d0cc8b84485c6e2ad4cd33b33b022d9a
Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
TEMAT:  

Zwrot podatku - Norwegia

(magik473)
(Gość)
Początkujący
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Zwrot podatku 1 Rok, 5 Miesięcy temu Oklaski: 5  
Moja sytuacja wygląda następująco .Od dwóch pracuję w Norwegi sezonowo około 5 miesięcy rocznie .Przysłali mi do domu do pl jakieś pismo ze skate.... i piszą że zarobiłem sumę 99 tyś noków hakiem .Nie miałem czasu i nie rozliczyłem się licząc że będzie tak jak w zeszłym roku rozliczą mnie sami .I mam pytanko jaką sumę zwrotu podatku mogę otrzymać mniej więcej i kiedy się jej spodziewać .? Z góry dziękuję za info .

Loguj się Loguj się  

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Mirek Kałuża
(Mirek Kałuża)
(Użytkownik)
Wiking

WYNAJEM / MONTAŻ RUSZTOWAŃ

Oferujemy Wynajem / Montaż rusztowań U nas znajdą Państwo: - Aluminiowe oraz stalowe rusztowania fasadowe/przemysłowe firmy Layher - Zestawy rusztowaniowe na kołach - Kosze zsypowe - Windy fasadowe,dachowe - Systemy dogrzewania-(kukowerki) Zapraszamy! StillasEksperten AS Adres magazynu: Risløkkveien 11 0580 Oslo Kontakt: 938 88 654 - Marek 406 96 052 - Mirek email: post@stillaseksperten.no
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: 93X XXX XXX [Pokaż]

Strona www: stillaseksperten.no...

+Kup wpis sponsorowany

(Anna82)
(Gość)
Maniak
Odp.:Zwrot podatku 1 Rok, 5 Miesięcy temu Oklaski: 52  
Tego nikt Ci nie powie ile otrzymasz zwrotu albo nie, jeśli dostałeś Selvangivelse to jest tam wszystko napisane.

Loguj się Loguj się  

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Yatsek :)
(Yatsek)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:Zwrot podatku 1 Rok, 5 Miesięcy temu Oklaski: -81  
magik473 napisał:
Moja sytuacja wygląda następująco .Od dwóch pracuję w Norwegi sezonowo około 5 miesięcy rocznie .Przysłali mi do domu do pl jakieś pismo ze skate.... i piszą że zarobiłem sumę 99 tyś noków hakiem .(...) I mam pytanko jaką sumę zwrotu podatku mogę otrzymać mniej więcej i kiedy się jej spodziewać .? Z góry dziękuję za info .
masz napisane ile masz zaplacone zaliczki i ile sie nalezy... urzad podatkowy wykonal za Ciebie wszystkie skomplikoiwane dzialania matematyczne i wpisal wynik na selvangivelse...
wystarczy przeczytac....
pytanie z grupy:
moje auto jest koloru czarnego, ile mi spali benzyny na trasie do Oslo??

Nie miałem czasu i nie rozliczyłem się licząc że będzie tak jak w zeszłym roku rozliczą mnie sami .
jesli nie miales odpowiedniej karty podatkowej to nie wpisujac 10% straciles troche grosza....
ale to nie moja kasa wiec mam to w d...

Loguj się Loguj się  

Jon Doe
(Joseph)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:Zwrot podatku 1 Rok, 5 Miesięcy temu Oklaski: 29  
Yatsek napisał:
magik473 napisał:
Moja sytuacja wygląda następująco .Od dwóch pracuję w Norwegi sezonowo około 5 miesięcy rocznie .Przysłali mi do domu do pl jakieś pismo ze skate.... i piszą że zarobiłem sumę 99 tyś noków hakiem .(...) I mam pytanko jaką sumę zwrotu podatku mogę otrzymać mniej więcej i kiedy się jej spodziewać .? Z góry dziękuję za info .
masz napisane ile masz zaplacone zaliczki i ile sie nalezy... urzad podatkowy wykonal za Ciebie wszystkie skomplikoiwane dzialania matematyczne i wpisal wynik na selvangivelse...
wystarczy przeczytac....
pytanie z grupy:

Nie miałem czasu i nie rozliczyłem się licząc że będzie tak jak w zeszłym roku rozliczą mnie sami .
jesli nie miales odpowiedniej karty podatkowej to nie wpisujac 10% straciles troche grosza....

jako "sezonowiec" może starać się o zwrot podatku z tytułu pracy poniżej pół roku w NO...

Eurotax np. pomoże odzyskać kasę...

Loguj się Loguj się  

Yatsek :)
(Yatsek)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:Zwrot podatku 1 Rok, 5 Miesięcy temu Oklaski: -81  
Joseph napisał:
Yatsek napisał:
magik473 napisał:
wystarczy przeczytac....
pytanie z grupy:

jako "sezonowiec" może starać się o zwrot podatku z tytułu pracy poniżej pół roku w NO...

Eurotax np. pomoże odzyskać kasę...

o tym pisalem.....- 10% mniej jak 183 dni w norwegii...
zalezy jaka karte mial.. ale male prawdopodobienstwo zeby dali mu od razu z 10% odliczeniem,....

Loguj się Loguj się  
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nadchodzące wydarzenia

Wszystkie wydarzenia »

Nowe zdjęcia użytkowników

Szukaj znajomych!

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...
wiek od 18 do 45 lat
Szukaj znajomych

Ogłoszenia promowane

e6cdaa2af190e2f1b5137cdbb24fbfff