Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Co mozna pozwiedzac w Norge?? - Norwegia

Czytali temat:
(1302 niezalogowanych)
54 Posty
Monika Brożek
(Monia697)
Nowicjusz
Co ciekawego mozna zobaczyc w norwegii?? jakie miejsca?? pomocy... zaproponujcie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
iść na spacer po kole podbiegunowym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Monika Brożek
(Monia697)
Nowicjusz
Chodzi mi o tereny do 200 km od drammen.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
Joanna Joanna
(LaToszka)
Stały Bywalec
Monia697 napisał:
Chodzi mi o tereny do 200 km od drammen.

W którą stronę te 200 km? Na północ, południe, wschód, czy zachód?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Monika Brożek
(Monia697)
Nowicjusz
w kazda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Proponuje wypad do kopalni srebra w Kongsber. Sam wjazd do kopalni, malymi, trzesacymi sie wagonikami poprzez tunel wydrazony w skale przyprawia o palpitacje serca . W srodku mozna wybrac, czy idziesz z przewodnikiem angielskim, czy norweskim. Niemale wrazenie robi widok kilkusetmetrowej glebokosci szybow - wciaz sprawnych. Nalezy pamietac o cieplej kurtce, bez tego nie radze wjezdzac do srodka . W koncy, to kilkaset metrow w glab gory..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Maciek G
(Ciamek)
Wiking
Polecam wycieczke na Verdens Ende,naprawdę ładne widoki. W Telemark miejscowość Rjukan- słynna z produkcji ciężkiej wody podczas II Wojny Światowej, jest tam jeszcze kolejka oraz Gaustatoppen - drugi co do wysokości szczyt Norwegii, Drobak - akwarium, Moss jest również ładnym miastem, no i dla wygodnych Tusenfryd.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
320 Postów
65 78
(6578)
Stały Bywalec
Siec sklepow Vinmonopolet!
Tak od czwartku do soboty! Wrazenia porownywalne do zwiedzania ogrodow zoologicznych!!
Tlumy spanikowanych,podekscytowanych,norweskich zwierzat,szalejacych miedzy regalami!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
mi się marzy SPIRALEN - nie byłam , ale kiedyś czytałam o tym miejscu - kilometrowy tunel wydrążony w skale, ''zwinięty'' w spirale - sześć ''pierścieni''- wjazd na górę i z powrotem - ponoć robi ogromne wrażenie! zobacz i napisz jak się podobało . pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
320 Postów
65 78
(6578)
Stały Bywalec
Norweskie dworce kolejowe!
W szczegolnosci ten najwiekszy,dume kongerike norge!
Najwieksze wrazenie robi w godzinach popoludniowo-wieczornych: awantury przed wejsciem do sraczy,narkomani,alkoholicy,bezdomni...wszystko w zgodzie z raportem onz,czyli najlepszego miejsca do zycia - na swiecie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok