Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

to co spotkało mnie i moja rodzine - Norwegia

Czytali temat:
anna drozd (2870 niezalogowanych)
7 Postów
pawel l
(lngusta33)
Wiking
Witam wszystkich. .mam taki problem a raczej moja rodzina.moj byly pracodawca mnie zwolnil przez smsa powód taki ze upomnialem sie o jedzenie w delegacji.i oczywiście bez wypowiedzenia duzo by pisac sadze sie wlasnie znim sprawe nam wygrana a dziś mi napisał ze zabiera mi tapczan sofe lodowke i to co mam w domu ..dom kupiłem od niego pol roku temu ...zabral mi juz ferie penge bo rok temu przerysowalem drzwi..wiec przy zwolnieniu smsem wyslal mi tez rachunek mmsem i napisal zezabiera mi pieniadze .przypomne ze wwcześnij bylismy jak kumple..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
lanek33 napisał:
Witam wszystkich. .mam taki problem a raczej moja rodzina.moj byly pracodawca mnie zwolnil przez smsa powód taki ze upomnialem sie o jedzenie w delegacji.i oczywiście bez wypowiedzenia duzo by pisac sadze sie wlasnie znim sprawe nam wygrana a dziś mi napisał ze zabiera mi tapczan sofe lodowke i to co mam w domu ..dom kupiłem od niego pol roku temu ...zabral mi juz ferie penge bo rok temu przerysowalem drzwi..wiec przy zwolnieniu smsem wyslal mi tez rachunek mmsem i napisal zezabiera mi pieniadze .przypomne ze wwcześnij bylismy jak kumple..

Jakas nędzna prowokacja?
Zabrać to sobie mogl przed zakupem chyba ze masz w kontrakcie jakas formę najmu ?
Inaczej w dniu przejęcia domu wszystko co sie w nim znajduje prżechodzi na ciebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
tapczan sofe lodowke i to co mam w domu .
kupiles to z domem ?
to wyslij mu rachunek za wywuz smieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
pawel l
(lngusta33)
Wiking
to sa stare meble ale na dzień dzisiejszy nie mam za co kupić cos nowego mam juz nerwice przez niego .on wie ze mam rocznego synka ze jestem tu z rodzina ..mam stara lodowke meble jak za prlu .w ciagu piętnastu dni ma mi to zabrac ..dom kupilem ze wszystkim ..wcześnie jak kymple rodzinne imprezy itd...przerysowalem auto firmoew rok temu wczesniej tez cos sie dzialo z autami fiemowymi .jak to auto firmowe...musze qyslac rodzine do polski.bo nie wiem kiedy dokladnie chce mi to zabrac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
lanek33 napisał:
to sa stare meble ale na dzień dzisiejszy nie mam za co kupić cos nowego mam juz nerwice przez niego .on wie ze mam rocznego synka ze jestem tu z rodzina ..mam stara lodowke meble jak za prlu .w ciagu piętnastu dni ma mi to zabrac ..dom kupilem ze wszystkim ..wcześnie jak kymple rodzinne imprezy itd...przerysowalem auto firmoew rok temu wczesniej tez cos sie dzialo z autami fiemowymi .jak to auto firmowe...musze qyslac rodzine do polski.bo nie wiem kiedy dokladnie chce mi to zabrac

Toż ci napisalem ze ciebie może ugryźć qrwa ludzie jeśli kupujesz nieruchomości to jest przekazanie i jeśli w domu cos zostali masz prawo zadać. By to usunęli jeśli ci to pasuje automatycznie to nabywasz wraz z domem.
wypowiedzenie masz min 30 dni itd. czy nie wiesz nic o tutejszym prawie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
pawel l
(lngusta33)
Wiking
ja bym sobie sam jedzenie kupil tylko ze przyjechalen z polski po świętach. ..i wyplaty nie mialem na czas bo po 10 dniach mi wyplacil..a zreszta jedzenia w domu miałem. .ale wcześniej nie bylo problemu z jedzeniem na wyjazdach..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
lanek33 napisał:
to sa stare meble ale na dzień dzisiejszy nie mam za co kupić cos nowego mam juz nerwice przez niego .on wie ze mam rocznego synka ze jestem tu z rodzina ..mam stara lodowke meble jak za prlu .w ciagu piętnastu dni ma mi to zabrac ..dom kupilem ze wszystkim ..wcześnie jak kymple rodzinne imprezy itd...przerysowalem auto firmoew rok temu wczesniej tez cos sie dzialo z autami fiemowymi .jak to auto firmowe...musze qyslac rodzine do polski.bo nie wiem kiedy dokladnie chce mi to zabrac


Ciekaw jestem jak taki ktos jak ty kupil mieszkanie w norwegii. Przeciez ty jestes ofiara losu jak Cie szef zwalnia esemesem i nie wiesz co zrobic!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
tony napisał:
lanek33 napisał:
to sa stare meble ale na dzień dzisiejszy nie mam za co kupić cos nowego mam juz nerwice przez niego .on wie ze mam rocznego synka ze jestem tu z rodzina ..mam stara lodowke meble jak za prlu .w ciagu piętnastu dni ma mi to zabrac ..dom kupilem ze wszystkim ..wcześnie jak kymple rodzinne imprezy itd...przerysowalem auto firmoew rok temu wczesniej tez cos sie dzialo z autami fiemowymi .jak to auto firmowe...musze qyslac rodzine do polski.bo nie wiem kiedy dokladnie chce mi to zabrac


Ciekaw jestem jak taki ktos jak ty kupil mieszkanie w norwegii. Przeciez ty jestes ofiara losu jak Cie szef zwalnia esemesem i nie wiesz co zrobic!!!


Pewnie szef wcisl kit ze za polowe ceny a naprawdę zrobił na tym interes życia
Zabrał do banku itd i ni trzeba nawet jezyka znać a potem sie Patim rozpisuje ze Norwedzy to złodzieje i oszusty jak sie tacy trafiają to i święty by skorzystał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
lanek33 napisał:
ja bym sobie sam jedzenie kupil tylko ze przyjechalen z polski po świętach. ..i wyplaty nie mialem na czas bo po 10 dniach mi wyplacil..a zreszta jedzenia w domu miałem. .ale wcześniej nie bylo problemu z jedzeniem na wyjazdach..

Jak mozna nie miec kasy na życie?
A jak by ci sie cos wysralo to co byś zrobił?
A w domu to ja mam samolot w proszku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
pawel l
(lngusta33)
Wiking
norweski angielski znam wiec nikt kitu ki nie wcisnol pisze tylko na jakiego norwega trafilem.pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok