Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

skattekort 2013 - Norwegia

Czytali temat:
Ewelina Tokarz Paweł W (1397 niezalogowanych)
187 Postów
Zimny Dran
(ZimnyDran1)
Stały Bywalec
Wie kto czy mogę złożyć wniosek o skattekort na rok 2013 w tym roku? Czy muse to zrobic w styczniu, czy mogę wysłać podanie poczta?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ZimnyDrań napisał:
Wie kto czy mogę złożyć wniosek o skattekort na rok 2013 w tym roku? Czy muse to zrobic w styczniu, czy mogę wysłać podanie poczta?
Czy ty czasami ,nie popijasz Ciepłej Wódki ... Zimny Draniu ...!?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów
Zimny Dran
(ZimnyDran1)
Stały Bywalec
Cieplej nie pijeam, a dzis nie pije bo jutro do pracy ide w przeciwienstwie do ciebie. A jezeli nie potrafisz odpisac na proste pytanie to moze nie odpisuj mi prostaku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ZimnyDrań napisał:
Cieplej nie pijeam, a dzis nie pije bo jutro do pracy ide w przeciwienstwie do ciebie. A jezeli nie potrafisz odpisac na proste pytanie to moze nie odpisuj mi prostaku.
Z kim przystaję , takim się i staję ...
---
co najmniej na Forum , w realu to już inakszy bywa .
---
Natomiast pytanie nie jest proste ... !
---
Tylko DEBILNIE głupie ...
---
Idź do tej pracy i ryj , aż się tobie zwoje wyprostują , to może nie będziesz wcale zadawał takich głupich pytań .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów
Zimny Dran
(ZimnyDran1)
Stały Bywalec
Straszna skoda ze nie można blokować debilowatych odpowiedzi przygłupów na tym portalu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ZimnyDrań napisał:
Straszna skoda ze nie można blokować debilowatych odpowiedzi przygłupów na tym portalu
Odpowiedź Moja , jest adekwatna do twojego pytania .
---

Nic ponad to .
---
Gdyby taka była możliwość nad jaką ubolewasz , że jej nie ma .
---
To w pierwszej kolejności , twoje inwektywa , były by skasowane , a twój profil czasowo zablokowany .
---
Przejdź się na Inne Fora i tam zadaj to debilne pytanie , oraz odpowiadaj tak ordynarnie .
To sam zobaczysz jak długo Tam zagościsz .
---
ECH .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
ZimnyDrań napisał:
Straszna skoda ze nie można blokować debilowatych odpowiedzi przygłupów na tym portalu

a jeszcze wieksza szkoda,że,,te przygłupy,,na forum muszą byc narażeni na takie inteligentne inaczej pytania...

p.s. to z promem było lepsze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów
Zimny Dran
(ZimnyDran1)
Stały Bywalec
nie rozumiesz pytania wiec nie odpowiadaj, czy mogę złożyć podanie na skate kort 2013 poniewaz
-chce to zrobić około 20 grudnia
-jest mi (tak mi się wydaje) niezbędną dla NAV-u ponieważ do końca roku mam prace a następny sezon sezon zacznę od kwietnia
-z NAV dostane zasiłek na ten czas i nie wiem czy i jak będzie mnie mógł rozliczyć NAV

dzieci i upośledzonych umysłowo proszę o NIE ODPISYWANIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
ZimnyDrań napisał:
nie rozumiesz pytania wiec nie odpowiadaj, czy mogę złożyć podanie na skate kort 2013 poniewaz
-chce to zrobić około 20 grudnia
-jest mi (tak mi się wydaje) niezbędną dla NAV-u ponieważ do końca roku mam prace a następny sezon sezon zacznę od kwietnia
-z NAV dostane zasiłek na ten czas i nie wiem czy i jak będzie mnie mógł rozliczyć NAV

dzieci i upośledzonych umysłowo proszę o NIE ODPISYWANIE



no widzisz jak chcesz to mozesz napisać z sensem

oczywiscie,ze mozesz a nawet powinnes isc do skattu i to troche wczesniej niz 20 aby przedstawic swoja nowa sytuacje na przyszły rok...skattekort są rozsyłane do podatników pod koniec roku..jedni dostaja juz z naliczonym% podatku(z reguły to ci co maja 100%fasta)inni musza zadeklarowac ile godzin tygodniowo beda pracowac lub jaki dochód w przyblizeniu osiągna...
nie wiem jak do ciebie podejda i czy ci zniżą podatek bo zasiłek nie jest niczym stałym,moga ci na okres tzw.martwego sezonu znaleźć vikariat...wiec radziłabym udać sie juz teraz aby zasięgnąć konkretnych informacji u źródła jak potraktuja twój przypadek...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
ZimnyDrań napisał:
nie rozumiesz pytania wiec nie odpowiadaj, czy mogę złożyć podanie na skate kort 2013 poniewaz
-chce to zrobić około 20 grudnia
-jest mi (tak mi się wydaje) niezbędną dla NAV-u ponieważ do końca roku mam prace a następny sezon sezon zacznę od kwietnia
-z NAV dostane zasiłek na ten czas i nie wiem czy i jak będzie mnie mógł rozliczyć NAV

dzieci i upośledzonych umysłowo proszę o NIE ODPISYWANIE

sam jestes uposledzony!!!!
Skattekort for 2013 vil sendes til din folkeregistrerte adresse mellom 17. og 31. desember 2012.

Har du D-nummer, må du møte opp på skattekontoret for å søke om skattekort

oraz:
Skattekortet skal ikke leveres til NAV.
www.skatteetaten.no/no/Alt-om/Skattekort/

Mottar du ytelse fra NAV trenger du ikke levere skattekort til NAV.
www.nav.no/Arbeid/Arbeidss%C3%B8ker/Innt...kattekort.153206.cms


a tak na marginesie: Ty przyjebany czlowieku - najpierw przeczytaj broszurke:
www.nav.no/Polski/_attachment/152674?=true&_ts=12e94f07148
a dopiero pozniej stwierdzaj czy bedzie Ci sie nalezala wyplata dagpenger z tytulu pobytu w ojczyznie!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok