Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Co warto przywieść? - Norwegia

Czytali temat:
maciek l Jon Doe Karol Pitek Dorota Banasik Rafal Marc Angelika Mojak noregg wojciech18 Staśkiewicz Marek Szwajcar Krawucki Riggman Tomasz Walczyński Rafafał (6320 niezalogowanych)
6 Postów
kocian marian
(kocian)
Wiking
Z Norwegii takiego, żeby zrobić wrażenie? Jakiś konkretny produkt polecacie?
Jestem na miejscu bardzo krótko, wracam dopiero na wielkanoc, chcę im zrobić sensowny prezent...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Polecam najlepszy produkt własnej kompetencji : karte podatkowa ze stopa podatku nizsza np. niz 15% (zamiast stawki "nur fur Pole" 36%). Twoja kobieta padnie z wrazenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
To zależy dla kogo chcesz robic prezenty może więcej szczegółów podasz? Poza tym dla jednego np homar to zadna nowość a na innym moze zrobić wrażenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
slownik ortograwiczny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
kocian marian
(kocian)
Wiking
Joanna - chodzi o rodziców i młodszą siostrę. Ale bez finansowego szaleństwa - na razie mnie na nie nie stać
A prośba do innych - jeśli nie jesteście w stanie nic wnoszącego do tematu napisać to... odpuśćcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Brunost, albo lukrecjowe cukierki. Tak na sprobowanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(djramzes)
Początkujący
Cukierki FREIA Twist - ja uwielbiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(djramzes)
Początkujący
Ostatnio jak byłem w Oslo to posmakowało mi masełko i kawior tez przywiozłem dla rodziny, jakieś piwko niespotykane tez warto przywieść dla posmakowania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
kocian marian
(kocian)
Wiking
Zachariasz - cenne informacje

Dzięki, dzięki - popatrzę za każdą pozycją, myślę że z tego co wymieniliście coś wybiorę. Oczywiście jeśli tylko macie jakieś inne pomysły to piszcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
169 Postów
Magda Lena
(madeleine)
Stały Bywalec
Brunost - jest to słodkawy ser, więc za dużo go nie kupuj, bo może nie przypaść do gustu
Smash ! Niddar - takie niby chipsy kukurydziane (słone) oblane czekoladą mleczną. Mają ciekawy smak. Polecam
Lakris - słona lukrecja
Lefse - tradycyjny norweski placek (coś podobnego do naleśnika) posmarowane masłem z cukrem. Mega słodkie
Jarlsberg - ser żółty
Bergbys sennep - musztarda z miodem (słodka)
Cafe Bakeriet Skogsbærdrøm - ciastka z owocami leśnymi pyyyszota
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok