Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Proszę o pomoc ! - Norwegia

Czytali temat:
Agata Dymna Eve28 eve28 (1039 niezalogowanych)
13 Posty

(Blondyna1703)
Wiking
Hej ! Trzy tygodnie temu dostałąm mandat w Norwegii , przekroczenie prędkości o 37 km/h. Mandat wynosi 10,400 ... Chcę go rozłożyć na raty , ale nie wiem co i jak. Potrzebuje żeby ktoś mi wyjaśnił krok po kroku co mam zrobic , poniewaz mój angielski ani norweski nie jest na tyle dobry żebym poradzila sobie sama . Wiem że chyba na tej stronie www.statens-innkrevingssentral.no jest to możliwe , ale nic a nic nie rozumiem . Proszę o pomoc i z góry dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Doradca MultiNOR
(doradcamultinor)
Nowicjusz
Blondyna1703 napisał:
Hej ! Trzy tygodnie temu dostałąm mandat w Norwegii , przekroczenie prędkości o 37 km/h. Mandat wynosi 10,400 ... Chcę go rozłożyć na raty , ale nie wiem co i jak. Potrzebuje żeby ktoś mi wyjaśnił krok po kroku co mam zrobic , poniewaz mój angielski ani norweski nie jest na tyle dobry żebym poradzila sobie sama . Wiem że chyba na tej stronie www.statens-innkrevingssentral.no jest to możliwe , ale nic a nic nie rozumiem . Proszę o pomoc i z góry dziękuje

Na stronie Statens Innkrevingssentral można to zrobić za pomocą formularza, do którego głównie jest potrzebny identyfikator płatności (KID).

Aby uzyskać pomoc, zapraszamy: www.multinor.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
tak to bywa jak się nie zna żadnego języka
a nawet napisów na znakach nie rozumie
lekko w życiu nie jest, kiedy miało się pecha i urodziło Polakiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
pechem to jest jak sie w hameryce urodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adam Sikorski
(sikor1984)
Wiking
Żałosny typ
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok