Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Odp.:jak poderwac dojrzala kobiete - Norwegia

Czytali temat:
(859 niezalogowanych)
12 Posty
tomasz szukam
(dojrzalej)
Wiking
no widzisz jaki pech. a moj pech polega tylko na tym,a raczej niewiedza jak poderwac moja urocza sasiadke.jest warta grzechu! a wracajac do tematu ,,walenia konia"- napewno tego nigdy nie robiles i z pewnoscia jako praaawdziwy mezczyzna robic nigdy nie bedziesz ? buhaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
dojrzalej napisał:
no widzisz jaki pech. a moj pech polega tylko na tym,a raczej niewiedza jak poderwac moja urocza sasiadke.jest warta grzechu! a wracajac do tematu ,,walenia konia"- napewno tego nigdy nie robiles i z pewnoscia jako praaawdziwy mezczyzna robic nigdy nie bedziesz ? buhaha

wiesz co glowe zawracasz tylko, wydajesz sie idealem faceta, przystojny itd. potrafisz skomentowac kazdy post na forum a nie wiesz jak babke poderwac??

ciekawe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
tomasz szukam
(dojrzalej)
Wiking
skomentowac badz ublizyc,dokopac komus poprzez forum-co to za sztuka? zadna. przekladajac sprawy na codzienne zycie jest to co nieco trudniejsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
tomasz szukam
(dojrzalej)
Wiking
Zamykam temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
jak poderwac kobiete, 2 typy :

1. ta co leci na kase to chyba wiadomo że kasą, dobrymi samochodami co hałas jest taki sam jak przejeżdza pociag

2. chyba najważniejsze intelektem, poprawną wymowa no i przede wszystkim stanowczością, przecież facet ma być mężczyzną a nie cipą, musi postawić na swoim, nie dac sie zmieszac z błotem i miec swoje zdanie, kobity same garną do tego bo wiedzą że jak facet ma te cechy to pieniądz też sie ich trzyma a to daje kobiecie bezpieczeństwo

Szczerze autorze tematu jestes dla mnie DEBILEM jak nie wiesz czego baba moze chciec . Nie ma znaczenia czy dojrzała czy nie..musisz udowodnic że jestes mężczyzną a nie kims kogo mozna kopac w dupe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
tomasz szukam
(dojrzalej)
Wiking
Znawca kobiet ze szpetnym pyskiej sie odezwal. Twojej zonie gratuluje odwagi,checi i samozaparcia,bycia z Toba. . . TYLE W TEMACIE!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
no własnie , jak juz nie ma sie zadnych argumentów to sie pisze to co slina przyniesie na jezyk..apropo nie mam zony wiec zanim coś napiszesz pomysl cieciu malinowy 2 razy


ps. ja mam odwage pokazać swoj pysk a Ty ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Po co komu dojrzala, jak na forum setki mlodych, slicznych...Gerontofil czy jak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
Optymus_anihilacja napisał:
Po co komu dojrzala, jak na forum setki mlodych, slicznych...Gerontofil czy jak?

nie wiesz naprawdę?
na starej p...czy młodzież ćwiczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
anetapolak napisał:


nie wiesz naprawdę?
na starej p...czy młodzież ćwiczy

piekna polska tradycja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok