Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
piotr piotrowski Krzysztof Pruchniewski (1987 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
bodys napisał:
jasta102 napisał:
bodys napisał:
nigdy nie przyszło mi na myśl,żeby sprawdzać poziom paliwa i jego zużycie na norweskich stacjach,ale doznałem małego szoku kiedyś,gdy zobaczyłem jakie kolejki potrafią się utworzyć w poniedziałek o 6 rano na uno x tylko dlatego,że paliwo jest 10 øre tańsze niż na pozostałych.Dodam,że te auta stojące w kolejce nie należały do najtańszych...I starałem się ten spędzony tam czas przeliczyć na zaoszczędzone pieniądze i ni chuja...Rachunek nie wychodził na plus...
Polaku
a wiesz dlaczego w bogatych krajach jak ktos gotuje sobie wode na herbate to leje tyle wody do czajnika ile mu potrzeba
a Polak nalewa czajnik do pelna i grzeje



a ten koment akurat ma się jak piernik do wiatraka.Woda w czajniku stygnie...Paliwo w baku???

Polaku
ludzie sa bogaci nie dlatego ze kradna
a dlatego ze oszczedzaja 10 øre
i na wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
jasta102 napisał:
bodys napisał:
jasta102 napisał:
bodys napisał:
nigdy nie przyszło mi na myśl,żeby sprawdzać poziom paliwa i jego zużycie na norweskich stacjach,ale doznałem małego szoku kiedyś,gdy zobaczyłem jakie kolejki potrafią się utworzyć w poniedziałek o 6 rano na uno x tylko dlatego,że paliwo jest 10 øre tańsze niż na pozostałych.Dodam,że te auta stojące w kolejce nie należały do najtańszych...I starałem się ten spędzony tam czas przeliczyć na zaoszczędzone pieniądze i ni chuja...Rachunek nie wychodził na plus...
Polaku
a wiesz dlaczego w bogatych krajach jak ktos gotuje sobie wode na herbate to leje tyle wody do czajnika ile mu potrzeba
a Polak nalewa czajnik do pelna i grzeje



a ten koment akurat ma się jak piernik do wiatraka.Woda w czajniku stygnie...Paliwo w baku???

Polaku
ludzie sa bogaci nie dlatego ze kradna
a dlatego ze oszczedzaja 10 øre
i na wszystkim


Ej jasiek za ten czas co sie na tej stacji odczekają ( w zimie spala jeszcze paliwo )
Mogli by iść do roboty i zarobić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
jasta102 napisał:
bodys napisał:
jasta102 napisał:
bodys napisał:
nigdy nie przyszło mi na myśl,żeby sprawdzać poziom paliwa i jego zużycie na norweskich stacjach,ale doznałem małego szoku kiedyś,gdy zobaczyłem jakie kolejki potrafią się utworzyć w poniedziałek o 6 rano na uno x tylko dlatego,że paliwo jest 10 øre tańsze niż na pozostałych.Dodam,że te auta stojące w kolejce nie należały do najtańszych...I starałem się ten spędzony tam czas przeliczyć na zaoszczędzone pieniądze i ni chuja...Rachunek nie wychodził na plus...
Polaku
a wiesz dlaczego w bogatych krajach jak ktos gotuje sobie wode na herbate to leje tyle wody do czajnika ile mu potrzeba
a Polak nalewa czajnik do pelna i grzeje



a ten koment akurat ma się jak piernik do wiatraka.Woda w czajniku stygnie...Paliwo w baku???

Polaku
ludzie sa bogaci nie dlatego ze kradna
a dlatego ze oszczedzaja 10 øre
i na wszystkim


Kto ci naopowiadał że Polska to biedny kraj, pojedź i zobacz, gdzie masz takie bogate cmentarze jak w Polsce, najpiękniejsze i najdroższe płoty, o weselach nie wspomnę ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
paliwo tansze bo i litry tez mniejsze
takie norweskie jednostki miary
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
swoja droga
daje mi to do myslenia
jak moge staram sie nie dopuscic do sytuacji aby mi sie kontrolka stanu benzyny zaswiecila
raz tak jakos wyszlo
no i szybko do stacji
Statoil
nalalem 57,7 litra
bak volvo ma podobno 60 litrow
az do dzisiaj myslalem, ze mam cos nie tak z kontrolka stanu paliwa
a tu masz ci
norki benzyne kradna na stacjach
co za swiat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
rengjøring oslo
(RengjoringOslo)
Wiking
Ale na rachunku jest data i godzina w ktorej bylo tankowane, a kazda stacja ma kamery wiec to powinno byc proste
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
biedronka11560 napisał:
Ale na rachunku jest data i godzina w ktorej bylo tankowane, a kazda stacja ma kamery wiec to powinno byc proste

więc uderz do nich z tym, pewnie mają świadomość takiego stanu, więc powinni oddać ci pieniądze.
Postrasz że pójdziesz z tym do gazety, groźba takiej "reklamy" powinna wystarczyć w razie oporów.

Na przyszłość lepiej tankować na innych stacjach...

cena prawie taka sama, a z bonusem wychodzi taniej( tankować gdzieś trzeba i tak ):

bensinkort.no/coop-bonuskort-bensinkort

www.trumf.no/


do tego jeszcze z zakupów coś tam się odkłada, tylko zarejestrować kartę i kasa sama leci....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok