Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(1769 niezalogowanych)
1 Post

(Hilton)
Wiking
Ech to zastraszanie... mnie juz nie raz straszono prawnikami, znajomosciami, nawet miałam sprawe w sadzie. Wygrałam, mimo tego ze broniłam sie sama, a tamta strona miała opłaconego adwokata. Od tego momentu wiem, ze dam sobie rade. I na prawde, jak słysze ze ktos kogos poda do sądu...... to sikam na miejscu, ze smiechu oczywiscie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
Ale najsmieszniej jest jak ktos chce podac do sondu (nie mylic z Sądem), juz kiedys taki jeden gosc mnie straszyl sondem A ja ciagle nie wiem co to jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
Hilton napisał:
Ech to zastraszanie... mnie juz nie raz straszono prawnikami, znajomosciami, nawet miałam sprawe w sadzie. Wygrałam, mimo tego ze broniłam sie sama, a tamta strona miała opłaconego adwokata. Od tego momentu wiem, ze dam sobie rade. I na prawde, jak słysze ze ktos kogos poda do sądu...... to sikam na miejscu, ze smiechu oczywiscie.
Mam nadzieję, że z tym siku to się trochę kontrolujesz, bo przecież nie wszędzie wypada tak robić (wiem po sobie )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
ale to nie polska
tu nie ma ustawy o ochronie danych osobowych
wystarczy wpisac w google nazwe forum i mamy wlascicielke ,adres date urodzenia ,prace zawodowa od 2008 05
zarobki ,zaplacony podatek
oooo wlasnie a co to znaczy ,,,Recepcjonistak,,,????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
portal moja norwegia ma koncowke pl
fm ma koncowke net
wiec chyba jednak Polska
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
PUNKT 1 REGULAMINU MOJEJ NORWEGII
"Regulamin stworzono opierając się na prawie i przepisach obowiązujących na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Zasady regulaminu określają warunki korzystania i funkcjonowania serwisu internetowego Moja Norwegia, znajdującego się pod adresem www.mojanorwegia.pl, a także prawa i obowiązki użytkowników serwisu, jak i zakres odpowiedzialności oraz obowiązki podmiotu prowadzącego serwis Moja Norwegia. Przed rejestracją użytkownicy zobowiązani są do szczegółowego zapoznania się z niniejszym regulaminem i zaakceptowania jego postanowień.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Tom Tom
(McBeth)
Nowicjusz
Tak z czystej ciekawosci bo cala "awanturka" malo mnie interesuje. Moze znajdzie sie jakis prawnik i wypowie bo to interesujaca sprawa w dobie internetu. Oczywiscie wszystko co teraz napisze jest czysto hipotetyczne:
Mamy forum ktorego regulamin jest oparty na polskim prawie, zalozmy ze lamie to prawo popelniajac jakies "przestepstwo" ale:
-lamie to prawo piszac z terenu innego kraju
-w kraju z ktorego pisalem na forum to "przestepstwo" nie jest przestepstwem
A tak jeszcze zeby utrudnic, co jesli jestem obywatelem polskim a co jesli nie?
Ktos cos wymysli?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
McBeth napisał:
Tak z czystej ciekawosci bo cala "awanturka" malo mnie interesuje. Moze znajdzie sie jakis prawnik i wypowie bo to interesujaca sprawa w dobie internetu. Oczywiscie wszystko co teraz napisze jest czysto hipotetyczne:
Mamy forum ktorego regulamin jest oparty na polskim prawie, zalozmy ze lamie to prawo popelniajac jakies "przestepstwo" ale:
-lamie to prawo piszac z terenu innego kraju
-w kraju z ktorego pisalem na forum to "przestepstwo" nie jest przestepstwem
A tak jeszcze zeby utrudnic, co jesli jestem obywatelem polskim a co jesli nie?
Ktos cos wymysli?


nie ma tu nic do wymyślania, bo REJESTRUJĄC SIE na tym portalu stajesz sie automatycznie jego UŻYTKOWNIKIEM, wiec musisz sie stosowac do regulaminu. I nie istotne jest czy siedzisz przy kompie w lepiance w Somalii czy w biurze w Nowym Jorku, nie wazne czyś Polak, Ormianin, Japończyk....
Definicje uzytkownika znajdziesz w punkcie 2 regulaminu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Marcin_D)
Początkujący
Tak na marginesie albo i nie...
jak juz powyzej napisano, mojanorwegia.pl jest zarejestrowana w polsce..... chyba. I ma tam biuro... choc telefony sa podane rowniez do norwegii.
to czy ma to znaczenie skad jest administrowana?
bo tak logicznie rzecz biorac to wiadomo dlaczego... pewnie koszty, chociaz moge sie mylic...

Poza tym milo by bylo znac ludzi ktorzy tym interesem sie zajmuja, administruja tym czy tamtym dzialem...itd. itp.

W koncu jest o Norwegii i w norwegii jak najbardziej ma najwiecej uzytkownikow.

Pozatym jak widze z reklam i paru wpisow, jest to strona scisle zwiazana z firma Polish Connection czyli firma dzialajaca i zarejestrowana w Norwegii...
a raczej z osoba wlascicielki ktora wiele osob tu zna, wiec tajemnica chyba to nie jest,
(napisal bym dane osobowe gdyby mojanorwegia miala koncowke "no" bo to zaden sekret tutaj, a w polsce to straszne przestepstwo)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
PC jest współwłaścicielem. Mn nie jest jedynaczką, bo istnieją jeszcze moja brytania, moja niderlandia, moje stany i moja szwecja z "se" po kropce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok