Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

MIESZKANIE W NORWEGII - Norwegia

32 Posty
Bartek Dobosz
(doby)
Nowicjusz
Cześć
Będę mieć robotę w Norwegii na lipiec-sierpień w Moss, tylko problem pojawia się z zakwaterowaniem, bo w hotelu/hostelu mieszkać nie będziemy bo drogo jak pieron, a wynajęcie mieszkania jest kłopotliwe z racji tego, że ciężko coś wynająć na dwa miesiące tylko prędzej na 1-2-3 roczne kontrakty. Przeszukałem całe finn.no i niestety nie mogłem znaleźć nic ciekawego. Może ktoś z Was ma pomysł gdzie można mieszkać na robotę "sezonową", myślałem też o kempingu. Będzie nas czwórka. Może ktoś z Was ma znajomego lub wiadomość, że można wynająć mieszkanie na lipiec-sierpień.

Dzięki z góry za pomoc!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Bartek Dobosz
(doby)
Nowicjusz
up
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 215  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
musicie mieć większy samochód, a najlepiej dwa, aby dało się wyciągnąć i przespać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
W samochodzie się okropnie śpi . Wiem bo kiedyś się spóżniłem do Hirtshals na prom i mimo że to nie klimat równikowy to straszny gorąc a po za tym nawet wyrównywanie "materaca" tekturą falistą niewiele pomogło. Straszne doświadczenie. Namiot też można doradzić. Domki campingowe to nie dla gastarbeiterów , tylko dla bogatych turystów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ale w samochodzie tak nie pada i muchy nie srają
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Malwina Malminska
(Lady_KM)
Wiking
Mam dwa mieszkania do wynajecia.
W Rogalandzie. Na dowolny czas.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ile bierzesz za godzinę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
Lomo napisał:
W samochodzie się okropnie śpi . Wiem bo kiedyś się spóżniłem do Hirtshals na prom i mimo że to nie klimat równikowy to straszny gorąc a po za tym nawet wyrównywanie "materaca" tekturą falistą niewiele pomogło. Straszne doświadczenie. Namiot też można doradzić. Domki campingowe to nie dla gastarbeiterów , tylko dla bogatych turystów.

Jeden na Bogstadzie spal kilka lat w samochodzie, no ale to byl passat kombi tdi, to moze robic roznice.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
w passacie kombi na ropę, to spokojnie dwóch może spać
ale dla 4 osób to potrzeba dwa takie passaty
może jak tną koszty to niech jedną toyotę hiace wezmą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Bartek Dobosz
(doby)
Nowicjusz
Lady_KM napisał:
Mam dwa mieszkania do wynajecia.
W Rogalandzie. Na dowolny czas.


Kurde to daleko od Moss :/ W Aucie nie bardzo, będziemy mieć Forda Fiestę Combi, ale no w aucie nie będziemy kimać w 4... Mieszkanie pasuje wynająć do 10k NOK za miesiąc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 53  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok