Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nowa praca na vikar a chorobowe??Potrzebna pomoc!! - Norwegia

Czytali temat:
Jola Welka Joanna Kuchnicka Patrice Ravn Waldemar Lapczuk Kinga G. Ewa Antosz Kalmuk Grzegorz Krupa Alicja Sob Luk as Adrianna Grzeszczyk Joanna Pachnik (1438 niezalogowanych)
2 Posty
Monika f
(monika1988194)
Wiking
Witam, mój mąż pracuje od 2 dni w firmie budowlanej, dziś popołudniu wybrał się z chłopakami na piłkę nożną i stało się najgorsze zerwał wiązadło krzyżowe w prawej nodze[ tak jest diagnoza lekarska po wstępnych badaniach] Żeby tego było mało mój mąż już kiedyś (3 lata temu) przechodził przez to, miał zerwane wiązadło krzyżowe w lewej nodze.
W tej chwili problem polega na tym że mój mąż podią się nowej pracy na czas określony próbny do przyszłego piątku(od 26.08-5.09).Co w tej chwili mój mąż może zrobić czy należy mu się chorobowe na dłuży okres czasu niż do końca umowy??? Jeśli nie to co możemy w tym wypadku zrobić??
Proszę o pomoc!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Platne zwolnienie lekarskie dopiero po 4 tygodniach pracy. Egenmelding po 8 tygodniach.
Tyle w temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
na drugi raz to niech po pracy jak normalni spozywa produkty alkoholopodobne przemycone z Polszy to sie najwyzej porzyga
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Monika f
(monika1988194)
Wiking
a czy może ubiegać się o dagpenger, zakładając, że utraci pracę, co jest niemal bardziej niż pewne.
????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Moze, zakladajac, ze w 2013 zarobil wymagana kwote (lub 2011-2013).

Wszelkie informaje dotyczace zasilku dla bezrobotnych sa na stronie NAV po polsku, a takze sto razy walkowane na forum MN (wyszukiwarka sie klania)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok