Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
ANNA Niema Damins darek (4636 niezalogowanych)
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
grzegorz_szczebara napisał:
Karol.Ky napisał:
grzegorz_szczebara napisał:
Karol.Ky napisał:
grzegorz_szczebara napisał:
Karol.Ky napisał:
Ronn napisał:
taka ciekawostka dla Ciebie... w NOrge gdzie nie pojdziesz ta komuna...

No wszedzie!


no wlasnie takie posty mogly by byc bo tego nie wiedzialem


Kommuna to jedna z jednostek administracyjnych wystepujacych w Norwegii. Ty powaznie masz studia skonczone? Pytam z ciekawosci.


no mam po co mam sciemniac i nie wieczorowe tak na marginesie dla niektorych.
kierunek LOGISTYCZNY wyprzedze kpiarzy

fakt ze nie pisze co mam w papierach i co robilem nikomu tu na tym forum szczescia nie da wiec po co to pisac


Mam laptopa z klawiaturą francuską (trochę tu jest poprzestawiane)ciężko jest pisać poprawnie jak sie człowiek spieszy i ciągle szukać znaków za pismo przepraszam.


To jak na osobe z ukonczonymi studiami jezyk pisany masz okropny!


No rzeczywiscie, zamionen meiscjami: a na q, z na w. Przesiuniet M, ale przecinki sredniki i kropki w tych samych miejscach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Grzegorz Szczębara
(grzegorz_szczebara)
Wiking
No rzeczywiscie, zamionen meiscjami: a na q, z na w. Przesiuniet M, ale przecinki sredniki i kropki w tych samych miejscach[/quote]

Uznajmy to może za zbytni pośpiech i moje niedopatrzenie.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Stefan Drabina
(Jurgenk)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Stefan Drabina
(Jurgenk)
Wiking
Ronn napisał:
Jurgenk napisał:
To co akurat piszesz jest przykre ale niestety jest prawda,pomocy tu nie znajdziesz szybciej ci kłodę pod nogi rzuca.Każdy narzeka ,ze ciężko,ze katastrofa,ze nie ma pracy itd...... ale jakoś większość nas tu pracuje i widzi przyszłość .Pewnie,że ja sam niekiedy narzekam ale to chyba ludzka cecha.
A te rady weź duży worek pieniędzy to sobie Panowie mogą w d..ę wsadzić i pociągnąć druga stroną ty masz wziąć puste worki żeby je napełniać.A jak się odnaleźć to zbiegiem samo przyjdzie.
P.s Z tego co tu wnioskuje to wszyscy się boja ,że im prace pozabierasz,faktycznie jest się o co bać



A tu akurat musze panu powiedziec ze pan PIERD#¤¤%LISZ !!!!

Moze ty zarabiasz dobrze... tego nie wiem ... moze po prostu wystarcza ci na zycie i jes to dla Ciebie OK !!!

Ja oplacam wszystkie rachunki, lubie zjesc, wyjde na basen , kregielnie koncert (czasem) poza tym LIPA !!!

Stawki niewolnicze staja sie coraz bardziej popularne , oficjalne, Rosnie nam norwegia w polowie zniewolona, w polowie bogata...

Osobiscie nie polecalem nigdy znajomym z polski aby tutaj przyjezdzali ,
Jesli sie zarabia 60 tys to mozna zyc , jesli sie zarabia 30 tys - to jest LIPA
Dlatego wielu ludzi serio ostrzega ale tobie latwiej wytlumaczyc KRETYNSKO ze sie boja o prace...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Stefan Drabina
(Jurgenk)
Wiking
Jurgenk napisał:
[quote]Ronn napisał:
[quote]Jurgenk napisał:
To co akurat piszesz jest przykre ale niestety jest prawda,pomocy tu nie znajdziesz szybciej ci kłodę pod nogi rzuca.Każdy narzeka ,ze ciężko,ze katastrofa,ze nie ma pracy itd...... ale jakoś większość nas tu pracuje i widzi przyszłość .Pewnie,że ja sam niekiedy narzekam ale to chyba ludzka cecha.
A te rady weź duży worek pieniędzy to sobie Panowie mogą w d..ę wsadzić i pociągnąć druga stroną ty masz wziąć puste worki żeby je napełniać.A jak się odnaleźć to zbiegiem samo przyjdzie.
P.s Z tego co tu wnioskuje to wszyscy się boja ,że im prace pozabierasz,faktycznie jest się o co bać



A tu akurat musze panu powiedziec ze pan PIERD#¤¤%LISZ !!!!

Moze ty zarabiasz dobrze... tego nie wiem ... moze po prostu wystarcza ci na zycie i jes to dla Ciebie OK !!!

Ja oplacam wszystkie rachunki, lubie zjesc, wyjde na basen , kregielnie koncert (czasem) poza tym LIPA !!!

Stawki niewolnicze staja sie coraz bardziej popularne , oficjalne, Rosnie nam norwegia w polowie zniewolona, w polowie bogata...

Osobiscie nie polecalem nigdy znajomym z polski aby tutaj przyjezdzali ,
Jesli sie zarabia 60 tys to mozna zyc , jesli sie zarabia 30 tys - to jest LIPA
Dlatego wielu ludzi serio ostrzega ale tobie latwiej wytlumaczyc KRETYNSKO ze sie boja o prace...
Chłopie do Bangladeszu się przenieś możne ci będzie dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Andreas Photoman
(AndreasPhotomanSthlm)
Wiking
Misiu, klawiatura Ci składnię pierdoli?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok