Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1766 niezalogowanych)
81 Postów

(Marcin_D)
Początkujący
to kiedy poznamy szanownych zalozycieli?
chodziloby nam wszystkim raczej o tych norweskich,
bo ci w polsce to raczej uzytkownikom w polsce niech sie zaprezentuja?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Marcin_D napisał:
to kiedy poznamy szanownych zalozycieli?
chodziloby nam wszystkim raczej o tych norweskich,
bo ci w polsce to raczej uzytkownikom w polsce niech sie zaprezentuja?
PISZĄC ...nam wszystkim... KOGO MASZ NA MYŚLI oprócz siebie samego Oczywiście...!!!
CZYŻBY NASTĘPNY PRZEDSTAWICIEL NIEZNANEJ WIĘKSZOŚCI W OBRONIE PRAWD OCZYWISTYCH...!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Marcin_D)
Początkujący
jak tak pytasz na kolorowo, ze mi sie czasy szlaczkow w przedszkolu przypomnialy,
to ci odpowiem, jako ze pytam o prawde nieznana i nieoczywista..

pytam w imieniu mniejszosci, czyli tych zainteresowanych.... lub tych ktorzy jak przeczytaja to wiedziec beda i powiedza " super ze wiem"
Zadowolony?

zreszta jak ktos nie wie zawsze moze w norwegii szukac w www.google.no
lub www.1881.no
lub www.proff.no (to polecam, bardzo pomaga w nawiazywaniu kontaktow, jak rowniez w ich nienawiazywaniu)
a w polsce? jak kto chce... sami wiecie jak jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
o co Tobie Marcin chodzi,bo ja nie moge zalapac?
jakich norweskich zalozycieli Ty chcesz poznawac?
wlsciciele portalu sa wymienieni w regulaminie,ktory powinienes przy rejestracji przeczytac,a czym sie zajmuja mozna blyskawicznie wygooglowac
PC ma takze biura w Polsce
a administrator-zalozyciel MN jest nam wszystkim tu bardzo dobrze znany
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Marcin_D)
Początkujący
o co chodzi? a pytac nie mozna?
bo kto pyta nie bladzi.
to chyba nie przestepstwo, a jak ktos nie chce lub go to nie interesuje to niech nie odpisuje, i watek nie bedzie bez powodu w puste posty nabijany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Marcin_D)
Początkujący
truskawkowa napisał:
o co Tobie Marcin chodzi,bo ja nie moge zalapac?
jakich norweskich zalozycieli Ty chcesz poznawac?
wlsciciele portalu sa wymienieni w regulaminie,ktory powinienes przy rejestracji przeczytac,a czym sie zajmuja mozna blyskawicznie wygooglowac
PC ma takze biura w Polsce
a administrator-zalozyciel MN jest nam wszystkim tu bardzo dobrze znany


cytuje

"...PISZĄC ...nam wszystkim... KOGO MASZ NA MYŚLI oprócz siebie samego Oczywiście...!!!
CZYŻBY NASTĘPNY PRZEDSTAWICIEL NIEZNANEJ WIĘKSZOŚCI W OBRONIE PRAWD OCZYWISTYCH...!!!..."
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
Marcin_D napisał:
o co chodzi? a pytac nie mozna?
bo kto pyta nie bladzi.
.
ja tam nie widze w Twoich postach w tym watku zadnych pytan
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Marcin_D)
Początkujący
no a administrator zalozyciel MN jest oczywiscie znany... tyle ze na dzien dzisiejszy napisal chyba 3 posty

reszta to jak widzc typowo polska tajemnica.... dobrze ze chociaz z norweskimi korzeniami.
Jak dla mnie temat jest zamkniety.
Dyskusje przenosze na skype dla zainteresowanych....
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
poki co,to wiekszosci pasuje,ze nie jest zbytnio znany,ze tu nie zglada,nie moderuje i nie czepia sie kazdego slowa,mimo,ze byl kilka razy prowokowany
jak chcesz blizszych kontaktow z administratorami,cenzury i inwigilacji,to sa takie fora
wszystkim nie dogodzi,jak nie urok to sraczka

teraz sa jakies male zamieszki,bo konkurencyjne forum ma zle pod sufitem i administracja tego podjela pohopna decyzje skasowania kilku tematow,chociaz mogly zostac one tylko chwilowo do wyjasnienia ukryte
to niektorych wkurza,ale to nie jest pierwsze forum,na ktorym sie tak dzieje,tylko haha kolejne i to nic nowego
ja juz sie przyzwyczailam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Niestety prawda jest taka ze czasami zapedzamy sie w tym naszym pisaniu. czasami za duzo miesa a czasami niepotrzebnie nazwiska adresy itp.Kto jest wlascicielem portalu??? Tak naprawde to My uzytkownicy bo bez nas przestanie istniec!!! Musimy nie tyle szanowac tych co stworzyli portal i pewnie czerpia jakies tam zyski z tego ale przedewszystkim samych siebie!
Truskawkowa napisala jedna rzecz o ktora powinnismy sie upomniec i domagac wyjasnienia. Uzytkowniczka tamtego portalu oskarzyla xxxxxxxxx o kradziesz wlasnosci intelektualnej w postaci przywlasczenia tekstu i wyemitowaniu go jako swoj na tym portalu. Czekam na konkretny zarzut-artykul,data,kto sie pod nim podpisal.
Sam jestem autorem kilku(3 moze 4 nie pamietam)wiadomosci tutaj,nad ktorymi slenczalem dosc dlugo aby w miare poprawnie przetlumaczyc i sensownie napisac i czuje sie dotkniety!!!!!Moze cala sprawa dotyczy mnie????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok