Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

prosze o pomoc - Norwegia

368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
Moze by mi kto jakom robocine zalatwil? Pisze do tych, co to som tam juz z rodzinom na stale.

Moze byc ino na wakacje abo i na dluzej. Najchetniej robota z domostwem, gdzie mozna odespac.

Jestem po liceum a chce studiowac kulturoznawstwo. Mam kurs na wozki widlowe, znam komunikatywnie angielski. Norweskiego sie ucze( na razie przywitanie i pozegnanie)
Ogolnie to szybko sie ucze, jestem silny jak kon, pracowity i lojalny. Nie pale a pije tak jak wszyscy. Bardzo mi zalezy na pracy i moge wyjechac natychmiast.

Oferty prosze slac na meila: polakdowszystkiego@gmail.com

To bardzo wazne - mam chora matke i musze zarobic na operacje dla niej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Prezydent_elekt napisał:
Moze by mi kto jakom robocine zalatwil? Pisze do tych, co to som tam juz z rodzinom na stale.

Moze byc ino na wakacje abo i na dluzej. Najchetniej robota z domostwem, gdzie mozna odespac.

Jestem po liceum a chce studiowac kulturoznawstwo. Mam kurs na wozki widlowe, znam komunikatywnie angielski. Norweskiego sie ucze( na razie przywitanie i pozegnanie)
Ogolnie to szybko sie ucze, jestem silny jak kon, pracowity i lojalny. Nie pale a pije tak jak wszyscy. Bardzo mi zalezy na pracy i moge wyjechac natychmiast.

Oferty prosze slac na meila: polakdowszystkiego@gmail.com

To bardzo wazne - mam chora matke i musze zarobic na operacje dla niej.

Hejka Antos



Odpisuje ci bo ludzie tutaj to takie nierzyczliwe i chca tylko rzeby sie innym noga podwinela tacy zazdrosni.

Ja tu jusz z rodzina 5 lat siedze. Stary ma WALSNA FIRME, zbiera na brzegu motory z lodzi i sprzedaje z zyskiem. Zajmuje sie tesz importem alkoholu, piwa i papierosow.Wspolpracuje z Litwinami bo z norasami to on mowi ze sie nie da pracowac bo oni sa glupie i zaklamane.

My jusz sie dorobilismy mieszkania w centrum kolo NAVu. Mieszkamy obok ciapataych ale to dobrz bo sie nauczylam duzo nowych slow i komunikatywnie mowie jusz po ciapatemu.

Mieszkamy razem z naszymi dziecmi co tutaj chodza do szkoly i dobrze im idzie bo tutaj to poziom niski i nasze dzieci to geniusze w klasie.

Sonsiedzi sa dobre i nie muwia ze u nas troche picia ze starym jest to na szczescie te faszystowski barnevarnet nie zabralo nam dzieci bo jakby tak to stary muwil ze ich pozabija.

Co do jezyka to sie nie martw. Komunikatywny angielski ci wystarczy bo tutaj to wszystkie rodaki tak muwia. Norweskiego nie trzeba sie uczyc bo to glupi jezyki i poco ci on do szczescia jak bedziesz w polskiej firmie pracowal to nie musisz go znac.

Muwisz ze jesest mlody i silny jak kon to dobrze bo tutaj te gupie noraski to potrzebuja chlopa bo norasy to takie glupie cipy jak muwila jedna kolzanka co ja znam.

Morzesz zawsze mieszkac u jednej i miec dziecko z nia to ciebie nie wyzuca do Polski.

Tutaj trzeba nowej krwi bo tutaj to kaziroctwo i downy to sa a porzadku dziennym.

Jak chcesz pracowac to na poczatek moj stary moze ci dac prace u siebie w lesie. On chodzi i tnie drzewa i sprzedaje norasom bo oni wszysko kupuja tanio u starego.Mieszkac u nas mozesz na sofie razem z innymi dwoma chlopakami ze Sandomierza co przyjechali do pracy. Kosztuje to 3000 koron to nie jest duzo jak tutaj bo tu wsztstko drogie.

Szkoda twojej matki ale moja znajoma zrobila kursy operacyjne i dobrze wlada narzedziami to za drobna zaplata moze ci mame zoperowac jak chcesz. Tylko napisz cojej dolega to ona sobie poczyta i pocwiczy.

No to pa, reszte pisz na priv: pozytywnawnorwegi@onet.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
DorHan napisał:
Prezydent_elekt napisał:
Moze by mi kto jakom robocine zalatwil? Pisze do tych, co to som tam juz z rodzinom na stale.

Moze byc ino na wakacje abo i na dluzej. Najchetniej robota z domostwem, gdzie mozna odespac.

Jestem po liceum a chce studiowac kulturoznawstwo. Mam kurs na wozki widlowe, znam komunikatywnie angielski. Norweskiego sie ucze( na razie przywitanie i pozegnanie)
Ogolnie to szybko sie ucze, jestem silny jak kon, pracowity i lojalny. Nie pale a pije tak jak wszyscy. Bardzo mi zalezy na pracy i moge wyjechac natychmiast.

Oferty prosze slac na meila: polakdowszystkiego@gmail.com

To bardzo wazne - mam chora matke i musze zarobic na operacje dla niej.

Hejka Antos



Odpisuje ci bo ludzie tutaj to takie nierzyczliwe i chca tylko rzeby sie innym noga podwinela tacy zazdrosni.

Ja tu jusz z rodzina 5 lat siedze. Stary ma WALSNA FIRME, zbiera na brzegu motory z lodzi i sprzedaje z zyskiem. Zajmuje sie tesz importem alkoholu, piwa i papierosow.Wspolpracuje z Litwinami bo z norasami to on mowi ze sie nie da pracowac bo oni sa glupie i zaklamane.

My jusz sie dorobilismy mieszkania w centrum kolo NAVu. Mieszkamy obok ciapataych ale to dobrz bo sie nauczylam duzo nowych slow i komunikatywnie mowie jusz po ciapatemu.

Mieszkamy razem z naszymi dziecmi co tutaj chodza do szkoly i dobrze im idzie bo tutaj to poziom niski i nasze dzieci to geniusze w klasie.

Sonsiedzi sa dobre i nie muwia ze u nas troche picia ze starym jest to na szczescie te faszystowski barnevarnet nie zabralo nam dzieci bo jakby tak to stary muwil ze ich pozabija.

Co do jezyka to sie nie martw. Komunikatywny angielski ci wystarczy bo tutaj to wszystkie rodaki tak muwia. Norweskiego nie trzeba sie uczyc bo to glupi jezyki i poco ci on do szczescia jak bedziesz w polskiej firmie pracowal to nie musisz go znac.

Muwisz ze jesest mlody i silny jak kon to dobrze bo tutaj te gupie noraski to potrzebuja chlopa bo norasy to takie glupie cipy jak muwila jedna kolzanka co ja znam.

Morzesz zawsze mieszkac u jednej i miec dziecko z nia to ciebie nie wyzuca do Polski.

Tutaj trzeba nowej krwi bo tutaj to kaziroctwo i downy to sa a porzadku dziennym.

Jak chcesz pracowac to na poczatek moj stary moze ci dac prace u siebie w lesie. On chodzi i tnie drzewa i sprzedaje norasom bo oni wszysko kupuja tanio u starego.Mieszkac u nas mozesz na sofie razem z innymi dwoma chlopakami ze Sandomierza co przyjechali do pracy. Kosztuje to 3000 koron to nie jest duzo jak tutaj bo tu wsztstko drogie.

Szkoda twojej matki ale moja znajoma zrobila kursy operacyjne i dobrze wlada narzedziami to za drobna zaplata moze ci mame zoperowac jak chcesz. Tylko napisz cojej dolega to ona sobie poczyta i pocwiczy.

No to pa, reszte pisz na priv: pozytywnawnorwegi@onet.pl

---------------------
Jo terz dodom ofertem : wszystkie nasze Polaki i Polki teraz ino chcom norkom sprzatać, robic syf to jusz nie ma komu. To ja to chce ogarnonć i robie firme co bedzie brudzic zeby inne mogły sprzontac. No wiesz : zygać,srać,przystanki rozpierdalać,Rumunom żeczy uzywane podjumywać i takie tam mecyje - jak wew Polsce. Struj ino roboczy warzny : dres z kapturem i łeb na łyso,zębów nie trzeba. To jak,wchodzisz ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Przyjezdzaj Antos, mam dla ciebie 3 propozycje, od zaraz:
1. Moge ci sprzedac uklad domkow, do zarobienia 100.000,-NOK miesiecznie, wszystko w Uszlo, bardzo mili klienci, do oblecenia tak naprawde w 10 godzin tygodniowo. Zloty, pewny i gotowy interes. Najpierw przelej mi 120.000,- NOK na konto nr. 1234.56.7890, albo wysle do ciebie kolege po gotowke, a potem przyjezdzaj, spotkamy sie (na pewno) i wszystko Ci wyjasnie.
2.Moge Ci sprzedac swietnie prosperujaca fime, nazywa sie Kon-Kosz-Bo i ma cala mase zadowolonych klientow. Ile sie zarabia? Ze skattatest za zeszly rok wynika, ze samego momsu jest do zaplaty prawie 3 miliony koron, to policz sobie jaki to swietny interes. Za grosze oddam, symboliczne 100.000kr, warunki platnosli jak w ukladzie domkow.
3.Jak masz czyste papiery, to wlasnie potrzebujemy kogos na stanowisko Wasciciel w nowo otwieranym AS. Praca na jakies 2 do 3 miesiecy. W zasadzie w ogole nie musisz tu byc, wystarczy ze przyjedziesz i papieru podpiszesz. TAAAKA KASA stary!!!

Jakby co pisz na: kraftidiotenMALPAbiznespopolsku.oslo.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Witam wszystkich, nazywam sie Krzysiek i mam 19 lat.
Obecnie zbieram pieniadze na inwestycje ktora chce przeprowadic w pryszlym miesiacu, a konkretnie to chce zagrac w lotto.
Jakby ktos z Rodakow mogl pomoc i wyslac mi 6 prawidlowych numerkow na losowanie jakos tak w polowie przyszlego miesiaca to ja sie odwdziecze.
Z gory dziekuje za wszystka pomoc, prosze nie pisac glupich komentarzy nie na temat i chamskich tez nie pisac, bo ja jestem nie byle kto i sie znam i po angielsku jak ktos cos do mnie mowi to duzo rozumiem i norweskiegoi sie ucze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
WujekJanek napisał:
Witam wszystkich, nazywam sie Krzysiek i mam 19 lat.
Obecnie zbieram pieniadze na inwestycje ktora chce przeprowadic w pryszlym miesiacu, a konkretnie to chce zagrac w lotto.
Jakby ktos z Rodakow mogl pomoc i wyslac mi 6 prawidlowych numerkow na losowanie jakos tak w polowie przyszlego miesiaca to ja sie odwdziecze.
Z gory dziekuje za wszystka pomoc, prosze nie pisac glupich komentarzy nie na temat i chamskich tez nie pisac, bo ja jestem nie byle kto i sie znam i po angielsku jak ktos cos do mnie mowi to duzo rozumiem i norweskiegoi sie ucze.


Hej Krzysienku

Lubie mlodych chlopcow, a zwlaszcza z inicjatywa. Bardzo podobasz mi sie i jako mezczyzna i jako przedsiebiorca.
Niestety nie mam funduszy aby pomoc tobie w tym dobrze zapowiadajacym sie przedsiewzieciu, ale mam numer telefonu do mojej kolezanki ktora zajmuje sie wrozeniem przez telefon.
Stawka: 153 kr za min
Trafnosc w przepowiadaniu: ca 25%.
Jezeli zadzwonisz 5 razy to trafnosc wzrasta do 100%. Czyli wygrana gwarantowana.

Jezeli jestes zainteresowany, to podam numer tel. do niej.
Pisz na : iluzjonistka@wp.pl lub zdesperowana@onet.pl
PS Rozmawiam tylko po polsku, wiec imponujesz mi swoimi zdolnosciami jezykowymi. Mam nadzieje, ze sie odezwiesz juz wktortce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
napisał:
DorHan napisał:
Prezydent_elekt napisał:
Moze by mi kto jakom robocine zalatwil? Pisze do tych, co to som tam juz z rodzinom na stale.

Moze byc ino na wakacje abo i na dluzej. Najchetniej robota z domostwem, gdzie mozna odespac.

Jestem po liceum a chce studiowac kulturoznawstwo. Mam kurs na wozki widlowe, znam komunikatywnie angielski. Norweskiego sie ucze( na razie przywitanie i pozegnanie)
Ogolnie to szybko sie ucze, jestem silny jak kon, pracowity i lojalny. Nie pale a pije tak jak wszyscy. Bardzo mi zalezy na pracy i moge wyjechac natychmiast.

Oferty prosze slac na meila: polakdowszystkiego@gmail.com

To bardzo wazne - mam chora matke i musze zarobic na operacje dla niej.

Hejka Antos



Odpisuje ci bo ludzie tutaj to takie nierzyczliwe i chca tylko rzeby sie innym noga podwinela tacy zazdrosni.

Ja tu jusz z rodzina 5 lat siedze. Stary ma WALSNA FIRME, zbiera na brzegu motory z lodzi i sprzedaje z zyskiem. Zajmuje sie tesz importem alkoholu, piwa i papierosow.Wspolpracuje z Litwinami bo z norasami to on mowi ze sie nie da pracowac bo oni sa glupie i zaklamane.

My jusz sie dorobilismy mieszkania w centrum kolo NAVu. Mieszkamy obok ciapataych ale to dobrz bo sie nauczylam duzo nowych slow i komunikatywnie mowie jusz po ciapatemu.

Mieszkamy razem z naszymi dziecmi co tutaj chodza do szkoly i dobrze im idzie bo tutaj to poziom niski i nasze dzieci to geniusze w klasie.

Sonsiedzi sa dobre i nie muwia ze u nas troche picia ze starym jest to na szczescie te faszystowski barnevarnet nie zabralo nam dzieci bo jakby tak to stary muwil ze ich pozabija.

Co do jezyka to sie nie martw. Komunikatywny angielski ci wystarczy bo tutaj to wszystkie rodaki tak muwia. Norweskiego nie trzeba sie uczyc bo to glupi jezyki i poco ci on do szczescia jak bedziesz w polskiej firmie pracowal to nie musisz go znac.

Muwisz ze jesest mlody i silny jak kon to dobrze bo tutaj te gupie noraski to potrzebuja chlopa bo norasy to takie glupie cipy jak muwila jedna kolzanka co ja znam.

Morzesz zawsze mieszkac u jednej i miec dziecko z nia to ciebie nie wyzuca do Polski.

Tutaj trzeba nowej krwi bo tutaj to kaziroctwo i downy to sa a porzadku dziennym.

Jak chcesz pracowac to na poczatek moj stary moze ci dac prace u siebie w lesie. On chodzi i tnie drzewa i sprzedaje norasom bo oni wszysko kupuja tanio u starego.Mieszkac u nas mozesz na sofie razem z innymi dwoma chlopakami ze Sandomierza co przyjechali do pracy. Kosztuje to 3000 koron to nie jest duzo jak tutaj bo tu wsztstko drogie.

Szkoda twojej matki ale moja znajoma zrobila kursy operacyjne i dobrze wlada narzedziami to za drobna zaplata moze ci mame zoperowac jak chcesz. Tylko napisz cojej dolega to ona sobie poczyta i pocwiczy.

No to pa, reszte pisz na priv: pozytywnawnorwegi@onet.pl

żeby sie pisze ż nie przez rz!!!!!zyczliwi rowniez nie przez rz !!!!!!!!!!! do szkoly tempino jedna<!!!


Bylam w szkole lat 8. Nic z niej nie wynioslam i sie stygo cieszem. Tempa mosze jestem, ale zato pienknosci nie mozna mi odmuwic.

Bes szkoly dorobilam siem mieszkania i menza.
Muj stary szaleje za mna i leje karzdego po pysku co sie na mnie patszy za dlugo.
A ty co? Tylko zazdroscisz ludziom co sie im powiodlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
Widzem, ze starzy bywalcy forum robiom sobie ze mnie zarty. Ciekawe czy byliscie tacu mondrzy jak tu przyjechaliscie pierszy raz. Pewnie wszyscy zaczynali z walkami abo mopami a teraz rznom norwegow jak sie patrzy! Pewnie z was frustracja wychodzi, bo siedzicie tu tyle lat bez przyjaciol i bez korzeni w polsce.
Dlatego, jezeli nie macie nic merytorycznego do dodania to piszczie na innym temacie.
Prosze nie zasmiecac, tu sie toczy gra o zycia- zycie matki jak to cos dla was znaczy!

Ponawiam apel do normalnych - poszukuje jakiejkolwiek pracy z jakimkolwiek lokum z piniondze co mi pozwolom zyc i zrealizowac obowionzki i marzenia.

W wolnych chwilach lubie wendkowac. Jak ktos cos gdzies, to ja chetnie na szczupaczka czy co innego sie pisze a i puteleczka sie znajdzie!

Pozdrawiam kumatych!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Prezydent_elekt napisał:
Prosze nie zasmiecac, tu sie toczy gra o zycia- zycie matki jak to cos dla was znaczy!

Pozdrawiam kumatych!



Antos, to ja do cie ze sercem na dloni, a ty mi o korzeniach!
Przecie powiedzilam ze u mnie jest kolezanka po kursach operacyjnych to za drobna kwote osobe mamy moze zoperowac.
Jak trzeba to i ja sie podejme tego, ale juz za wieksza kwote. Musze zbirac pieniondze na nowa sofe, bo sie starla troche. Wielu kolegow starego spi na niej liczac na prace.

A ryby to Antos se daruj, tutaj ryby zatrute od urodzenia. No hyba ze ze sklepu to tak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
No to jak ku..a bendzie z tom pomocom? Widac za granicom to polak polakowi wilkiem.
Rumuny, cygany czy inne zydy to sie potrafiom trzymac razem a polaki to by sie w lyzce wody potopili.
Co za narod?! Zaraza!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok