Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Przelot z psem liniami Norwegian z Norwegii do Polski. - Norwegia

14 Posty
Agnieszka Poniecka
(wasylek36)
Wiking
Witam czy ktoś moze leciał z psem do Polski liniami Norwegian, wybieram się na week i nie wiem czy trzeba zgłaszać to na lotnisku , jak kupić bilet dla psa ,mam małego pieska York waga 2kg.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 63  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Mmm Kkk
(Kuti1127)
Wiking
Nie mozesz lecieć z psem Norwegianem( jedynie luk bagażowy) .Mam małego Yorka i latam innymi liniami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 287  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Mmm Kkk
(Kuti1127)
Wiking
Nie mozesz lecieć z psem Norwegianem( jedynie luk bagażowy) .Mam małego Yorka i latam innymi liniami. Sas lub Lufthansa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 65  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Agnieszka Poniecka
(wasylek36)
Wiking
Dziękuje za info.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Kamil Jobda
(Limak2005)
Wiking
Czytając posty poniżej patola jakaś niespełnieni ludzie wchodzą na FO by się wyżyć bo im w życiu chyba nie pykło.

Nie latałem z psiakiem ale kiedyś się dowiadywałem jak to wygląda co do biletu trzeba dzwonić i zamawiać tel.(tak to wygalało gdy ja się dowiadywałem)kupujesz klatkę i dajesz pieska w luk niestety odrazam dawać jakie kolwiek tabletki pies jet wtedy otumaniony i jeszcze bardziej jest niespokojny bo się nie będzie mógł bronic ale można zadzwonić wszystko Ci wytłumaczą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 50  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
Zenek Brzezinski
(zenon32)
Początkujący
Witam . Ja tez mam Yorka i latam dośc często tą samą linia . Trzeba zgłaszać pieska odrazu w Polsce przed odprawą . Piesek musi miec paszport i czipa ( plus dodatkowo wbite w paszport szczepienia na wscieklizne i wbite to jest bardzo ważne minimum 5 dni przed wylotem pieczątke że dostal tabletke na robaki i na pasożyty rózne ) , dolatując odbierasz pieska i obowiązkowo przy wyjsciu musisz isc i zgłosic go do TOLL na czerwona bramke ( oni sprawdzaja paiery czyli paszport , skanuja czipa i jestes w Norwegii . No i jeszcze jedna ważna sprawa po przylocie tez masz 5 dni żeby pojechąc do weterynarza tutaj na terytorium norwegii i podac dla pieska po raz drugi tabletke na te robaki .Podpowiem Ci jak kupuje taka tabletke w Polsce i placę tylko za wizyte i pieczątke . Zawsze wyjdzie Ci taniej . Miłego lotu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paulina W
(Paulisia)
Wiking
Musisz kupić mu bilet, transporter. Nie wniesiesz go na pokład, pójdzie do luku dla zwierząt. A bilet znajdziesz w opcjach na bagaz dodatkowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
Zenek Brzezinski
(zenon32)
Początkujący
Pies nie pies , ale przypominam jeszcze raz - sa procedury przewozu których sie nie ominie , i niestety trzeba je przestrzegac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok