Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Jazda po pijaku konsekwencje - Norwegia

6 Postów

(terian5371)
Wiking
Rozwaliłem samochód który został zezlomowany pod wpływem małej ilości alkoholu. Interesuje mnie jakie będę miał konsekwencje, ile dostane kary miej więcej, czy odzyskam prawo jazdy i będę mógł mimo to jeździć w Polsc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
terian5371 napisał:
Rozwaliłem samochód, który został zezlomowany pod wpływem małej ilości alkoholu. Interesuje mnie jakie będę miał konsekwencje, ile dostane kary miej więcej, czy odzyskam prawo jazdy i będę mógł mimo to jeździć w Polsc?

Jezeli samochod zostal zezlomowany pod wplywem malej ilosci alkholu to raczej nie bedzie problemu. Jezli samochod byl pod wplywem to uwazam, ze miales prawo go zezlomowac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Karol.Ky napisał:
terian5371 napisał:
Rozwaliłem samochód, który został zezlomowany pod wpływem małej ilości alkoholu. Interesuje mnie jakie będę miał konsekwencje, ile dostane kary miej więcej, czy odzyskam prawo jazdy i będę mógł mimo to jeździć w Polsc?

Jezeli samochod zostal zezlomowany pod wplywem malej ilosci alkholu to raczej nie bedzie problemu. Jezli samochod byl pod wplywem to uwazam, ze miales prawo go zezlomowac.


Mi się wydaje że to mała ilość alkoholu złomowała samochód (wpływała=utopiła? Jakaś nowa Technika złomowania?)

Teraz nasuwa się pytanie czy mała ilość alkoholu miała uprawnienia do złomowania? Dostałeś od tej małej ilości jakieś potwierdzenie że auto jest zezlomowane?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Joseph napisał:
Karol.Ky napisał:
terian5371 napisał:
Rozwaliłem samochód, który został zezlomowany pod wpływem małej ilości alkoholu. Interesuje mnie jakie będę miał konsekwencje, ile dostane kary miej więcej, czy odzyskam prawo jazdy i będę mógł mimo to jeździć w Polsc?

Jezeli samochod zostal zezlomowany pod wplywem malej ilosci alkholu to raczej nie bedzie problemu. Jezli samochod byl pod wplywem to uwazam, ze miales prawo go zezlomowac.


Mi się wydaje że to mała ilość alkoholu złomowała samochód (wpływała=utopiła? Jakaś nowa Technika złomowania?)

Teraz nasuwa się pytanie czy mała ilość alkoholu miała uprawnienia do złomowania? Dostałeś od tej małej ilości jakieś potwierdzenie że auto jest zezlomowane?


Zagadnienie to jest bardziej zlozone. Samo stwierdzenie cyt. "..,który został zezlomowany pod wpływem małej ilości alkoholu." Mala ilosc alkoholu najprawdopodbniej wplynela na kogos (w domysle), by auto zezlomowac, albo operator zezlomowal samochod bedawszy pod wplywem alkoholu! Z drugiej strony; zniszczone auto, bedace pod wplywem moglo dokonac autozezlomowania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
który został zezlomowany pod wpływem małej ilości alkoholu

a pod wplywem czego lub kogo i w jakiej ilosci zostal rozbity
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
taką radość wam sprawia szydzenie z typowego Polaka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(cebularz)
Stały Bywalec
Nie wiem co to u ciebie mala ilosc, bo rozne roznie majo. Jedne to 0.5 a inne to i po litrze jado.

Masz tu pijaczyno z polski rozpiske. Przetlumacz se z translatorem. jako polak masz szanse na opaske elektroniczno( jak wychlales wiecej niz myslales), bo to dla tych co majo specjalno sytuacje a wiadomo, ze polaki majo.
www.promille.no/promillekjoring/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
co do drugiej czesci postu to kolezka kurwa marzy zeby w PL jezdzic nadal jako potencjalny zabojca!!! A to ci cwaniak... czyli jesli zabieraja mi prawo jazdy w PL to wyjezdzam do Norge i tutaj jezdze nadal ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
terian5371 napisał:
Rozwaliłem samochód który został zezlomowany pod wpływem małej ilości alkoholu. Interesuje mnie jakie będę miał konsekwencje, ile dostane kary miej więcej, czy odzyskam prawo jazdy i będę mógł mimo to jeździć w Polsc?

Kare to juz Ci sila wyzsza wymierzyla i to straszliwa.

Bo rozwalic auto po pijaku i w zasadzie nie widziec w tym nic strasznego (bo ilosc alkoholu byla mala)... Nieomal w zart cala sytuacje obracac...

Posiadanie IQ na poziomie srednio glupiego owczarka niemieckiego to dla czlowieka jednak drakonski wyrok. A co gorsza, dozywotni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(terian5371)
Wiking
Człowieku ja proszę o odpowiedź a nie o rady który mi dajecie bo jechałem po 2 piaWach... i nie była wina tego ze wypiłniem piwo tylko, że wpadłem w poślizg.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok