
A ja jestem alfa i omega i znam adresy wszystkich księgarni bo nie mam co robić tylko pisać beznadziejne komentarze. Masz dobry tok rozumowania bo pewnie bym nie pomyślał gdzie można kupić książkę - super podpowiedź jeżeli to jest twój maksymalny przejaw inteligencji. A gdzie można poczytać durne wpisy oczywiście naaaaaaa forum. Brawo!

Rzadko mozna spotkać sie z tym, ze ktoś ma dystans do siebie i jeszcze sam sobie bije brawo.
Nic, tylko docenić.
Moze jak juz twoja inteligencja ewoluuje, to bedziesz w stanie przetłumaczyć na Google translator słowo " księgarnia" i potem wygooglować "bokhandel+miasto". Do tego nie trzeba maksymalnego przejawu inteligencji.
Moze ziółek sobie zaparz, bo skaczesz z pazurami jak jakiś wściekły kot, za grosz poczucia humoru.
:-D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Hilton napisał:
Robek10 napisał:
A ja jestem alfa i omega i znam adresy wszystkich księgarni bo nie mam co robić tylko pisać beznadziejne komentarze. Masz dobry tok rozumowania bo pewnie bym nie pomyślał gdzie można kupić książkę - super podpowiedź jeżeli to jest twój maksymalny przejaw inteligencji. A gdzie można poczytać durne wpisy oczywiście naaaaaaa forum. Brawo!

Ale gdzie ziolka kupic...
Rzadko mozna spotkać sie z tym, ze ktoś ma dystans do siebie i jeszcze sam sobie bije brawo.
Nic, tylko docenić.
Moze jak juz twoja inteligencja ewoluuje, to bedziesz w stanie przetłumaczyć na Google translator słowo " księgarnia" i potem wygooglować "bokhandel+miasto". Do tego nie trzeba maksymalnego przejawu inteligencji.
Moze ziółek sobie zaparz, bo skaczesz z pazurami jak jakiś wściekły kot, za grosz poczucia humoru.
:-D
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Hilton napisał:
Robek10 napisał:
A ja jestem alfa i omega i znam adresy wszystkich księgarni bo nie mam co robić tylko pisać beznadziejne komentarze. Masz dobry tok rozumowania bo pewnie bym nie pomyślał gdzie można kupić książkę - super podpowiedź jeżeli to jest twój maksymalny przejaw inteligencji. A gdzie można poczytać durne wpisy oczywiście naaaaaaa forum. Brawo!

Rzadko mozna spotkać sie z tym, ze ktoś ma dystans do siebie i jeszcze sam sobie bije brawo.
Nic, tylko docenić.
Moze jak juz twoja inteligencja ewoluuje, to bedziesz w stanie przetłumaczyć na Google translator słowo " księgarnia" i potem wygooglować "bokhandel+miasto". Do tego nie trzeba maksymalnego przejawu inteligencji.
Moze ziółek sobie zaparz, bo skaczesz z pazurami jak jakiś wściekły kot, za grosz poczucia humoru.
:-D


Ale gdzie ziolka kupic...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok