Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Zen_I napisał:Wszystko ma swój czas i miejsce,
a według ciebie nic mu się nie należy
tak postępując to chyba tobie zostaje nie na szklankę wódki, a szklankę taniego wina także SKÅÅÅÅÅL!!!! zakupy łbie.

Jak to nic mu się nie należy ?.
Ależ owszem, należy mu się drugi kopniak w dupę, by równo puchło.
Jeden już dostał od pracodawcy.

A jak będzie jeszcze fikał i straszył, to jeszcze na dokładkę, wyląduje w kryminale i tyle nawojuje.
Reszty nie komentuję, ponieważ jest nie na temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
gagatek..idz Ty stary pryku z tego forum w pizdu

Jak Ci raz napisałem jaki jestes głupi stary dziad barowy co nie może sobie znaleść pracy w norwegii bo nikt go nie chce to skasowałeś odrazu posta...jeszcze raz powtarzam...idz w pizdu !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
maciejko napisał:
gagatek..idz Ty stary pryku z tego forum w pizdu

Jak Ci raz napisałem jaki jestes głupi stary dziad barowy co nie może sobie znaleść pracy w norwegii bo nikt go nie chce to skasowałeś odrazu posta...jeszcze raz powtarzam...idz w pizdu !!!

Tobie co zaś, omamy jakoweś.

Co mają obecne tu moje wywody na temat czyjejś aliensowskiej totalnej głupoty,
do notorycznego poszukiwania na tym forum przez moją osobę pracy ?.
To co ja robię tu na forum ma się nijak do tego tematu.

Ja szukam pracy legalnej, i takich pracodawców, którzy po rozmowie kwalifikacyjnej na dzień dobry, podają do podpisu konkretną umowę.
NAWET NA JEDEN DZIEŃ PRACY, a dopiero następnie pozwalają iść do pracy.
NIGDY odwrotnie.

Dlatego też proces rekrutacyjny pracodawców i ich firm, jest tak bardzo wydłużony w czasie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
§ 14-5.Krav om skriftlig arbeidsavtale
(1) Det skal inngås skriftlig arbeidsavtale i alle arbeidsforhold. Arbeidsgiver skal utforme et utkast til arbeidsavtale i samsvar med § 14-6. Arbeidstaker har rett til å la seg bistå av en tillitsvalgt eller annen representant både ved utarbeidelse og ved endringer i arbeidsavtalen.
(2) I arbeidsforhold med en samlet varighet av mer enn en måned skal skriftlig arbeidsavtale foreligge snarest mulig og senest en måned etter at arbeidsforholdet begynte.
(3) I arbeidsforhold med kortere varighet enn en måned eller ved utleie av arbeidskraft, skal det umiddelbart inngås skriftlig arbeidsavtale.




obcielo polowe posta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
§ 14-5.Krav om skriftlig arbeidsavtale
(1) Det skal inngås skriftlig arbeidsavtale i alle arbeidsforhold. Arbeidsgiver skal utforme et utkast til arbeidsavtale i samsvar med § 14-6. Arbeidstaker har rett til å la seg bistå av en tillitsvalgt eller annen representant både ved utarbeidelse og ved endringer i arbeidsavtalen.
(2) I arbeidsforhold med en samlet varighet av mer enn en måned skal skriftlig arbeidsavtale foreligge snarest mulig og senest en måned etter at arbeidsforholdet begynte.
(3) I arbeidsforhold med kortere varighet enn en måned eller ved utleie av arbeidskraft, skal det umiddelbart inngås skriftlig arbeidsavtale.



lovdata.no/dokument/NL/lov/2005-06-17-62
niestety norweskie urzedniki znowu wprowadzaja ludzi w blad


Hvis arbeidsforholdet har en varighet på mer enn en måned skal avtalen være klar snarest mulig, og senest innen en måned etter at arbeidsforholdet startet.

I arbeidsforhold med kortere varighet enn en måned, eller ved utleie av arbeidskraft, skal det umiddelbart inngås skriftlig arbeidsavtale.


Se arbeidsmiljøloven § 14-8 om endringer i arbeidsforholdet (Lovdata).
www.arbeidstilsynet.no/fakta.html?tid=78173
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
to mają Gagatek ze doradzasz na tym forum jak poruszac sie w gąszczu przepisów a sam swojej pracy psi chuju nie umiesz jej utrzymac, nie pisz durnot że przyjmujesz legalne jak sam napisałes w niejednym poscie że jezyka norweskiego w ogole nie umiesz, jedyne jakies słuchy zasłyszane na budowie a angielskiego zero...po co tu jestes ???

Zastanów sie jak mozna komus pisac że jest taki sraki czy owaki we wszystkich postach jak samemu nie ma sie jaj żeby coś stworzyc

Codziennie na budowach spotykam zbrojarzy,ciesli szalunkowych nad których głowami jeżdze łyzka i az żal że hydraulika w tych maszynach jest sprawna, mogła by czasami nawalić....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Zenon Ile
(Zen_I)
Wiking
fullcasco napisał:
§ 14-5.Krav om skriftlig arbeidsavtale
(1) Det skal inngås skriftlig arbeidsavtale i alle arbeidsforhold. Arbeidsgiver skal utforme et utkast til arbeidsavtale i samsvar med § 14-6. Arbeidstaker har rett til å la seg bistå av en tillitsvalgt eller annen representant både ved utarbeidelse og ved endringer i arbeidsavtalen.
(2) I arbeidsforhold med en samlet varighet av mer enn en måned skal skriftlig arbeidsavtale foreligge snarest mulig og senest en måned etter at arbeidsforholdet begynte.
(3) I arbeidsforhold med kortere varighet enn en måned eller ved utleie av arbeidskraft, skal det umiddelbart inngås skriftlig arbeidsavtale.



lovdata.no/dokument/NL/lov/2005-06-17-62
niestety norweskie urzedniki znowu wprowadzaja ludzi w blad


Hvis arbeidsforholdet har en varighet på mer enn en måned skal avtalen være klar snarest mulig, og senest innen en måned etter at arbeidsforholdet startet.

I arbeidsforhold med kortere varighet enn en måned, eller ved utleie av arbeidskraft, skal det umiddelbart inngås skriftlig arbeidsavtale.


Se arbeidsmiljøloven § 14-8 om endringer i arbeidsforholdet (Lovdata).
www.arbeidstilsynet.no/fakta.html?tid=78173


Niestety nie każdemu chce się szukać, mieć tylko nadzieję że osoby potrzebujące pomocy względnie podchodzą do informacji które smaruje "gagatek"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
maciejko napisał:
to mają Gagatek ze doradzasz na tym forum jak poruszac sie w gąszczu przepisów a sam swojej pracy psi chuju nie umiesz jej utrzymac
Nie to, ze chce kogos tu bronic, ale mysle, ze powodem tego, ze gagatek nie moze sie w pracy utrzymac jest wiek, a nie brak znajomosci jezykow lub slabe umiejetnosci zawodowe.
Niestety jak ma sie prawie 60 lat, to znalezienie i utrzymanie sie w fizycznej pracy jest naprawde trudne. I z tym maja rowniez duze problemy Norwedzy, a co tu dopiero mowic o Polakach ze slaba znajomoscia norweskiego.
Niestety wiekszosc ludzi jak straci swoja stala prace bedac okolo 60-tki, to nowej na ogol juz nigdu nie znajduje i to nie tylko w zawodach fizycznych, ale tez umyslowych.
Wiec uwazam, ze to i tak cud, ze gagatkowi w ogole udaje sie znalesc jakies zatrudnienie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Jack Herrer
(ddembinski91)
Wiking
Słuchaj gagatek skoro nie znasz ani angielskiego ani norweskiego to nie dziwie sie ze dawałem sie kopać po dupie i do tej pory jeszcze nie możesz usiąść tylko stoisz przed tym komputerem.
Bo moim skromnym zdaniem jeżeli masz pozwolenie na prace, d number ,
Oznacza ze masz podobne prawa jak tutejsi norowie
Aha
Jeżeli chodzi o Twój ból dupy zdecydowanie jestem tego zdania ze może masz go dlatego ze młodzi ludzie walczą w nie znajomym dla Ciebie języku o swoje prawa?
Czy to hemoroidy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
ddembinski91 napisał:
Słuchaj gagatek skoro nie znasz ani angielskiego ani norweskiego to nie dziwie sie ze dawałem sie kopać po dupie i do tej pory jeszcze nie możesz usiąść tylko stoisz przed tym komputerem.
Bo moim skromnym zdaniem jeżeli masz pozwolenie na prace, d number ,
Oznacza ze masz podobne prawa jak tutejsi norowie
Aha
Jeżeli chodzi o Twój ból dupy zdecydowanie jestem tego zdania ze może masz go dlatego ze młodzi ludzie walczą w nie znajomym dla Ciebie języku o swoje prawa?
Czy to hemoroidy?

Napiszę do ciebie językiem bardzo prostym.

GŁUPCZE z językiem angielskim w piśmie i mowie na poziomie komunikatywnym.
Mnie nikt do tej pory, jeszcze z pracodawców tak polskich jak i norweskich, nie kopnął w dupę, o ile ja sam tego osobiście nie chciałem i to po wypiciu co najmniej litra norweskiego samogonu / 60%/ na łeb, bez względu na narodowość pijących, pod szklankę wody ze strumyka i suszonego norweskiego dorsza.
Pajacu do sześcianu i od siedmiu boleści, Ja Gagatek przepracowałem w Norge u jednego i tego samego Norweskiego Pracodawcy "SIEDEM BITYCH LAT bez znajomości Norweskiego i angielskiego" w mowie i piśmie i Nigdy nie zostałem tak wyruchany w dupala jak ty teraz.

Gdyby nie zmiana branży z Budownictwa na Agroturystykę, to do dzisiaj pracował bym tam dalej.
Zapamiętaj ćwoku iż Ja w tej firmie byłem tylko jedynym pracownikiem zagranicznym a tym bardziej Polakiem.
Pracę natomiast stracili wszyscy Norwedzy spoza "Rodziny".
Dlatego pędź knoty aliensie i proszę od tego momentu, zwracać się na tym Forum do Mnie Panie Gagatek.
Ćwoku.

Ja obecnie mam pracę i to legalną w odróżnieniu od ciebie i to bez znajomości twojego angielskiego.

Ja doradzam, a ty słuchaj kmiocie i ucz się inaczej będziesz nadal kopany po dupie przez pracodawców.

Alem siem wyżyłem.

P.s.

Podpuszczajcie dalej aliensów, a tematy żebrzące o pomoc w niezapłaconych wynagrodzeniach będą się mnożyć jak grzyby po deszczu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok