Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

BAN DLA JASTY 102 petycja - Norwegia

1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
zbanowac jaste102
co to za partyjniak stojacy POnad prawem
szerzacy poglady sprzeczne z prawem i do tego chamski i wulgarny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak


taczka gnoju dla jasty juz czeka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Hmm to herbowe ogonowskie gnoj w lesie zbierali na taczki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
John Boro
(JohnB)
Początkujący
cysiek33 napisał:


taczka gnoju dla jasty juz czeka


SŁUSZNIE! NA TACZKĘ GNOJA I NA GNOJU! I DO BUDY!!! NA 102!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
Tylko patrzec jak zaraz opublikuje swoje wynaturzenia jako " John Boro i od urodzenia dumny z przyrodzenia"
Grafomania to przykra przypadlosc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
bronislaw
(bronislaw)
Wiking
ZBANOWAC JASTE102 turbokretyna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
No, jascie ban by sie przydal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
John Boro
(JohnB)
Początkujący
wsteczniak napisał:
Tylko patrzec jak zaraz opublikuje swoje wynaturzenia jako " John Boro i od urodzenia dumny z przyrodzenia"
Grafomania to przykra przypadlosc.

TY WSTECZNY-ZACOFANY BARANIE!!! MOŻE tomecki??? KRETYNIE OCEŃ SIEBIE!!! JA TOBIE MÓWIŁEM GDZIE TWOJE MIEJSCE ALE JESZCZE RAZ POWTÓRZĘ: DO BUDY! DO BUDY SZMACIARZU!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
1. Jasta publikuje poglady sprzeczne z nauczaniem Kosciola Rzymsko Katolickiego, co jest powodem aby go zbanowac.
2. Jasta publikuje poglady sprzeczne z ta wersja historii, ktorej ucza w polskich szkolach, co jest powodem aby go zbanowac.
3. Jasta zmusza do myslenia, co jest powodem, aby go zbanowac.
4. Jasta wyraza sie jezykiem plugawym i pogardliwym, nie posluguje sie jednak naszymi tradycyjnymi polsko-katolickimi (przepraszam za wulgaryzmy, to jedynie cytaty) "kurwa, huj, spierdalaj, skurwysyn" itp, co stanowi obraze dla polskiej tradycji i kultury, jest to wiec powodem aby go zbanowac.
5. Jasta nie zabiera w sposob autorytatywny glosu w kwestiach bierzacej polityki, co jest powodem, aby go zbanowac.
6. Opinie wyrazane przez Jaste dla osob o wyksztalceniu podstawowym sa calkowicie niezrozumiale i zawieraja w sobie jedynie prymitywne bluzgi, nalezy go wiec zbanowac.
7. Skrytykowany Jasta nie obuza sie, nie miota, nie proponuje ustawki, nie grozi obiciem mordy... tylko po prostu ostentacyjnie ma adwersarza tam, gdzie plecy swa szlachetna nazwe koncza... Naley go wiec zbanowac.

Jesli ktos jest inny niz my, jesli wyraza opinie inne niz my, jesli nie rozumiemy go, to znaczy ze jest zly, glupi i nalezy go zbanowac. Za 7 grzechow glownych ktore powyzej wymienilem.

Mnie tez nalezy zbanowac, jako ze osmielilem sie miec opinie nieco odbiegajaca od "sposobu postrzegania swiata" przez "szerokie masy ludu pracujacego miast i wsi".

Cala wladza w rece Rad i ban dla Jasty!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
JohnB napisał:
wsteczniak napisał:
Tylko patrzec jak zaraz opublikuje swoje wynaturzenia jako " John Boro i od urodzenia dumny z przyrodzenia"
Grafomania to przykra przypadlosc.

TY WSTECZNY-ZACOFANY BARANIE!!! MOŻE tomecki??? KRETYNIE OCEŃ SIEBIE!!! JA TOBIE MÓWIŁEM GDZIE TWOJE MIEJSCE ALE JESZCZE RAZ POWTÓRZĘ: DO BUDY! DO BUDY SZMACIARZU!

-------------------------------------------------
Voltaire (taki dumacz,zabojad) : "Ludzie nieskończenie mali są zwykle nieskończenie dumni.".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok