Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

problem z logowaniem - Norwegia

Czytali temat:
Michał Wesoły marcin smagacz wojciechowski edward Marcin Wu Marysia Koziarska Aga18 x piotr kowal Henrix (1427 niezalogowanych)
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Wlasciwie z wylogowaniem. Zagladam tu rzadko, ale pomimo tego, ze sie wyloguje, to jak otwieram strone jestem od razu zalogowana. Delikatnie mowiac mnie to wkurza
Czy ktos ma pomysl co z tym fantem zrobic ? Czy ta strona jest jest po prostu z...na ? Mam ten problem wylacznie z MN.
Poza tym wlacza sie co chwile "sciemniacz", ktory trzeba zamykac iksem.... Masakra ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Lindemans napisał:
Wlasciwie z wylogowaniem. Zagladam tu rzadko, ale pomimo tego, ze sie wyloguje, to jak otwieram strone jestem od razu zalogowana. Delikatnie mowiac mnie to wkurza
Czy ktos ma pomysl co z tym fantem zrobic ? Czy ta strona jest jest po prostu z...na ? Mam ten problem wylacznie z MN.
Poza tym wlacza sie co chwile "sciemniacz", ktory trzeba zamykac iksem.... Masakra ...
Mi sie zdarzyło tak moze kilka razy z tym logowaniem a sciemniacz wczoraj sie włączył 1wszy raz.
p.s. juz dawno temu mówiłem że ta strona jest zyebana
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a to tak ciężko Polaki zrozumieć, że
trzeba tu być zalogowanym na okrągło?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
tak to jest jak antywirus demo a system pirat Amen! Trojany opanowaly Twojego pcta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
oppenheimer napisał:
tak to jest jak antywirus demo a system pirat Amen! Trojany opanowaly Twojego pcta

Dzieki jasnowidzu za twe bezcenne rady
Trojany, to opanowaly mozgi tych "fachufcow", ktorzy odpowiadaja za strone
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
jak sie komus strona nie podoba to wypad wracajcie na forum Gosi
tam jest tak norwesko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
AndersB napisał:
Lindemans napisał:
oppenheimer napisał:
tak to jest jak antywirus demo a system pirat Amen! Trojany opanowaly Twojego pcta

Dzieki jasnowidzu za twe bezcenne rady
Trojany, to opanowaly mozgi tych "fachufcow", ktorzy odpowiadaja za strone
niezły burdel kurwa tu sie zrobił, reklam napierdolone, gdyby nie Addblock to by nic nie chodziło ale ogłoszenia kurwa darmowe. A wyloguj mi też już nie działa, samo sie loguje. Jebać taki syf!!!!


Nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie, jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki, sciemniacz zginal, a i wylogowac sie moge normalnie Ktos poprawil, to co spier.... ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
A co to ten sciemniacz?

Mi przy logowaniu pojawiala sie zawsze nasza gwiazda pani od tlumaczen z zapytaniem w czym moze mi pomoc.

Zapytalem zatem jak mozna usunac to okienko z jej pytaniem , nie otrzymalem konkretnej odpowiedzi ale jak na razie zniknelo,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
No i znowu ten k.....ski sciemniacz !
Po moim wpisie na forum zniknal problem z logowaniem (raczej wylogowaniem) i teraz sama decyduje kiedy chce byc zalogowana, a nie ktos za mnie, to niestety parszywy sciemniacz znowu sie pojawil Znowu za kazdym razem trzeba go zamykac "X".
Naprawde ta strona musi byc tak upierdliwie z....a ? Polscy fachowcy (znani z profesjonalizmu na caluskim globie ) nie potrafia tego ogarnac ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
No i znowu ten k.....ski sciemniacz !
Po moim wpisie na forum zniknal problem z logowaniem (raczej wylogowaniem) i teraz sama decyduje kiedy chce byc zalogowana, a nie ktos za mnie, to niestety parszywy sciemniacz znowu sie pojawil Znowu za kazdym razem trzeba go zamykac "X".
Naprawde ta strona musi byc tak upierdliwie z....a ? Polscy fachowcy (znani z profesjonalizmu na caluskim globie ) nie potrafia tego ogarnac ?


A znani i to jeszcze jak, z @pięknym na czele
Kariera międzynarodowa tylko patrzeć!

biznes.trojmiasto.pl/Biznes-ktory-zaczal...html?strona=2#opinie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok