Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
anna drozd (2885 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
spoko on ma mentalnosc Kalego na filmiku nawet roznic brak

gardze takimi kutasami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Basia chesterka
(Basia40)
Nowicjusz
Polak Polakowi Polakiem takie fajne teraz powiedzenie jest Tony jak nie umiesz pomoc to nie udzielaj sie Dorobkiewiczu !!!
Jesli masz smsa z tym jak ciebie informuje ze przychodzi po rzeczy ktore kupiles wraz z domem poprostu idz na policje z tym ze ktos Tobie grozi i twojej rodzinie ze cie okradnie i po sprawie. Jesli chodzi o te diety i wyzywienie za delegacje przejrzyj kontrakt bo jesli tam nie ma tego ujetego to nic mu nie zrobisz ,Nie wiem dlaczego ludzie nie czytaja kontraktow .Pozdrawiam i zycze powodzenia nie wszyscy norwedzy tacy sa ale coraz czesciej sie slyszy o takich .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
Basia40 napisał:
Polak Polakowi Polakiem takie fajne teraz powiedzenie jest Tony jak nie umiesz pomoc to nie udzielaj sie Dorobkiewiczu !!!
Jesli masz smsa z tym jak ciebie informuje ze przychodzi po rzeczy ktore kupiles wraz z domem poprostu idz na policje z tym ze ktos Tobie grozi i twojej rodzinie ze cie okradnie i po sprawie. Jesli chodzi o te diety i wyzywienie za delegacje przejrzyj kontrakt bo jesli tam nie ma tego ujetego to nic mu nie zrobisz ,Nie wiem dlaczego ludzie nie czytaja kontraktow .Pozdrawiam i zycze powodzenia nie wszyscy norwedzy tacy sa ale coraz czesciej sie slyszy o takich .


tacy sa norwedzy jak sobie ktos pozwala wejsc na glowe i tyle ...

widze ze wasze komentarze sa za to bardzo pomocne

koles nie potrafi po polsku opisac swojej sytuacji , albo nie chce ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
tacy sa norwedzy jak sobie ktos pozwala wejsc na glowe i tyle

czytac nie umiesz
tu nie chodzi o przynoszenie kawy dla szefa na przerwie tylko o zalegle wyplaty i grozby pozbawienia majatku
bezprawne potracenia z wynagrodzenia KRADZIEZ i lamanie praw pracowniczych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
tony napisał:
Basia40 napisał:
Polak Polakowi Polakiem takie fajne teraz powiedzenie jest Tony jak nie umiesz pomoc to nie udzielaj sie Dorobkiewiczu !!!
Jesli masz smsa z tym jak ciebie informuje ze przychodzi po rzeczy ktore kupiles wraz z domem poprostu idz na policje z tym ze ktos Tobie grozi i twojej rodzinie ze cie okradnie i po sprawie. Jesli chodzi o te diety i wyzywienie za delegacje przejrzyj kontrakt bo jesli tam nie ma tego ujetego to nic mu nie zrobisz ,Nie wiem dlaczego ludzie nie czytaja kontraktow .Pozdrawiam i zycze powodzenia nie wszyscy norwedzy tacy sa ale coraz czesciej sie slyszy o takich .


tacy sa norwedzy jak sobie ktos pozwala wejsc na glowe i tyle ...

widze ze wasze komentarze sa za to bardzo pomocne

koles nie potrafi po polsku opisac swojej sytuacji , albo nie chce ...

znaczy tak jak ty chcesz



dobre ...... to nie ta bajka

Patim łon z Angli caly czas pod prad sie pcha jak w tym dowcipie

Gospodarski syn wraca po dłuższym pobycie w Anglii. Dzień po przyjeździe ojciec budzi go bladym świtem:
- Wstawej! Gnój trza wyrzucić!
- What???
- A łot kunia i łot krowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Zbigniew Kowalczyk
(cali4545)
Nowicjusz
...a egenkapital jest od szefa w formie porzyczki czy z komuny ???



... układy układziki z szefami "kolegami"... kiedyś słyszałem taką "legendę" że szef twoim kolegą jest

...niektórzy są naprawdę krótkowzroczni (nie pisze tu tylko o polakach)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
pawel l
(lngusta33)
Wiking
ok napisze jeszcze raz..szef mnie zwolnil smsem po upomnialem sie o jedzenie w delegacji i powiedzialem mu że nie bede pracowal dłużej niz 10 h..Później po zwolnieniu nie otrzymałem wynagrodzenia ..i na wypwiedzeniu wpisal złą date zwolnienia ..tok temu przerysowalem drzwi w firmowym aucie..wiec zabrał mi 19 tys nok z ferie penge. .więc wziąłem adwokata i adwokat wyslal mu pismo ..ze musi mi wyplacic pieniadze za styczen i za ostatni miesiac wypowiedzenia.i ze ma zwrócić pieniadze z feriapenga bo to kradziez..i ze ma mi wurownac nadgodzin za 2 lata...po otrzymaniu tego pisma od adwokata .napisal mi ze w ciagu 15 dni przyjedzie i zabiera mi meble z domu.ktory ktpilem od niego prawie rok temu....jak bylismy jeszcze w dobrych stosukaxh bylismy w polsce narobil sobie zdjec w hitlerowskim mudurze .mam swiadkow jak udezyl zone kiedy byla wciązy widzalem jak kopie swojego syna..a nie dawno sie dowiedzialem ze on ma cos z garem od tubylcow...jak kupilem od niego dom .to dal mi łóżeczko dla dziecka mowil zebym nie kupowal bo mi da ....i jak mnie zwolnil to na drugi dzien napisal do mojej zony ze ma to oddac wszystko wiec nu oddalem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
pawel l
(lngusta33)
Wiking
za te zabrane pieniadze z feriapenga ...to na time loon ..napisal mi ze odciaga mi 19 ty kr za jakis material.....i ja tez ma te jego fotki w hitlerowskim mudurze. .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
napisz do barnevernet

i zdecyduj sie jak mnie zwolnil to na drugi dzien napisal do mojej zony ze ma to oddac wszystko wiec nu oddalem

albo
a dziś mi napisał ze zabiera mi tapczan sofe lodowke i to co mam w domu ..dom kupiłem od niego pol roku temu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów

(monia37)
Początkujący
I miałam racje że to kupy się nie trzyma ma zabrać meble , po czym pisze że zabrał łóżeczko koleś jest niezrównoważony
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok