Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(2702 niezalogowanych)
20 Postów
Pawel A
(paawell)
Wiking
Nie przypisuj mi także popierania Solidarnośći. Obecnie rządząca III RP klika to właśnie nasienie Solidarności i dogadani z nimi komuniści.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
dalej nic nie wiesz o PRL u tylko powtarzasz demagogie styropianowcow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
Kuba Niewiarowski
(VidkunQuisling)
Początkujący
Dodałbym jeszcze skopiowanie polityki prowadzonej przez Pana Orbana na Węgrzech...nałożenie podatków na zagraniczne Banki,Sieci Handlowe i Fabryki w Strefach Ekonomicznych...no i oczywiście proporcjonalne dostosowanie Płacy Minimalnej do panujących Cen... bo inaczej Matematyka w obecnej rzeczywistości pozostanie dla większości Polaków Bezwzględna...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Pawel A
(paawell)
Wiking
patlim poczytam więc bardzo chętnie Twoją wersję historii PRL oraz powstania III RP. Napisz jeśli jesteś w stanie gdzie się pomyliłem oraz powiedz jak to było naprawdę.
Do Kuba Niewiarowski: Orban to dobry przywódca, jeden z lepszych w Europie. Pozazdrościć Węgrom. Choć uważam że Polsce przydałby się ktoś bardziej wolnorynkowy. Opodatkowanie marketów czy banków na pierwszy rzut oka wydaje się dobrym pomysłem ale koniec końców te podatki i tak zapłaci konsument, czyli my czy to w markecie czy to wyższą ratą kredytu. Byłbym z tym bardziej ostrożny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
za nauke to sie placi

dla ulatwienie to napisze ze Polska
nigdy nie uczestniczyla w wojnach wywolywanych przez Zwiazek radziecki

czego nie mozna powiedziec o demokratycznej ameryce
w 10 lat wolnosci stracilismy wiecej zolnierzy niz przez 55lat tzw niewoli

a teraz jeszcze zobacz statystyki
ilosc samobojst
ilosc smierci z glodu
ilosc zabojst dzieci
w analogicznych okresach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty

(Boomi)
Nowicjusz
Widze ze bezpieka zaczyna przytaczac swoje wlasne statystyki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
jakies braki norweskiego bialka cie dopadly
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Pawel A
(paawell)
Wiking
Z całym szacunkiem, ale nie chciałbym być uczył mnie historii nawet gdyby mi dopłacano. Poznanie Twojego zdania i wersji to co innego. Jeśli nie chcesz tego zrobić, nie umiesz bądź brak Ci argumentów ok. Bez spiny. Co do liczby samobójstw, zabitych dzieci i żołnierzy w misjach zagranicznych to racja. Tyle, że nigdy nie napisałem, że pochwalam funkcjonowania III RP. Z innej perspektywy na to patrząc to lepsza taka Polska niż żadna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Pawel A
(paawell)
Wiking
mart enty pełna zgoda co do tych statystyk. Co do przyszłości naszego kraju to w tym i następnym roku odbędzie się szereg wyborów. 25 maja wybory do europarlamentu potem samorządowe do krajowego parlamentu i prezydenckie. Liczę na to że naród się obudzi i nie wybierze więcej tych samych ludzi którzy niszczą nas od wielu lat. Zachęcam wszystkich do głosowania na mniejsze partie które nie miały swoich 5 minut takie jak Kongres Nowej Prawicy czy chociażby Ruch Narodowy. Ze starymi nic się nie zmieni na lepsze już na pewno a z nowymi to jak rzut monetą. 50/50. Z tego co wiem w konsulacie w Oslo też polscy obywatele będą mogli głosować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
no i wyszlo szydlo z worka


a ordynacja wyborcza jest tak zrobiona ze obojetnie na kogo zaglosujesz i tak wejda ci sami co zawsze

tylko jednomandatowe okregi cos zmienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok