Odzyskaj podatek z Norwegii
Imię
Nazwisko
Numer telefonu
Adres email
Dzwoń tanio po całym świecie
Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
TEMAT:  

Wypłaty z bankomatu w Polsce z karty POSTBANK(DnB) - Norwegia

marcin kłusek
(marcin170380)
(Użytkownik)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Wypłaty z bankomatu w Polsce z karty POSTBANK(DnB) 1 Rok, 1 Miesiąc temu Oklaski: 0  
Witam, mam mega problem, ponieważ nie mogę w Polsce wypłacić z bankomatu więcej niż 5 tys zł z karty Postbank ( obecnie DnB ). Czy jest jakiś limit? Jednego dnia dnia chciałem wyjąć 8 tys zł ale sie nie dało i dało rade tylko 5 tys, więc tak jakby to był limit dzienny, ale dnia następnego chciałem podjąc brakujące mi 3 tys i tez nic, potem próbowałem 2tys......1 tys.....500 zł i nadal nic a kasa na koncie jest !!!!!!!!!!!! Czy ktoś wie co może być grane? Proszę o odpowiedź.

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Prz Jar
(PJo)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:Wypłaty z bankomatu w Polsce z karty POSTBANK(DnB) 1 Rok, 1 Miesiąc temu Oklaski: 7  
Masz znając życie limit 10000kr minęło 24 h od ostatniej wypłaty?

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Ola Kowalczyk
(ola22312)
(Użytkownik)
Stały Bywalec
Odp.:Wypłaty z bankomatu w Polsce z karty POSTBANK(DnB) 1 Rok, 1 Miesiąc temu Oklaski: -2  
Najlepiej jak z tym problemem udasz sie do swojego banku,tam gdzie zakladales konto.
Mozliwe jest ze masz taki limit tygodniowy.
Z pewnoscia wizyta w banku rozwieje wszystkie watpliwosci.

Loguj się Loguj się  
marcin kłusek
(marcin170380)
(Użytkownik)
Wiking
Odp.:Wypłaty z bankomatu w Polsce z karty POSTBANK(DnB) 1 Rok, 1 Miesiąc temu Oklaski: 0  
minęlo nawet więcej bo ostatnia wypłata była w piątek koło godz. 15:00.

Loguj się Loguj się  
marcin kłusek
(marcin170380)
(Użytkownik)
Wiking
Odp.:Wypłaty z bankomatu w Polsce z karty POSTBANK(DnB) 1 Rok, 1 Miesiąc temu Oklaski: 0  
marianekk napisał:
marcin170380 napisał:
Witam, mam mega problem, ponieważ nie mogę w Polsce wypłacić z bankomatu więcej niż 5 tys zł z karty Postbank ( obecnie DnB ). Czy jest jakiś limit? Jednego dnia dnia chciałem wyjąć 8 tys zł ale sie nie dało i dało rade tylko 5 tys, więc tak jakby to był limit dzienny, ale dnia następnego chciałem podjąc brakujące mi 3 tys i tez nic, potem próbowałem 2tys......1 tys.....500 zł i nadal nic a kasa na koncie jest !!!!!!!!!!!! Czy ktoś wie co może być grane? Proszę o odpowiedź.

czego poprostu nie zadzwoniłes kurwa do swojego banku ?

jebana kołtuneria.....

kurwa to pod latarnią stoi...........bez takich mi tu prosze.

Loguj się Loguj się  
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Marta F
(Marta F)
(Użytkownik)
Wiking

Ubezpieczenie samochodu w Norwegii

Planujesz kupić auto w Norwegii? A może Twoje ubezpieczenie jest za drogie? Pamiętaj, że posiadanie ubezpieczenia OC jest w Norwegii obowiązkowe! Sprawdź, gdzie tanio ubezpieczyć samochód. Podstawowe, obowiązkowe ubezpieczenie samochodu to ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (ansvarsforsikring). Złóż zapytanie i dowiedz się ile wyniesie wysokość składki dla Twojego samochodu! Warto pomyśleć nad kompleksowym ubezpieczeniem samochodu. Możesz wybrać pomiędzy: Delkasko - pokrywa szkody w razie pożaru, uszkodzenia przedniej szyby, potrzeby skorzystania z ...
Zobacz więcej

Kontakt

+Kup wpis sponsorowany
marcin kłusek
(marcin170380)
(Użytkownik)
Wiking
PJo napisał:
Masz znając życie limit 10000kr minęło 24 h od ostatniej wypłaty?

minęlo nawet więcej bo ostatnia wypłata była w piątek koło godz. 15:00.

Loguj się Loguj się  
Prz Jar
(PJo)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:Wypłaty z bankomatu w Polsce z karty POSTBANK(DnB) 1 Rok, 1 Miesiąc temu Oklaski: 7  
Zadzwoń do banku jak nie wladasz językiem to popros kogoś o pomoc

Loguj się Loguj się  
am glad
(amglad)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:Wypłaty z bankomatu w Polsce z karty POSTBANK(DnB) 1 Rok, 1 Miesiąc temu Oklaski: 49  
marcin w takim razie masz limit tygodniowy... zakupy mozesz robic placac karta ile kasy sie na niej ma...ale pobierac raz w tygodniu ... (chodzi o kwote limitowa)

Loguj się Loguj się  
marcin kłusek
(marcin170380)
(Użytkownik)
Wiking
PJo napisał:
Zadzwoń do banku jak nie wladasz językiem to popros kogoś o pomoc

dzięki, z językiem jest niestety troche na bakier. A ktoś nawet napisał ze to może być nawet limit tygodniowy!!!!!!! Masakra.

Loguj się Loguj się  
aneta muś
(anus730)
(Użytkownik)
Nowicjusz
Odp.:Wypłaty z bankomatu w Polsce z karty POSTBANK(DnB) 1 Rok, 1 Miesiąc temu Oklaski: 1  
masz limit na karcie 9900 koron i musi minac 3 doby . ja tak mam .

Loguj się Loguj się  
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry
podatek norwegia

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Szukaj znajomych!

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...
wiek od 18 do 45 lat
Szukaj znajomych
Ogłoszenia promowane