Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Skien - mechanik, konstruktor, złota rączka - most wanted ;) - Norwegia

Czytali temat:
Jon Doe Agnieszka Kajka Piotr Znój Dorota Hansen P. H. pawel piotr Lech Kowalewski polarisfit2 polaris *Michal M (333 niezalogowanych)
6 Postów

(5grushek)
Wiking
Poszukuję osoby znającej mechanikę i lubiącą rozwiązywać nietypowe problemy konstrukcyjne. Potrzebuję zbudować prototyp urządzenia mojego pomysłu, ale brak mi umiejętności. Urządzenie jest dość proste, bo na tym polega jego funkcjonalność, a jednocześnie ma kilka szczegółów wymagających wiedzy i pomysłowości. Jeśli ktokolwiek cokolwiek, to zapraszam do współpracy .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
5grushek napisał:
Poszukuję osoby znającej mechanikę i lubiącą rozwiązywać nietypowe problemy konstrukcyjne. Potrzebuję zbudować prototyp urządzenia mojego pomysłu, ale brak mi umiejętności. Urządzenie jest dość proste, bo na tym polega jego funkcjonalność, a jednocześnie ma kilka szczegółów wymagających wiedzy i pomysłowości. Jeśli ktokolwiek cokolwiek, to zapraszam do współpracy .

Prototyp pana pomysłu, a potrzebny wykonawca, mający pomysły? Czy po wybudowaniu prototypu prawa do patentu bedą podzielone pomiędzy pomysłodawcę i wykonawcę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(5grushek)
Wiking
Prototyp jest mojego pomysłu. Konstruktor z wyobraźnią i wiedzą dotyczącą mechaniki jest potrzebny do zbudowania go wg moich wskazówek. Gdybym był mechanikiem, sam wykonałbym te pracę, ale nie jestem wiec potrzebuję fachowego wsparcia. Projekt to niewielkie urządzenie do użytku domowego napędzane silniczkiem elektrycznym.
Produktu nie da się opatentować więc prawa do patentu nie wchodzą w grę. Udział w przedsięwzięciu mechanika-konstruktora jest do uzgodnienia - od zapłaty za wykonaną pracę po udziały w projekcie. Mam nadzieję że uściśliłem propozycję. Mam więcej pomysłów na ciekawe produkty, lecz od czegoś trzeba zacząć. Jeśli współpraca będzie układała się dobrze, być może zrealizujemy kolejne projekty. Wszystkie są komercyjne i skierowane do masowego odbiorcy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok