Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Mirek Biłek Miłosz Kopaczewski (1861 niezalogowanych)
52 Posty

(Boomi)
Nowicjusz
Oczywiscie ze moge podac, tak jak i kazdy moze te dane znalezsc. Najlatwiej poczytac tu:
www.ssb.no/folkemengde/
No i skoro pytasz logicznie to logicznie odpowiadam
Masz zupelna racje, ze w przeliczeniach na 100 tys mieszkancow to tak zle nie wygladamy. Zarowno Litwini jak i Rumuni bija nas na glowe Problemem jest jednak to, ze Norwegowie, niestety w tej statystyce wygladaja dwa razy lepiej od nas i to jest smutne. I to jest to czego patim nie rozumie. On tylko proste liczby rozumie. Procenty nie docieraja
Istota jest to ze odpowiadam patimowi a on logiki nie pojmuje dlatego trzeba odpowiadac glupio.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Problemem jest jednak to, ze Norwegowie, niestety w tej statystyce wygladaja dwa razy lepiej od nas i to jest smutne.
no faktycznie co trzeci wiezien to obcokrajowiec
czyli 66% przestepcow to norwedzy

czyli na jednego Polaka w wiezieniu przypada 8 norweskich bandziorow

Zrodlo Internet
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty

(Boomi)
Nowicjusz
No faktycznie. Nie trudno bylo sie domyslec ze tego nie zrozumiesz
Porownujac norwegow i polakow to w rzeczywistosci jest tak ze w Polsce jest 260 przestepcow na 100 tys ludzi a w Norwegi liczba ta wynosi 70 na 100 tys. Tak wiec w dalszym ciagu jest tak ze wsrod polakow w N jest ten resultat 167 na 100 tys.
To sa oczywiscie rozwazania ktorych ty, w swojej paranoi nie jestes w stanie zrozumiec wiec nie mecz sie. Jest jak jest. Polska jest naprawde bardzo fajnym krajem tylko szkoda za ma takich obywateli jak Ty, ktorzy psuja jej opinie na swiecie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
info.wiadomosci.gazeta.pl/szukaj/wiadomo...eskie+wi%C4%99zienia
Norweskie więzienia pękają w szwach, więc władze wypuszczają więźniów
Norweskie więzienia są przepełnione, ale władze nie zamierzają budować nowych. Wolą... zwalniać więźniów wcześniej. I wcale nie za dobre sprawowanie. Eksperci biją na alarm, że taka polityka prowadzi donikąd
info.wiadomosci.gazeta.pl/szukaj/wiadomo...orweskie+w%C5%82adze

Norwedzy wypuszczaja przestepcow a Polacy zamykaja rowerzystow po piwie
www.tvn24.pl/wideo/magazyny/przepelnione...ml?playlist_id=12698

www.tvn24.pl/wideo/magazyny/przepelnione...ml?playlist_id=12698
Więzienia w Polsce są przepełnione. a system całkowicie niefunkcjonalny. Mamy najniższy wskaźnik przestępstw i zarazem najwyższy wskaźnik osadzonych.



manipulujesz statystykami
a "Statystyki są jak kostium bikini. To, co ujawniają jest sugestywne, ale to, co skrywają stanowi istotę." - 7breaths_ (Twitter)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
pressmix.eu/index.php/2012/09/22/bezrobo...o-komorowski-i-tusk/
Rozmawiałem niedawno z osobą, która wyszła na wolność po rocznej odsiadce i dowiedziałem się, że sporo więźniów skazanych za drobne przestępstwa to bezrobotni lub bezdomni! Proszę Pana, w kryminale nie trzeba płacić rachunków za prąd ani za gaz, psycholog za darmo, lekarz za darmo, nikt pana nie wyrzuci na zimną ulicę za to, że pan nie miał za co zapłacić czynsz! Jest jeszcze coś innego, bardzo ważnego, otóż bezrobotny stanowi ciężar dla swojej rodziny! W więzieniu natomiast już moja żona nie musiała się martwić, że nie może dzieciom kupić owoców, bo trzeba nakarmić męża, który właśnie utracił zasiłek.

Nie chciałem być przestępcą, ale kiedy przyszedł komornik, to niestety nie wytrzymałem nerwowo…. Podczas pobytu w więzieniu okazało się, że tam jest wielu takich jak ja, którzy popełnili przestępstwa z powodu nędzy. W kryminale nie spotkałem żadnego aferzysty, który zdefraudował milion złotych, ani łapówkarza. Oni rzadko trafiają za kratki, bo mają kasę na kaucję i na adwokatów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty

(Boomi)
Nowicjusz
patim napisał:
pressmix.eu/index.php/2012/09/22/bezrobo...o-komorowski-i-tusk/
Rozmawiałem niedawno z osobą, która wyszła na wolność po rocznej odsiadce i dowiedziałem się, że sporo więźniów skazanych za drobne przestępstwa to bezrobotni lub bezdomni! Proszę Pana, w kryminale nie trzeba płacić rachunków za prąd ani za gaz, psycholog za darmo, lekarz za darmo, nikt pana nie wyrzuci na zimną ulicę za to, że pan nie miał za co zapłacić czynsz! Jest jeszcze coś innego, bardzo ważnego, otóż bezrobotny stanowi ciężar dla swojej rodziny! W więzieniu natomiast już moja żona nie musiała się martwić, że nie może dzieciom kupić owoców, bo trzeba nakarmić męża, który właśnie utracił zasiłek.

Nie chciałem być przestępcą, ale kiedy przyszedł komornik, to niestety nie wytrzymałem nerwowo…. Podczas pobytu w więzieniu okazało się, że tam jest wielu takich jak ja, którzy popełnili przestępstwa z powodu nędzy. W kryminale nie spotkałem żadnego aferzysty, który zdefraudował milion złotych, ani łapówkarza. Oni rzadko trafiają za kratki, bo mają kasę na kaucję i na adwokatów.


No tak. Tak jak to sie mowi w szpitalu do pacjentow z paranoja : " Przekonales mnie, masz racje ! W Polsce nie ma mordercow, sa tylko w Norwegii i w innych krajach " i " Masz racje ! Ja oczywiscie manipuluje statystyka bo ta przeciez nigdy zadnych tendencji nie wskazuje. " i " Oczywiscie ze tak jest. Kazdy jeden przyklad jaki podajesz jest statystycznie istotny do wyciagniecia generalnych wnioskow " oraz " Masz, jak wiadomo, 100% racji we wszystkim co mowisz !"
Tylko,........ w dalszym ciagu szkoda ze psujesz dobre imie mojego kraju wygadujac takie bzdury. Nie wystarczy czytac "zrodel". Trzeba jeszcze rozumiec co sie czyta

A z drugiej strony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
szkoda ze psujesz dobre imie mojego kraju
jesli kiedykolwiek Norwegia miala dobre imie?
to sama je zepsula
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty

(Boomi)
Nowicjusz
patim napisał:
szkoda ze psujesz dobre imie mojego kraju
jesli kiedykolwiek Norwegia miala dobre imie?
to sama je zepsula


Synku Dynda mi co piszesz o Norwegii. Irytuje mnie jednak lekko ze , bedac takim debilkiem, wydajesz swiadectwo Polsce Twoja technika rozmowy jest naprawde prymitywna. Jest taka........hm....... z PiSu wzieta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
no tak mlody wyksztalcony z wielkiego miasta
Madry Polakszkodzie


Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty

(Boomi)
Nowicjusz
patim napisał:
no tak mlody wyksztalcony z wielkiego miasta
Madry Polakszkodzie




No tak ! Oczywiscie masz racje Zgadzam sie z Toba w 100% !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok