Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ogloszenia. - Norwegia

141 Postów
Agata jackowska
(agataja)
Stały Bywalec
Smiac mi sie czasem chce lub plakac albo jedno i drugie rownoczesnie, gdy np na jakies tablicy ogloszen widze , ze sa polskie ogloszenia permanentnie niszczone przez polska konkurencje.
Jedni zdzieraja tylko sam nr telefonu, inni zdzieraja caly plakat, a jeszcze inni poprostu na cudze ogloszenie, daja swoje mimo , ze obok jest miejsca dosc.

Czego sie tak boicie? Braknie wam pracy? Stracicie klienta, ktorego i tak nie macie?
A moze tego, ze ktos te sama prace zrobi lepiej od was?
Zawiscia nic nie zdzialacie, a takim postepowaniem pokazujecie tylko swoj strach i nienawisc do innych.

Po co to komu potrzebne? Daje wam to satysfakcje? Poprawia humor?
Jesli tak, to gratuluje podejscia do zycia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Ogłoszenia w gazecie czy na Finn nikt nie zedrze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów
Agata jackowska
(agataja)
Stały Bywalec
Joseph napisał:
Ogłoszenia w gazecie czy na Finn nikt nie zedrze.

masz racje, ale wiele osob daje ogloszenia w formie papierowej, na tablicach ogloszen.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
a to juz do skrzynek nie wrzucaja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów
Agata jackowska
(agataja)
Stały Bywalec
odurodzeniadumnyzpochodze napisał:
a to juz do skrzynek nie wrzucaja

Nie wiem,ja w swojej nie znalazla. Sprawdz swoja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
104 Posty

(dziad)
Początkujący
agataja napisał:
Smiac mi sie czasem chce lub plakac albo jedno i drugie rownoczesnie, gdy np na jakies tablicy ogloszen widze , ze sa polskie ogloszenia permanentnie niszczone przez polska konkurencje.
Jedni zdzieraja tylko sam nr telefonu, inni zdzieraja caly plakat, a jeszcze inni poprostu na cudze ogloszenie, daja swoje mimo , ze obok jest miejsca dosc.

Czego sie tak boicie? Braknie wam pracy? Stracicie klienta, ktorego i tak nie macie?
A moze tego, ze ktos te sama prace zrobi lepiej od was?
Zawiscia nic nie zdzialacie, a takim postepowaniem pokazujecie tylko swoj strach i nienawisc do innych.

Po co to komu potrzebne? Daje wam to satysfakcje? Poprawia humor?
Jesli tak, to gratuluje podejscia do zycia.


A mnie to sie smiac chcialo, jak papiez wojtyla na czarnym ladzie przezartym przez AIDS i choroby weneryczne zakazywal uzywania prezerwatyw a na konferencji w Kairze w 1994 jego ludzie zablokowali calkowicie dyskusje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok