Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

umowa wynajmu auta czy przepisanie ubezpieczenia - Norwegia

Czytali temat:
(628 niezalogowanych)
9 Postów
Radosław Wr.
(gtradek87)
Wiking
Witam ! na dniach jadę do Norwegii, zmieniłem auto i nie zdążyłem go przerejestrować na siebie i tu pytanie co zrobić napisać umowę użyczenia , wynajmu auta ? czy przepisać oc na siebie a może po prostu jechać tak mając przy sobie wszystkie dokumenty umowę kupna itp. byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź i jakiś link do wzoru takiej umowy

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a co cie tak nagle z tym wyjazdem zlapalo i kupnem samochodu
taki pospiech to przy lapaniu pchel i biegunce tylko wskazany
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
gtradek87 napisał:
Witam ! na dniach jadę do Norwegii, zmieniłem auto i nie zdążyłem go przerejestrować na siebie i tu pytanie co zrobić napisać umowę użyczenia , wynajmu auta ? czy przepisać oc na siebie a może po prostu jechać tak mając przy sobie wszystkie dokumenty umowę kupna itp. byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź i jakiś link do wzoru takiej umowy

Pozdrawiam



spoko tu celnicy na granicy ci wszystko wytlumacza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Radosław Wr.
(gtradek87)
Wiking
tak wszyło, szybko zmieniłem auto na pewniejsze , więc co zrobić ktoś podpowie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Radosław Wr.
(gtradek87)
Wiking
tosenevrati napisał:
gtradek87 napisał:
Witam ! na dniach jadę do Norwegii, zmieniłem auto i nie zdążyłem go przerejestrować na siebie i tu pytanie co zrobić napisać umowę użyczenia , wynajmu auta ? czy przepisać oc na siebie a może po prostu jechać tak mając przy sobie wszystkie dokumenty umowę kupna itp. byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź i jakiś link do wzoru takiej umowy

Pozdrawiam



spoko tu celnicy na granicy ci wszystko wytlumacza


rozumiem że poczucie humoru ci dopisuje ale w ten sposób mi nie pomagasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok