Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Gwarancja - Elkjop - Norwegia

1 Post
Łukasz KAStroll
(KAStroll)
Wiking
Witam wszystkich,
w grudniu kupiłem w Elkjopie telefon Sony Xperia Z3 i w dniu dzisiejszym na telefon z wysokości około 1m spadł na niego słoik nutelli xd Jest dość duża pajęczynka na ekranie, a dotyk działa tylko w dolnej części ekranu. Kolega opowiadał kiedyś, że w Elkjopie uwzględniają gwarancję prawie zawsze, nawet gdy jest to uszkodzenie z twojej winy. Czy mieliście kiedyś podobne doświadczenia? Myślicie, że da sie z tym coś zrobić czy raczej śmietnik?

Pozdrawiam
KAStroll
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
KAStroll napisał:
Witam wszystkich,
w grudniu kupiłem w Elkjopie telefon Sony Xperia Z3 i w dniu dzisiejszym na telefon z wysokości około 1m spadł na niego słoik nutelli xd Jest dość duża pajęczynka na ekranie, a dotyk działa tylko w dolnej części ekranu. Kolega opowiadał kiedyś, że w Elkjopie uwzględniają gwarancję prawie zawsze, nawet gdy jest to uszkodzenie z twojej winy. Czy mieliście kiedyś podobne doświadczenia? Myślicie, że da sie z tym coś zrobić czy raczej śmietnik?

Pozdrawiam
KAStroll


Radze zapytac w Elkjøpie. Czasem uznaja, czasem nie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
KAStroll napisał:
Witam wszystkich,
w grudniu kupiłem w Elkjopie telefon Sony Xperia Z3 i w dniu dzisiejszym na telefon z wysokości około 1m spadł na niego słoik nutelli xd Jest dość duża pajęczynka na ekranie, a dotyk działa tylko w dolnej części ekranu. Kolega opowiadał kiedyś, że w Elkjopie uwzględniają gwarancję prawie zawsze, nawet gdy jest to uszkodzenie z twojej winy. Czy mieliście kiedyś podobne doświadczenia? Myślicie, że da sie z tym coś zrobić czy raczej śmietnik?

Jezeli wykupiles sobie privat forsikring to dostaniesz nowy telefon. Jezeli nie wykupiles, to nic nie zdzialasz. Przy zakupie tv, laptopa, telefonu, suszarki do wlosow, pralki itp sprzedawca zawsze pyta czy chcesz prywatne ubezpieczenie. To kosztuje, ale ma sens. I nie istotne czy spadl sloik z nutella, czy nurkowales, czy dziecko wrzucilo do zupy zawsze dostaniesz nowy sprzet, jesli nie da sie naprawic usterki.

Pozdrawiam
KAStroll
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Jezeli wykupiles sobie privat forsikring to dostaniesz nowy telefon. Jezeli nie wykupiles, to nic nie zdzialasz. Przy zakupie tv, laptopa, telefonu, suszarki do wlosow, pralki itp sprzedawca zawsze pyta czy chcesz prywatne ubezpieczenie. To kosztuje, ale ma sens. I nie istotne czy spadl sloik z nutella, czy nurkowales, czy dziecko wrzucilo do zupy zawsze dostaniesz nowy sprzet, jesli nie da sie naprawic usterki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Jak mi się piwo wylalo na laptopa i szlag go trafił to Elkjop mi napisał abym się bujal bo to moja wina i gwarancja sobie wytarl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
jasta102 napisał:
Jak mi się piwo wylalo na laptopa i szlag go trafił to Elkjop mi napisał abym się bujal bo to moja wina i gwarancja sobie wytarl

widzisz pijaczyno nawet szklanki nie potrafisz utrzymac

od laptopa nie odchodzisz ,nawet z nim spisz ,tylko kioedy chodzisz do pracy
moze nie chodzisz
socjalciongu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
wrzeszczot napisał:
jasta102 napisał:
Jak mi się piwo wylalo na laptopa i szlag go trafił to Elkjop mi napisał abym się bujal bo to moja wina i gwarancja sobie wytarl
widzisz pijaczyno nawet szklanki nie potrafisz utrzymac

gdybyś nie chlał wódki na ciepło od przemyta, a był degustatorem piwa
tobyś wiedział, że przy każdym przelaniu
piwo traci około 11% wartości smakowych
i żaden prawdziwy smakosz sobie nie pozwoli, aby piwo do czegokolwiek przelać
nawet polskich szczyn
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
jasta102 napisał:
wrzeszczot napisał:
jasta102 napisał:
Jak mi się piwo wylalo na laptopa i szlag go trafił to Elkjop mi napisał abym się bujal bo to moja wina i gwarancja sobie wytarl
widzisz pijaczyno nawet szklanki nie potrafisz utrzymac

gdybyś nie chlał wódki na ciepło od przemyta, a był degustatorem piwa
tobyś wiedział, że przy każdym przelaniu
piwo traci około 11% wartości smakowych
i żaden prawdziwy smakosz sobie nie pozwoli, aby piwo do czegokolwiek przelać
nawet polskich szczyn


Degustujesz piwa z gwinta?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Jak wytrzeźwiejesz, o ile wytrzeźwiejesz, to przetłumacz jeszcze raz o co ci chodziło 3,14zdo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok