Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(5302 niezalogowanych)
10 Postów
Tomek Kapusta
(totenchamon)
Wiking
Wygladasz cysku na specjaliste od wykrywania zydow
ilu ich znalazles na MN
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Cysiek!!!!

Moj ty dobrodzieju i przewodniczacy paroglowej komisji sledczej.

Dzieki twojej doglebnej analizie zyda jako takiego i jego ziomkow, musze stwierdzic iz ja to chyba zydem jestem.
TYLE LAT W NIESWIADOMOSCI...straconych lat.

Co najmniej dwa, a i w porywach 3 pkt sie zgadzaja.
Aj waj, co teraz bedzie?

Cycek? Musze teraz pejsy zapuscic i znow wyemigrowac?
Slyszalam, ze jezyk moj ojczysty lub matczyny trudny i w pismie i mowie.
A glowa moja stara i skolatana.

Aj waj...co to teraz bedzie?

Cycek, masz jakies rady?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
o nastepny na liscie plac MN
Użytkownik nie potwierdził jeszcze swojego adresu email.





wiadomosci.onet.pl/swiat/czechy-forum-o-...ach-holocaustu/1fglx

Żydom grozi exodus z Europy - ostrzegł prezes Europejskiego Kongresu Żydów Mosze Kantor
Mosze Kantor twierdzi, że Żydzi europejscy znajdują się pod wielkim naciskiem ekonomicznym oraz radykalnego islamizmu. Zwrócił się do rządów krajów europejskich o zagwarantowanie bezpieczeństwa Żydom oraz podjęcia odpowiednich prawnych działań na rzecz ich obrony.

Prezes Europejskiego Kongresu Żydów jest rosyjskim miliarderem, który według czeskich mediów ma bliskie kontakty z prezydentem Rosji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
totenchamon napisał:
Wygladasz cysku na specjaliste od wykrywania zydow
ilu ich znalazles na MN


Cysiek nie ogranicza sie wylacznie do wyszukiwania zydow Cysiek wykrywa wszystko i wszystkich

cysiek napisal:

o nastepny na liscie plac MN
Użytkownik nie potwierdził jeszcze swojego adresu email.


cycu, sypiasz czasami ? Demony pozwalaja na chwile zmruzyc oczy ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Cycek

Ja tu chora i zaniepokojona w lozku leze i czekam.
Czekam na twoje dobre rady.

Tys jedyny na tem forum ktory sie zna na rzeczy.
Tys jedyny majacy odpowiedz na moje male rozterki.

Co ja mam zrobic jako ta osoba zydowska.
Doswiadczenia nie mam, a czas leci.

Wdzieczna za jakakolwiek odpowiedz

Shalom
Osoba znana jako Dorota.....teraz niepewna swego imienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA?

Jest to cykl artykułów opublikowanych na soc.culture.polish w miesiącach lipiec – październik 2002, połączony w jedna całość, zawierający odcinki 1 – 6.

Wzbudziły one furię i wściekłość wśród jawnych i zakamuflowanych Żydów, jacy zapaskudzają polskojęzyczne forum dyskusyjne swymi antypolskimi i antychrześcijańskimi prowokacjami.

Charakterystyczną cechą wszystkich żydowskich wypowiedzi był zupełny brak rzeczowych, merytorycznych argumentów i wysoki poziom chamstwa, wulgarności oraz agresji.

wolna-polska.pl/poznaj-zyda



jak widac powyzej trafnosc tego stwierdzenia potwierdzily te co sie wypowiedzialy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
cysiek2 napisał:
JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA?

Jest to cykl artykułów opublikowanych na soc.culture.polish w miesiącach lipiec – październik 2002, połączony w jedna całość, zawierający odcinki 1 – 6.

Wzbudziły one furię i wściekłość wśród jawnych i zakamuflowanych Żydów, jacy zapaskudzają polskojęzyczne forum dyskusyjne swymi antypolskimi i antychrześcijańskimi prowokacjami.

Charakterystyczną cechą wszystkich żydowskich wypowiedzi był zupełny brak rzeczowych, merytorycznych argumentów i wysoki poziom chamstwa, wulgarności oraz agresji.

wolna-polska.pl/poznaj-zyda



jak widac powyzej trafnosc tego stwierdzenia potwierdzily te co sie wypowiedzialy



cycek

ty jestes glownym sledczym tego forum i ja nie chce odbierac tobie tego stanowiska,. Niestety czytajac twoja powyzsza wypowiedz musze stwierdzic ze musisz wciagnosc na liste osob pochodzenia zydowskiego nastepujace osoby:

sentex
cyc/wrzeszczt itp
sorlandet

To tak na szybko, bede sledzic dalej i dam ci znak.
Ps. Nie przypuszczalam, ze mozesz sam siebie tak nienawidziec. Ame glowa to gory, bycie zydem to nie koniec swiata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
DorHan napisał:
cysiek2 napisał:
JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA?

Jest to cykl artykułów opublikowanych na soc.culture.polish w miesiącach lipiec – październik 2002, połączony w jedna całość, zawierający odcinki 1 – 6.

Wzbudziły one furię i wściekłość wśród jawnych i zakamuflowanych Żydów, jacy zapaskudzają polskojęzyczne forum dyskusyjne swymi antypolskimi i antychrześcijańskimi prowokacjami.

Charakterystyczną cechą wszystkich żydowskich wypowiedzi był zupełny brak rzeczowych, merytorycznych argumentów i wysoki poziom chamstwa, wulgarności oraz agresji.

wolna-polska.pl/poznaj-zyda



jak widac powyzej trafnosc tego stwierdzenia potwierdzily te co sie wypowiedzialy



cycek

ty jestes glownym sledczym tego forum i ja nie chce odbierac tobie tego stanowiska,. Niestety czytajac twoja powyzsza wypowiedz musze stwierdzic ze musisz wciagnosc na liste osob pochodzenia zydowskiego nastepujace osoby:

sentex
cyc/wrzeszczt itp
sorlandet

To tak na szybko, bede sledzic dalej i dam ci znak.
Ps. Nie przypuszczalam, ze mozesz sam siebie tak nienawidziec. Ame glowa to gory, bycie zydem to nie koniec swiata.


A ja!?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Josephie

ty nie, bo do ciebie mam slabosc. Zawsze milo mi sie z toba...powiedzmy pisze.
Twoj wiek mysle narazie dyskwalifikuje ciebie do bycia zydem.

No chyba, ze chcesz...bronic nie bede.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Niestety czytajac twoja powyzsza wypowiedz musze stwierdzic ze musisz

czytajac twoja powyzsza wypowiedz musze stwierdzic ze musisz byc niedorozwinieta skoro noe odrozniasz cytatu z podaniem zrodla od wypowiedzi

nie pozostaje mi nic innego jak ignorowac twoja osobe i twoje wypowiedzi ,nie bede sie znecal na kalekom
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok