Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Primark w Oslo? - Norwegia

27 Postów
rengjøring oslo
(RengjoringOslo)
Wiking
Witam, czy ktoś orientuje się czy w Oslo lub okolicach znajduje się Primark?

Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
biedronka11560 napisał:
Witam, czy ktoś orientuje się czy w Oslo lub okolicach znajduje się Primark?

Pozdrawiam!


Ludzie, czy tak trudno uzyc wyszukiwarki? Myslenie boli, czy jak? Wchodzisz na strone sklepu i co? Okazuje sie, ze ni ma. Operacja zajmuje 20 sec. A ty piszesz durny post i czekasz na laskawa odpowiedz.
www.primark.com/en/our-stores
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
rengjøring oslo
(RengjoringOslo)
Wiking
Przeczytałam na pewnym forum, że taki obiekt znajduje się tutaj, jednak na stronie nie znalazłam.
Kto pyta nie błądzi a Ty, że tak grzecznie powiem ODPIERDOL SIĘ i przestań komentować każdy wpis na tym forum. Aż tak nudne jest Twoje życie że żyjesz tylko tym?

Przykre WSTECZNIAKU (ten nick mówi sam za siebie).

PS: Lecz się na nogi bo na głowę już za poźno..

Pozdrawiam i do NIE usłyszenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
biedronka11560 napisał:
Przeczytałam na pewnym forum, że taki obiekt znajduje się tutaj, jednak na stronie nie znalazłam.
Kto pyta nie błądzi a Ty, że tak grzecznie powiem ODPIERDOL SIĘ i przestań komentować każdy wpis na tym forum. Aż tak nudne jest Twoje życie że żyjesz tylko tym?

Przykre WSTECZNIAKU (ten nick mówi sam za siebie).

PS: Lecz się na nogi bo na głowę już za poźno..

Pozdrawiam i do NIE usłyszenia!


Aniu K, to jedynie swiadczy o twojej blyskotliwosci. Skoro nie znalazlas na stronie sklepu to w jaki sposob mogl on sie pojawic w Oslo? A to ile komentuje postow nie jest przedmiotem sporu. Jest nim jedynie twoja indolencja. Wchodzisz na forum nr 1, czytasz glupoty, sprawdzasz na stronie sklepu - nie ma - wchodzisz na forum nr 2 by polacy potwierdzili, ze tak! jednak jest!
Glupota...? Raczej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok