Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Przemysław Saleta twierdzi że nic nie osiągneliśmy - Norwegia

Czytali temat:
Eliza K Jan Maryjan Agnieszka Kajka Dorota Hansen P. H. pawel piotr ja ja Bogdan Drozd (812 niezalogowanych)
66 Postów
Bogdan Drozd
(Bdrozd)
Początkujący
Przemysław Saleta twierdzi w jednym z video na youtube, że elektorat Pawła Kukiza to ludzie młodzi, którzy nic w życiu nie osiągnęli!

Tak. Jestem młody bo mam 35 lat....
Ale co on pierdoli za farmazony, że do niczego nie doszedłem?

W POlsce mam własne mieszkanie 69m2
działkę 3000m2 i l
okal handlowy w galerii centrum o powieżchni 64m2.

i mam kolejne plany. Kiedyś chcę wrócić do Polski. Ale nie takiej gdzie żąrzą skurwysyy ze starych ukadów, a temu salecie to zycie żeby nowotwór zainfekował jego jedyną zdrową nerkę. Nie nawidzę tego skurwysyna za to co pierdoli.

A Wy jakie macie zdanie o nim?
Przypomnę że Paweł Kukiz wygrał w Norwegii. TO my na niego głosowaliśmy. Saleta nam próbuje wciskać kit i nazywa Nas poniekąd młodymi nieudacznikami którzy do niczego w życiu nie doszli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(Olaf777)
Początkujący
a kto to saleta? pewnie to ktos wypromowany przez pzpr . jestem troche starszy od ciebie i dlugo trenowalem w klubie sportowym "policyjnym " bo takie byly casy " i cos slyszalem na temat tego pana srajdy salety . po prostu napisze tak " kij mu w ostatnia nerke"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Ja podziwiam Kukiza ze dał radę gnoj wyrzucać u bauera widłami
Za dojczemarki
No i że był alkoholikiem i piesniarzem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(Olaf777)
Początkujący
bez obrazy " mendo " nie wypowiadaj sie o nie swoich . popisz na czerwonej strukturze pajacyku z nowymi tatuazami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Bdrozd napisał:
Przemysław Saleta twierdzi w jednym z video na youtube, że elektorat Pawła Kukiza to ludzie młodzi, którzy nic w życiu nie osiągnęli!



W POlsce mam własne mieszkanie 69m2
działkę 3000m2 i l
okal handlowy w galerii centrum o powieżchni 64m2.

li.


Gratuluje, Bogdanie, zasobnosci. Oby sie tobie mnozyla.

Gdybym ja miala le petit chateau we Francji, to bez wachania wyjechalabym tam juz jutro.
A tak musze tutaj mieszkac i ciezko pracowac na kawalek chleba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok