Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
anna drozd (2831 niezalogowanych)
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
lanek33 napisał:
ok napisze jeszcze raz..szef mnie zwolnil smsem po upomnialem sie o jedzenie w delegacji i powiedzialem mu że nie bede pracowal dłużej niz 10 h..Później po zwolnieniu nie otrzymałem wynagrodzenia ..i na wypwiedzeniu wpisal złą date zwolnienia ..tok temu przerysowalem drzwi w firmowym aucie..wiec zabrał mi 19 tys nok z ferie penge. .więc wziąłem adwokata i adwokat wyslal mu pismo ..ze musi mi wyplacic pieniadze za styczen i za ostatni miesiac wypowiedzenia.i ze ma zwrócić pieniadze z feriapenga bo to kradziez..i ze ma mi wurownac nadgodzin za 2 lata...po otrzymaniu tego pisma od adwokata .napisal mi ze w ciagu 15 dni przyjedzie i zabiera mi meble z domu.ktory ktpilem od niego prawie rok temu....jak bylismy jeszcze w dobrych stosukaxh bylismy w polsce narobil sobie zdjec w hitlerowskim mudurze .mam swiadkow jak udezyl zone kiedy byla wciązy widzalem jak kopie swojego syna..a nie dawno sie dowiedzialem ze on ma cos z garem od tubylcow...jak kupilem od niego dom .to dal mi łóżeczko dla dziecka mowil zebym nie kupowal bo mi da ....i jak mnie zwolnil to na drugi dzien napisal do mojej zony ze ma to oddac wszystko wiec nu oddalem

Koleś ty znasz niby ang i nor?
Ty po polsku nie potrafisz sie wysłowić i do tego jeszcze te "feriapenga"
Nic innego jak uznać to za jakas zacna prowokacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
pawel l
(lngusta33)
Wiking
łóżeczko mu oddalem zaraz po zwolnieniu bo chcial a dom kupilem ze wszystkim ...wiec po dostaniu pisma od adwokata ze ma mi wyplate zaplacic i za czas wypowiedzenia wyrównać. .i feriepenge oddac ...wyplacic za nadgodziny za 2 lata ...to swiruje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów

(monia37)
Początkujący
Idą święto proponuje załagodzić sytuacje podzielić się jajeczkiem z szefem bo z tego co piszesz sam za uszami też masz sporo nagrabione. Może więcej niż szef cio? Przestań udawać ofiarę całej sytuacji to absurdalne i głupie co piszesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
[quote][Nic innego jak uznać to za jakas zacna prowokacje /quote]
i to by bylo na tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
patim napisał:
[quote][Nic innego jak uznać to za jakas zacna prowokacje /quote]
i to by bylo na tyle



Patim obronco pokrzywdzonych Dzialaj w sprawie!!!

nadal nie potrafie tego postu zrozumiec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
bron dalej norweskich bandziorow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
patim napisał:
bron dalej norweskich bandziorow

Nie bronie, jestem tak samo czasem wku#$%ny na ten kraj. Sam przechodzilem przez rozne problemy z pracodawca, zycie w tym kraju nie jest takie proste dla obcokrajowcow..

Czesto na forum wpadaja poszkodowani przez pracodawce pracownicy, moim zdaniem pracownicy nie sa bez winy w wielu przypadkach. A jak juz zaczynaja opowiadac prywatne historie, personalne wytykajac jakies bledy, to juz jest dla mnie nie czlowiek to robot maszynka be mozgu i sumienia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
......................................... T R U D N E S P R A W Y !!!!!! .........................................U K R Y T A P R A W D A !!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Ze tez wam sie chce prowadzic ten watek
Autor tego tematu, to ewidentny analfabeta bez kszty sladowych szarych komorek. Jakim cudem on kupil dom od szefa ? Pod stolem mu zaplacil ? Przeciez musialby wziasc pozyczke z banku, a sadzac po jego wypowiedziach, to haruje po ponad 10 godzin, czyli na pol legalnie i pewnie za psie pieniadze i jaki bank da mu pozyczke ? A nawet jakby kupil cokolwiek od szefa, to chyba szef nie bylby tak glupi zeby sprzedac jakas nieruchomosc nie dajac na wolny rynek, czyli wcisnal mu jakis szajs i nie wiadomo czy jest on nawet wlascicielem
Jednym slowem, albo idiota, albo prowokacja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
zmien zamki,jesli tego nie zrobiles,niech sie wlamuje
jak ci bedzie grozil to politi
jak mu cokolwiek z domu oddasz to jestes skonczony frajer
w pismie od adwokata napewno ma termin na wyrownanie zaleglosci
poczekaj ,nic mu nie odpisuj
nie zaplaci to do sadu i tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok